Jump to content

CS-Turnir


kolelale

Recommended Posts

Ovo je najva za turnir zbog termina i nije zvanicni info. Turnir ce biti za 32 ekipe i igrace se za vikend kada i finale EMI lige. Kao sto ste navikli ocekuju vas vredne nagrade, sokovi, slatkisi, muzika i CICE [:p]

Detaljan info ce biti objavljen do kraja nedelje.

I'm 2 old 4 this shit

To sto igramo u lan-u nam je najjace oruzje sto imamo'

Link to comment
Share on other sites

Ovo je najva za turnir zbog termina i nije zvanicni info. Turnir ce biti za 32 ekipe i igrace se za vikend kada i finale EMI lige. Kao sto ste navikli ocekuju vas vredne nagrade, sokovi, slatkisi, muzika i CICE  [:p]

Detaljan info ce biti objavljen do kraja nedelje.

mislim da cu da dodjem :-P

Link to comment
Share on other sites

Jedva chekam da vidim spisak prijavljenih ekipa.....iz scg naravno

me2

mada je lepo sto ima nekog turnira... taman ce se sad videti koliko je to ekipica :) mada ce se mnoge i skupiti samo za turnir :P

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

kole, aj navrni nekad na irc :)

btw bice super ako bude ko onaj turnir letos.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Sta cemo sad kad je i u Subotici turnir isti vikend..mi ne mozemo da pomerimo napred zbog katolickih praznika...ali u Beogradu bi se to moglo..da li je ovaj datum finalan i sta cemo sad...ajde ako ti nije frka javi na mail ili tel ..imas tamo u onom postu..hvala unapred...ili ti postuj neki svoj kontakt tel...valjda cemo nesto dogovoriti ... poz

Link to comment
Share on other sites

Turnir nece biti pomeran zbog toga sto u Subotici ima turnir u isto vreme. Ovo ce biti finale ESL.EMI lige kao i nacionalno prvenstvo za SCG i daleko je vazniji turnir od turnira u subotici. Mozda bi bilo bolje da vi razmislite o pomeranju posto strance ne zanima vas turnir nego ESL.EMI.

Sretno u organizovanju turnira.

Link to comment
Share on other sites

OK, nemojte biti surovi, ako je turnir u BG vec sigurno zakazan za 17-18 a izgleda da jeste, ako su se ekipe pocele prijavljivati..necemo to remetiti...necemo u Subotici praviti turnir lokalnog karaktera, sacekacemo da prodje taj turnir u BG pa onda posle nove godine ceme praviti u Su ali opet vidim probleme posto je 7 i 8 januar vikend..a to je sad pravoslavni bozic...Ili da oraganizujemo na 25.decembar i da ga nazovemo bozicni turnir... [:D] strasno ..ne znam sta mi je raditi ...ali ok povlacim najavu za 17-18 decembar u Subotici....Kad ce biti najavicu na vreme a posto bi mi dosli u BG na taj turnir gde i kako da nadjem informaciju za prijave i ostalo....bilo bi dobro da to neko postuje.....pozz

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...