Jump to content

MOONKIN FORM


Milani

Recommended Posts

" btw druid nema magiju swiftheal ali ima natures swiftness "

UUuuuuu sad si me zajebaoooooooooooo

Jesam te zajebao jer je poenta u toj recenici da blage veze o druidima nemas i to navodim kao argument bezpotrebnosti ove rasprave .... (btw namerno sam to rekao jer sam pretpostavio da ces tako nesto reci)

feral druid ne moze mene da ubije kolko ja mogu da se hilujem i kolku ja mana regeneraciju imam nije on rogue i nema cime normalno da mi prekine heal (obrati paznju na "normalno" 1min cd stun i charge ne svrstavam u normalne nacine)

druga stvar je sto ja iole normalan dmg pravim magijama a to ne smem jel mi mana treba za heal pa samim tim duel resto i feral druida isto traje u nedogled

btw ja aurastone hammer koristim za pve u pvpu furam warden staff .... a da ne pominjem sto imam vise feral opreme nego bearclaw 10 puta al jos uvek nisam skupio sve sto hocu a kad to uradim verovatno cu ivi na feral i pvp malo al ko to zna ....

uzivaj ti samo u igranju svog pale i nek bearclaw tenkuje a ti ga hiluj do sutra ....

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Moje iskustvo sa druidom (a dosao sam do 60 nivoa i probao sva tri speca) je da bear ne moze da drzi argo u instancama gotovo nikako.WAr je ipak war sa sunderom :)

Inace balance spec je tesko sranje.Dmg jeste sasvim ok ali te nedostatak mogucnosti sam da pravis vodu ogranicava na kupovinu/moljakanje :)

Feral je zaista daleko najbolji nacin za lvlovanje.Ako ulozis malo vremena u skupljanje +agi,sta i str opreme cat je sjajan.Ako si kao ja jurio sam +int onda si prinudjen da furas beara,ali u to slucaju je ubijanje kripova zaista mucna stvar jer staje mnooooooooooogo dugo.Na kraju me druid smorio i sve sam prodao i prebacio pare na mogu maga koji mi je sad main.

Link to comment
Share on other sites

Ma da secam se, a on igra jos WoW? Posto Cyra rece da se nije pojavljivao na Haumu zato sto je batalio WoW...

Batalio sam WoW na skoro 2 meseca zbog ispita, vratio se svom mainu i igram pomalo sada... account mi je bio neaktivan duze vreme. Trazio sam da me iz Syndroma izbace iz razloga sto u vreme ispitnog roka nisam imao dovoljno vremena (ni zelje) da se posvetim igri koliko je to bilo neophodno cak ni za to da bih bio u gildi a kamoli bio oficir i to sam rekao na samom startu, avgust mesec je jos bio i mislim da sam ispao korektan prema sebi i gildi sto sam uradio tako

@ Mohican - cemu hejt prema Sabijamzivot i meni? Kazes da ne mozes da tankujes sa svojim druidom, ja ti kazem da meni to ne predstavlja problem sa mojim, nismo svi isti i poshtujem to shto ti kako si rekao "vise volis da healujes" meni eto vise lezi da tankujem ili dealujem damage sa svojim druidom a razlika izmedju priesta i druida za healovanje je barem tolika kao sto je izmedju warriora i druida da tankuju, naravno da je klasa koja je orijentisana samo na healing ili tankovanje bolja u datoj ulozi, ali to ne znaci da hibrid ne moze da obavlja te uloge ako ima dovoljno skilla, odgovarajucu opremu i spec. O ukusima ne vredi raspravljati, ti vise volis da healujes ja priznajem da bi radije tankovao nego healovao, medjutim nikada nisam rekao da ja samo to radim i nije mi jasno sto me prozivate zbog toga sto i dalje mislim da je moguce tankovati sa druidom bez da me je iko od vas demantovao? Odavno nisam tankovao jer nije bilo potrebe, ali kad god treba mogu i to uspesno bez neke preterano nabudzene opreme za tanka, a i spec mi je orijentisan na cat form sada. Da li me to sto volim da tankujem sa druidom cini noobom ili glupim? Volim izazov koji tankovanje predstavlja jer je to odgovoran posao, a healovanje je najgori posao u grupi i osecam se totalno promaseno kad samo to radim, da sam hteo da healujem izabrao bi priesta.

Epic restoration druida sam od 3 duela na koja me je on izazvao "da mi pokaze moc restorationa" u jednoj dobio za 22 sekunde, a najduza je trajala minut i po, a ni ja ni on nismo noobovi, hvala na pitanju. Ne znam da li uopste vredi da uzalud objasnjavam vama koji ste restoration spec da druid od novog patcha moze da pravi i damage a ne samo da tankuje i healuje (a i tankovanje je dodatno buffovano)... covek je rekao kad je izgubio "ne ocekujem toliki damage" sto valjda najbolje govori koliko vi potcenjujete klasu sa kojom igrate i kolike potencijale niste istrazili, a govorite kako nesto ne moze da se uradi. Takvim pricama doprinosite stvaranju mita o tome kako druid ne moze uspesno da tankuje i radi damage medju ljudima koji ne znaju nista o nasoj klasi a vas smatraju za iskusne druide i to je sramota.

Ja ni ne pokusavam da radim ista drugo sem heala ukoliko ocenim da je grupa losa, kad idem sa guildom Stratholme ceo run sam u cat formi i dealujem oko 40% ukupnog damagea, u MC-u na Sulfuronu sam bio 3. po DPS-u, a sa mojim feral specom 1. na listi po healing done od druida (ne pokusavam da kazem da bolje lecim od restoration druida naravno vec samo da i dalje lecim solidno, takodje damage meter nije merilo toga ko bolje leci) naravno svi priestovi su bili iznad mene i svih ostalih druida na listi jer priest >>> druid za lecenje iako sam od vas cuo price da mozete da outhealujete priesta :)

Mozete ali nekog ko ne zna da igra, isto kao sto ja mogu da outtankujem warriora koji je arms/fury spec bez da koristim taunt, isto kao sto mogu da napravim veci DPS od rogea/magea u mnogim situacijama sa svojim novim buildom i opremom za damage. Propustate poentu oko cega se vrti igranje sa druidom - oko toga da obavlja vise uloga, da sam hteo da radim jedno te isto uzeo bi odgovarajucu klasu za to.

Ti i ja Mohi smo bili u LBRS-u 4 man i ubili poslednjeg bosa i to kad sam ja prvi put bio tamo, znas da sam bio specovan 14/32/5 i da si mi govorio "samo leci sada molim te" ? Posto znam ponesto ne moram da se spustam na nivo retarda koji ce samo da leci vec sam pocinjao fight kao macka i pored toga sto sam bio jedini healer (ti si bio na svom hunteru + mage i warrior sa nama u grupi) i nista nam nije falilo. Koliko god se tebi ne svidjao moj stil igre ja uspevam da u PvE obavljam vise uloga i da party ne wipeuje zbog mene.

Da mi ne bi ponovo vodile filozofske debate na ovom forumu gde bi razglabali neke teorija o ulozi druida u WoW-u i sta on moze a sta ne moze a koje verujem vecinu ne interesuju uopste, evo ako si raspolozen za duel protiv mene obecavam ti da nece trajati pola sata jer za ocekivati bi bilo da me brze dobijes posto si jelte sav u epicima i imas skoro full opremu za restoration, a moj talent build je inferioran i ti healujes vise nego sto mogu da uradim damagea. Time ces u praksi dokazati da treba staviti 30 poena u feral 21 u restoration jer ja "mozak" to nisam uradio i nemam ni swift heal, i sta cu ja jadan kad me rogue uvati... /sarkazam off

Ajd u zdravlje, nisam hteo da se raspisem ovoliko al' ... pogresi covek :)

Link to comment
Share on other sites

Evo ja danas poceo Druida na Dragonmaw-u.

Imam cudan trip da igram klase koje malo ljudi igra ( warlocke i druide ).

Tek sam lvl 10 i dobio sam medveda [jupi]

Gotivna je klasa skroz, barem ovo shto sam ja "proziveo"!

Za soliranje nikad jaca klasa, a tek kad dobijem Cat form wooohooo Rogue ftw [:D]

btw onaj debilni NE grad je 100 puta gori od Undercity-a! [xx(]

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

Moje iskustvo sa druidom (a dosao sam do 60 nivoa i probao sva tri speca) je da bear ne moze da drzi argo u instancama gotovo nikako.WAr je ipak war sa sunderom :)

Inace balance spec je tesko sranje.Dmg jeste sasvim ok ali te nedostatak mogucnosti sam da pravis vodu ogranicava na kupovinu/moljakanje :)

Feral je zaista daleko najbolji nacin za lvlovanje.Ako ulozis malo vremena u skupljanje +agi,sta i str opreme cat je sjajan.Ako si kao ja jurio sam +int onda si prinudjen da furas beara,ali u to slucaju je ubijanje kripova zaista mucna stvar jer staje mnooooooooooogo dugo.Na kraju me druid smorio i sve sam prodao i prebacio pare na mogu maga koji mi je sad main.

Ispravno si postupio. Treba igrati sa klasom koja ti lezi, a druid ocigledno nije bio za tebe.

Link to comment
Share on other sites

Bez da dalje duzim nekakvu raspravu bicu vrlo kratak. To sta dmg metar ili healing metar pokazuje meni licno ne znaci nista. Jer nikad nisam jurio da lecim (sa druidom) ili da pravim dmg( sa magom) da bi se takmicio sa iskompleksiranim budalama koje posle svakog fighta pastuju dmg metar u chat log. Vazno je da niko od ljudi koje ja treba da lecim ne pogine mojom greskom , i to je to. Sto se heala tice odgovorno tvrdim da izmedju mene i priesta nikad nije bilo nikakve razlike u healu. Po meni su obe klase potpuno ravnopravne u healu stim sto za lecenje maga/locka od strane druida treba malo vise skilla( zbog PWshielda naravno), ali ni to nije bio nikad problem... Tako da ako ti kao druid to kazes onda ja mogu samo da se ne slozim sa tobom. Sto se tice tenkovanja prica je prosta, druid moze to da obavi ako je bas frka, naravno vecina instanci moze da se zavrsi i bez tanka, ali nije poenta u tome. DRUID TESKO drzi agro i to je poenta cele price. Ako je sa tobom neki napaljeni rogic to druid nikako ne moze da ispravi i u sledecem trenutku rogic je mrtav a za sve je kriv healer naravno... I da zavrsim posto sam se raspisao, imam neku pvp i naravno rest. opremu... U pvp opremi restoration druida tesko ce da dobije feral druid sa ma kakvom opremom... Naravno necemo se sloziti ali ja ovo pricam na osnovu licnog iskustva a i odgledanih milion duela na SM-u u trenutcima kad je server bio full skillovanih igraca. Sorry za long post, raskucah se nesto...

Link to comment
Share on other sites

posto je haumarush bio offline ceo dan ... poceo sam paladina novog na novom serveru :) :) :) :) :) ... sta ionako ce da budu imba posle novog patcha ... u talent poenima , tier 3 pasivno ubrzanje brzine talent imaju !!! rolfmao

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...