Jump to content

MOONKIN FORM


Milani

Recommended Posts

svi kazhu da je za brzo napredovanje feral zakon...i ja se slazhem sa tim kad vidim sta feral druidi rade...

takodje moje sub lvl 30 druid iskustvo mi govori da mozhesh opusteno da solirash bez ijednog talent pointa tj super je klasa mozhesh bash lepo da se zajebavash sa kripovima

lichno idem na balance tree bash zbog moonkina jer je najgorivnija zhivuljka u igri pa just for the fun of it =oD

za kraj, bez obzira kako si specovan dok levelujehs na 60om te si vole zbog innervatea pa morash respec...mada...kad nakon mesec dana MC farminga padne toliko opreme za sve mozesh opet da budesh feral jer inervate postaje nepotreban kad su svi dobro opremljeni...

Link to comment
Share on other sites

Za 60 lvl Restoration druid je obavezan za PVE, znaci najmanje 31 u restoration, ostalo kako zelis. Po meni je najbolji onaj Mohijev build , znaci u feralu do charge-a, u balance-u nature's grasp do kraja i improved entagling i sve ostalo u restoration. Ako zelis malo brze da grindas do 60 onda pici feral pa na 60 respec talenata. Oruzje sta god naleti sa dobrim statsima, to ti je to... A inace Moonkin forma je njesra, samo je kao gotivan look, mada se meni ni to ne svidja...

Edited by amoskg
Link to comment
Share on other sites

Po meni je mnogo pametnije trpati talent pointe skroz u feral nego ih troshiti na moonkina.

Najpametnije ti je da u pochetku nosish staff.Kad budesh stigao do 35-40lvl odesh lepo u SM i nabavish Illusionary Rod i boli te uvo.Mozesh naravno da istrenirash mace ako 'ocesh.

Sigurno najbrze ubijash u cat formi.Pre nego shto udjesh u cat formu bacish rejuvinetion i regrowth i cepaj. [;)]

.

Link to comment
Share on other sites

Ako lik igra na PvE serveru, ne treba mu toliko Nature's Grasp.

Moje misljenje = Moonkin je odlican za PvP. Veliki armour i kada ti melee pridje, nece te tako lako ubiti

Nazalost, kao sto su drugi napomenuli a i posto zelis PvE (znaci high level content MC,BLW,etc.), morao bi da respeccujes na Resto kada stignes do lvl 60

Link to comment
Share on other sites

moonkin je najgore sranje za pvp i ja sam se generalno sa istim smorio zato sto su me peglali kako su stigli ... smor je zato sto zahteva 31 u balance samim tim nemas ni za natures swiftness ni pola stvari a tih 3 crita su qrton a armor .... pa ako ti je neko prisao kome taj armor treba da redukuje dmg pa ti si opet cao ....

balance pvp varijanta se radi bez moonkina znaci ide se na 100% jaci crit .. stun sa starfireom dodadni dmg itd itd ali nikad do kraja balance-a i to se onda kombinuje sa 21 u restoration da bi imao instant heal ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

wyrm je lbrs => verovatno su u pitanju bili orkovi koji sede/lezhe u lbrsu, totalno su smeshni...u sobi pre mosta kod wyrma lezhe 2ca ili 3ca (zavisi od spona) i hunt ako otvori aimedom ubija lvl 56 elitasha koji spava pre nego sto se ovaj preko onih dasaka i pukotina dovuche do partyja (takodje u lbrsu sam krenuo da razvijam teoriju da inicijalni krit ima neke veze sa naknadnim jer svaki put kad sam te lezhece mobove pulovao od prvih 5-6 hitaca 3 su UVEK bila kritovi (a nekad i svih 5)

Link to comment
Share on other sites

wyrm je lbrs => verovatno su u pitanju bili orkovi koji sede/lezhe u lbrsu, totalno su smeshni...u sobi pre mosta kod wyrma lezhe 2ca ili 3ca (zavisi od spona) i hunt ako otvori aimedom ubija lvl 56 elitasha koji spava pre nego sto se ovaj preko onih dasaka i pukotina dovuche do partyja (takodje u lbrsu sam krenuo da razvijam teoriju da inicijalni krit ima neke veze sa naknadnim jer svaki put kad sam te lezhece mobove pulovao od prvih 5-6 hitaca 3 su UVEK bila kritovi (a nekad i svih 5)

kod te price sa critovima,ja elf warr i jedan ud mag se zezali oko wsg-a, kad on i ja sednemo i onako iz sedeceg polozaja kad ga udarim 100 % crit zabija, probao 10 x , ko zna shta je lik posmislio :D

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

pa recimo da nikad nisam udarao nekoga ko sedi, osim u bg mozda kad se kriju sa zastavom. Ovo sam bash isprobao nekoliko puta na tom magu pa sam shvatio da nije slicajnost. Drugi razlog udaranja nekoga ko sedi moze da bude afk kill, BUSTED!

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

pa recimo da nikad nisam udarao nekoga ko sedi, osim u bg mozda kad se kriju sa zastavom. Ovo sam bash isprobao nekoliko puta na tom magu pa sam shvatio da nije slicajnost. Drugi razlog udaranja nekoga ko sedi moze da bude afk kill, BUSTED!

Ja se toga ne stidim .... :D

sabijamzivot ... ne sve u feral ... 30 poena u feral ....

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

aura je qrton 21 u resto znaci da imas instant heal (aj da vidim sto ce druid pored roguea da se izhiluje osim ovako napomena bear stun missuje precesto a tek kad rogue upali evasion bolje da ne bacas za dzabe) imas 10rage/40 energy kad se shitftujes u bear/cat i smanjenu sansu da te interaptuju kad se hilujes ...

Da ne pominjem da je bolje da imas omen of clarity i natural weapons nego sve u feral ...

A ti si gledo neke mozgove opake (bearclaw verovatno i jos neki veci mozak)

btw druid nema magiju swiftheal ali ima natures swiftness

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...