Jump to content

Adriana Lima


Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Ukusi su razliciti !!!

meni je recimo Lima na nekom 5. mestu !

nemoze ni da prismrdi Moniki Beluci

Pa gledaj realno. Da nije mogla da prismrdi pre 10 godina kada je AL imala 12, a Monika 28. Meni je extra Monica i sada ali mlad picic je mlad picic.

Jer kako kaze jedan veliki covek:

Sta vredi ako je zena mlada a nije lepa, ili ako je lepa a nije mlada. ;)))

V

Link to comment
Share on other sites

Sta vredi ako je zena mlada a nije lepa, ili ako je lepa a nije mlada. ;)))

vecu glupost nisam chuo ..

da ne ulazim u to shto je rechenica totalno zavisna od ugla gledanja, jel pojmovi lepote i godina su subjektivnog karaktera ..

shto se tiche adrijane .. ne znam nekako mi ni smrdi nit mirishe

ima onu tipichnu manekensku facu koja je dobra samo kad je nameshtena za slikanje .. u jednom od onih videa shto je zeki okachio kad se nasmeje izgleda uzas, nikakve sise i proporcija kuka i struka mi nekako ne pije vodu .. al boze moj ukusi su razlichiti

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

vecu glupost nisam chuo ..

da ne ulazim u to shto je rechenica totalno zavisna od ugla gledanja, jel pojmovi lepote i godina su subjektivnog karaktera ..

shto se tiche adrijane .. ne znam nekako mi ni smrdi nit mirishe

ima onu tipichnu manekensku facu koja je dobra samo kad je nameshtena za slikanje .. u jednom od onih videa shto je zeki okachio kad se nasmeje izgleda uzas, nikakve sise i proporcija kuka i struka mi nekako ne pije vodu .. al boze moj ukusi su razlichiti

Dal je glupost ? Nemoj ti sada da povezujes AL sa tom recenicom. Pa cekaj jer bi sad baoje Elizabet Taylor ili Sofiju Loren. Stipu me toga... Nisam mislio na zene od 35 ili 40 godina nego na zene od 55-60 pa nadalje...

V

Link to comment
Share on other sites

brate ti ako imash 50 godina shto bi ti bio problem da jebesh zenu od 45-50 ? shta si ti u uverenju da cesh i tada da jebesh slatke male klinkice od 20 ?

Sam ja to rekao ?? Brate, si i ti retardiran Maude ono ??? Ko govori ovde koga bi ja karao i dal bi karao. Ona recenica je bitna oko nje se prave nesuglasice. Pa ako budem imao toliko kesa najbolje da cu da jebem neku od 45-50. Tu od 20 odma sada odma...

mislim sta :SSSS

V

Link to comment
Share on other sites

Kakvo oko ima mamu joj jebem ko soko bokte!

Jeste,ali da li si ti video negde nekog sokola da ima ovakvo telo? :)

Edited by SavKe

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

hmmm naso sam filmic u temp internet files ali je .swf i nemam cime da ga otvorim offline... kako to da izvedem?

ok ok debil sam

skino sam swf player... [b)]

sori za smaranje

Edited by darK.One

You're out of touch

I'm out of time

But I'm out of my head when you're not around

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...