Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 230
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa naravno da ce reci...

Sky je Uber-Gosu...

jedno vreme sam mislio da je to onaj ChinaHuman od pre par godina... pa sam tek posle provalio da im prava imena nisu ista :)

ovaj je jos bolji od onog ChinaHumana

mislim isprcao je ToD-a samo tako....

za Fatu i Vladicu i Insomnia je nivo, tako da ono - imaju pravo da kukaju (sala mala)

..just my two cents..

ONE & ONLY: XWOLF

Link to comment
Share on other sites

za Fatu i Vladicu i Insomnia je nivo, tako da ono - imaju pravo da kukaju (sala mala)

.... ne o balansu igre, sto ti meshsash skill i balans tu je glupost.

znam da si napisao shala mala zbog fate i vladice ali poenta je da upravo to sto vajnuju kako je u igri nesto imbalans.

A ne vanjuju kako je neko mnogo bolji i kako su oni bulje, ( to je uvek teza varijanta zar ne? )

tako da... gluPost

Link to comment
Share on other sites

u redu mr. pametni i mudri

:)

ne wajnuju oni zato sto je nesto imbalans, jer je to uvek relativno

na kraju se sve svodi na skill, na imbalans se vadi samo oni koji ne mogu da prihvate da su izgubili zato sto su losiji igrachi pa onda izvale onu cuvenu "jesi me ti dobio, ali nisi bolji od mene - samo te vise sere". uostalom pogledajte samo toda kako sere u onim repovima gde ga guzi sky. prvo je kukao na lighting shield, pa posle na "potion of greater healing" ili kako se vec zove.. a ocigledno je da Sky ima boljeg mirka od njega...

ONE & ONLY: XWOLF

Link to comment
Share on other sites

mrzi me sada da trazim medju ranijim postovima, gde sam reko da ce neki human da izdivlja sto se i desilo ako nisam u ranijim postovima onda sam sa nekim pricao preko msn-a, sto se tice imbe ili vajna neka kaze ghost da li vajnujem, to sto se preko neta sprdam to je meni zanimljivo :)

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

http://www.mlavaparty.com/Duke@Singapoore.rar

ako nekog zanima (na stranu kako je prosao) Duke i njegove partije evo ga mali rep-pack od 600-700kb sa svih, nadam se, 5 partija

btw... imate postavljene repove za 99% partija (neke jos fale, privremeno ili ih nemaju sacuvane - ne znam), jedino se morate registrovati (kao na forum) pre nego sto vam server dozvoli download:

http://www.worldcybergames.com/tournament/...sp?i_itemno=256

ONE & ONLY: XWOLF

Link to comment
Share on other sites

Zar sky nije china human ?

E da nesto mi pade na pamet ! Se seca neko mozda kako je posle proslogodisnjeg wcg-a kada su u finalu bila 2 orc-a masa ljudi pocela da igra orc-a na ladder-u, ne smem tek sada da zamislim kako ce masa ljudi preci na hmn-a...

Edited by Razorman

retired...

Link to comment
Share on other sites

Sky 100% nije ChinaHuman...

i meni su pogresno rekli, ustvari znam i ko , ali necu da kazem :D

pogledaj na wcg sajtu... kako se zove chinahuman (imaju arhivu za sve prethodne godine) i uporedi to ime sa imenom koje ima Sky...

nisu isti ljudi.. Za tog ChinaHumana kazu da je razbijao i StarCraft - pa ko se seca.. (ja nisam igrao starcraft pa zato ne znam)

ONE & ONLY: XWOLF

Link to comment
Share on other sites

ja sam taj koji je rekao da je sky chinahuman, ja sam dobio taj info :)

ispostavilo se da je sky ustvari garimto, kineski toss player.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

niste mi jasni oko Tod-a... covek je ultra naporan, to je svima jasno... verovatno i njemu...

ali ovaj put je bio vrlo ubedljiv u svom preseravanju...

sky ga je 'sabio' prvu partiju za 11min...

igraju istu mapu 5min kasnije, skoro iste pozicije, ovaj put Tod-a sere LS i partija je gotova za 8min

znaci, ne da je imao muda da se blamira u polufinalu wcg-a, nego je imao muda da ponovo igra istu mapu kako bi MOZDA dokazao svoj STAV... ali posto je izgubio trecu partiju ocigledno nije u pravu...

nadam se da neko nece ovo moje brbljanje da protumaci kao 'TOD >> SKY'

nadam se da neko moju gornju recenicu nece tumaciti kao 'SKY >> TOD'

nadam se da nisam jedini koji misli da kad bi se sad oma igrao jos jedan wcg, da bi top16 bio vrlo slican... ali top1 tesko :)

Link to comment
Share on other sites

znate kako da je odigrao loshe jeste,ali kad vi osvojite wcg, onda serite djuku, do tad katanac na usta

shto se tiche tod-a, u pravu je lik, ko da se samo treca partija igrala, jer je prve dve odluchio ls, shto je bash bezveze, treca jeste da je sky dobio bolji predmet ali je i imao veca muda da kripuje ispred baze opasnije kripove, da je tad tod napao, dobio bi trecu.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Realno gledano Duke jeste lose odigrao... Nabio ga hmn koji ide paladina prvog i onaj ud od koga je duke 2x bolji... Sto se tice ostalih partija, po mom subjektivnom misljenu ona 2 elfa su bolji igraci, pogotovu onaj bolesni Koreanac... Ali to je najmanje bitno, pa kapiram da ni njegova ocekivanja nisu bila ko zna koliko velika, otisao je u Singapur, sve mu je bilo placeno, prisustvovao je jednom mocnom event-u tako da treba da ga savrseno boli guzica...

retired...

Link to comment
Share on other sites

tako da ne treba...

Mislim da dajem ruke da svako iz moje okoline, ljudima sa kojim vezbam wc3. Da se sveko kvalifikovao za WCG, svako bi vezbao da prodje grupe

Jel iako je to diskutabilno ( znam pare su uvek problem ) mi bismo naprimer imali 2 slota za buducnost.

Sto lancanom reakcijom polako podize nivo nase scene, jel ako se jos neko pojavi polako cemo uzimati mesto u evropi za wc3.

Jos je sve rano, ali pricam. Bolje probas nesto nego unistavas sanse. Majke mi, iskreno ne znam kakvo je duke-u bilo stanje u irlu da ne moze da vezba. Ali, ako je cisto radi dosade... ma daj..

Bas smo komentarisali ja i ghost i ne secam se ko jos, celo to stanje..

Link to comment
Share on other sites

Realno gledano Duke jeste lose odigrao... Nabio ga hmn koji ide paladina prvog i onaj ud od koga je duke 2x bolji... Sto se tice ostalih partija, po mom subjektivnom misljenu ona 2 elfa su bolji igraci, pogotovu onaj bolesni Koreanac... Ali to je najmanje bitno, pa kapiram da ni njegova ocekivanja nisu bila ko zna koliko velika, otisao je u Singapur, sve mu je bilo placeno, prisustvovao je jednom mocnom event-u tako da treba da ga savrseno boli guzica...

upravo to, dechko je uzeo wcg, sad se upisao na fax, bolela ga kara, i to je to

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

tako da ne treba...

Mislim da dajem ruke da svako iz moje okoline, ljudima sa kojim vezbam wc3. Da se sveko kvalifikovao za WCG, svako bi vezbao da prodje grupe

Jel iako je to diskutabilno ( znam pare su uvek problem ) mi bismo naprimer imali 2 slota za buducnost.

Sto lancanom reakcijom polako podize nivo nase scene, jel ako se jos neko pojavi polako cemo uzimati mesto u evropi za wc3.

Jos je sve rano, ali pricam. Bolje probas nesto nego unistavas sanse. Majke mi, iskreno ne znam kakvo je duke-u bilo stanje u irlu da ne moze da vezba. Ali, ako je cisto radi dosade... ma daj..

Bas smo komentarisali ja i ghost i ne secam se ko jos, celo to stanje..

Prijatelju pusti se prazni prica, gde si bio pre 4 godine ?

retired...

Link to comment
Share on other sites

Prijatelju pusti se prazni prica, gde si bio pre 4 godine ?

pa pre 4 godine nije bilo wc3-a :D

ali bio je domi tu od samog starta, samo shto menja nickove pajser :)

enivej, slazem se donekle, ali samo je na njemu da odluchi dal ce da vezba ili ne.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Zar sky nije china human ?

E da nesto mi pade na pamet ! Se seca neko mozda kako je posle proslogodisnjeg wcg-a kada su u finalu bila 2 orc-a masa ljudi pocela da igra orc-a na ladder-u, ne smem tek sada da zamislim kako ce masa ljudi preci na hmn-a...

Pa precice na humana, ali human nije shtanc power jedinica, kao sto je elf ork ili cak ud u nekim situacijama, human mora da ima izbalansiranu vojsku u svakoj pegli, malo mesa, malo aoe-a i malo kontrol spellova, dok orkovi npr imaju raidere kao kontrolu a heroji sa aoe spellovima tope sve, elf koristi drijade i pandu a ud naravno 1 heroja sa njukom i 2 sa aoe-om dok destrojeri sluze da pojedu ono malo sto je ostalo. Jednostavno ljudi tek izvaljuju kakav he human u stvari, kao sto je terran bio slab u pocetku sc-a, a sada su svi izvalili u cemu je fazon i da treba razlicit tip razmishljanja nego sa drugom rasom.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

pa pre 4 godine nije bilo wc3-a :D

ali bio je domi tu od samog starta, samo shto menja nickove pajser :)

enivej, slazem se donekle, ali samo je na njemu da odluchi dal ce da vezba ili ne.

Cek zar nije tada beta izasla ?

To je domi ?!? Jebote ja mislio neki anonimus, pa nasao da soli pamet narodu...

Ali i dalje stojim pri svome... Da je neko bio bolji od Duke-a, on bi otisao na wcg, i uradio mozda vise mozda manje, mozda je i ovo sto smo videli neki duke-ov maximum, sledece godine neka neko uzme da satire war3 24x7 pa nek on ode i neka tada radi sta mu je volja...

retired...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...