Jump to content

'bem ti oluju...


a spisak postoji

Recommended Posts

uvek mi je bilo nekako glupo kad vidim da ljudi pljuju po blizzardu - kontam da su ljudi napravili najbolju igru u postojecem svemiru, pa im se sitnice i daju oprostiti...

no, kao sto rekoh u naslovu, JEBEM TI BLIZZARD!!!! [:(!]

posto mi je 20. novembra isticala pretplata, odem (otprilike 7. novembra) kod lokalnog vlasnika igraonice od koga sam kupio wow i prepaid karticu da pazarim istu ponovo. covek kaze da nema trenutno, ali ponudi mi da mu dam kintu, a on ce da plati sa svoje creditne - ja dam 65,kusur eura i on na moje oci izvsi uplatu preko sajta. ja proverim za dva dana onaj full payment history (ili tako nesto), vidim da imam uplacenih 6 meseci i srecan i zadovoljan nastavim da igram...

21. novembra uvece, tj. juce, vratim se sa slave i onako polupijan hocu da proverim kako je prosla prodaja nekog itema na AH - QRAC, igra me lepo obavesti da je moje prepaid vreme potroseno!!! odem opet na taj payment history (u okviru acc managementa), kad tamo uplate za 6 meseci NEMA?!?

e sad, ne znam sta da radim, citam postove na sajtu da bih bar malo osetio mojo igre (nemam mak da napravim caj ;), ovoga u igraoni danas nije bilo, a ja se osecam kao kada je pocelo bombardovanje a cigara ni na pomolu. ako neko zna da li ima jos tih dopuna u platou, tih 60 eura cu vec da uteram nekako... [V]

Link to comment
Share on other sites

Saosecam se sa tobom,a spisak postoji, jer meni je bilo isto takvo sranje.Istekne mi, drug doplati, ja dobijem email da mi blizz produzava account za 2 dana "for free" zbog nekog problema na billing departmentu. pogledam na sajtu kaze da imam 32 dana igranja. odigram ja 2 dana, kad ono opet! Used up prepaid time plz pay to play (ili kako vec). kakav smor, onda je drug doplatio opet, i za sada radi lepo. Ja sam zvao onaj nesrecni extreme plato/knjiz, compland, glsoft i svi nesrecni radnici kazu ovako

-ja: Da li imate prepaid game cartice za world of warcraft?

-nesrecni radnik: Pa,znate kako, ocekujemo SVAKOG TRENUTKA, moze to biti sutra, preksutra ili za DVE NEDELJE

Kako sam se smejao posle ovog ocajnog telefonskog razgovora.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...