Jump to content

Nefarian down


coll

Recommended Posts

isti kao i onyxia koliko ja znam :P not sure never seen it :P

btw colle, ti si ostao, shteta, mada je i kole ostao isto :),

chudi me samo malo taj guild je koliko se secam dok sam bio na SMu bio prilichno slab i na AVu su bili ez killovi likovi iz te guilde, mora da su dobro zagrejali tastaturu :)

Koji nick si imao na SM i koji class ?

Momentalno vecina Zdeclina igra AB tako da ako izvuces full Zdech's grupu, probaj da pobedis ... uopste nije "ez" stavise ako niste organizovani je to skoro nemoguce ;)

Licno sam u AV ubio "millione" ljudi ali to je i poneta, tako da komentar "ez killovi" nije na mestu (da ne kazem glupost ... ) i malo smrdi na standardan forumski "bezpomocni shout" ;)

Ja vise na sm ne igram - razlog je jednostavan: Nemam vise toliko vremena za raidove do 2h ujutu ... a posto je guilda puna lvl 60 likova koji jednostavno ne mogu da udju u raidove, svoje mesto kao crit warr sam prepustio ortaku. Svoj account sam dao drugom drugu da igra rogua, a ja u ovom trenutku "igram" (hmm ... ne bih to zvao igranjem - vise chatujem sa killijem i bokijem na /serbia chatu :D) na novom nalogu sa Haumarushu ekipom :) Ne mogu da vam opisem koliko je zivot lepsi kad covek igra igru u slobodno vreme (sto je u stvari i poenta igara), i nema obavezu da ide na raidove i smrdi tamo po celu noc dok mu oci ne ispdnu ... znaci never more.

Edited by coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da vam opisem koliko je zivot lepsi kad covek igra igru u slobodno vreme (sto je u stvari i poenta igara), i nema obavezu da ide na raidove i smrdi tamo po celu noc dok mu oci ne ispdnu ... znaci never more.

Ovo je problem koji ja trenutno imam, i stvarno ti zavidim ;D

Jednostavno raidovi skoro svaki dan od 20 00 - 24 30~ me ubijaju. Aj da ne radim pa i nekako. Al ovako neznam dokle cu moci da izdrzim...I nije to vise to, postala je navika i obaveza. Da trosis pare 5 dana za redom za repair, zbog mozda 5 debila u raidu koja ne kapiraju gde grese...Thorium point -> BWL....Al ovo jos nije nista, nismo ni pola presli. Definitivno nije za ljude sa slabijim zivcima.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Ovo je problem koji ja trenutno imam, i stvarno ti zavidim ;D

Jednostavno raidovi skoro svaki dan od 20 00 - 24 30~ me ubijaju. Aj da ne radim pa i nekako. Al ovako neznam dokle cu moci da izdrzim...I nije to vise to, postala je navika i obaveza. Da trosis pare 5 dana za redom za repair, zbog mozda 5 debila u raidu koja ne kapiraju gde grese...Thorium point -> BWL....Al ovo jos nije nista, nismo ni pola presli. Definitivno nije za ljude sa slabijim zivcima.

Ne moj da mi zavidis, napravi pauzu :) Upravo tako - Pocelo je sve to da bude navika ... koja je totalno bezpotrebna, i zbog toga sam prestao. Kapiram da za nekoga ko nikad nije bio u MC ili nikad nije video Nafaraiana moze HC raidovani da bude velika zelja, u tom periodu je to normalna stvar. Posle je situacija sasvim drugacija ...

Inace covek posle shvati da level zabave je na lvl 60 pri high end contentu mnogo manji nego na primer na lvl 30 i to me ubilo u pojam :)

Na haumu radim jedan lvl 3 dana, i do jaja mi je :) Palim wow samo kad imam vremena i zelju da igram, konacno opet idem na plivanje/teretana, imam vremena i petkom da idem sa ortacima negde, u ponedeljak idem po ko zna kog vremena ispavan na posao ... itd. [^]

Edited by coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Na haumu radim jedan lvl 3 dana, i do jaja mi je :) Palim wow samo kad imam vremena  i zelju da igram, konacno opet idem na plivanje/teretana, imam vremena i petkom da idem sa ortacima negde, u ponedeljak idem po ko zna kog vremena ispavan na posao ... itd.  [^]

Zato sam ja napravio alta na haumarushu(lepo je bilo dok je trajalo), gurao ga do 30og nivoa i skapirao da nikad necu sici s maina, bar dok traje moja guilda.

Uglavnom ispricao si moju pricu, ili bar ono sto ja nemogu sad da uradim. To me upravo i najvise ubija, ne sami raidovi nego nemanje vremena za sebe(sport, izlasci). Jer ja sam jedan od mozda 5 ljudi u guildu koji je bio na svakom raidu.

Sinoc me je sunce obasjalo kad su otkazali raid zbog nedostatka ljudi, i mrtav umoran/neispavan otisao u krevet u 22:00 :D

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...