Jump to content

Novi SCG klan


Recommended Posts

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zeroxe ne znam zasto zajebavas lika... mislim lepo te je pitao, lepo mu odgovori ... pre svega, lik ne igra lose, igra random a kao human extra igra , a ti u klanu imas 1 humana, ako mislis da ti je to dovoljno, ok, necu ja da ti solim pamet i pricam sta ti treba a sta ne...

Edited by ImbaBoY
Link to comment
Share on other sites

ima josh talenata kod nas, do sada su mi najvishe zapali za oko imbaboy i panj, verovali ili ne, ta dva lika sabijaju mirka, bacio sam oko na imbaboya kad je bio u deusu a panj... 290 apm, not much to say  [:D]

zeroxe, svaka cast za trud, ae pa da dizemo standard wc3-a u srbiji.

Thx man !!! [:p]

Link to comment
Share on other sites

@Imbaboy: O prepametni,kao prvo SATAN igra UDa a mi vec imamo 4 unda u klanu i najmanje sto nam treba je 5ti...Ja mogu da uzmem u klan dwowguarda a da ne zovem Dukea,to je moj izbor.Satan mi je ortak koga znam sa wara a i dolazio mi je gajbi da mi namesta net...(bar je tako rekao :P)).Znaci sigurno ga ne bih zajebavao.Pored toga,mnogo ljudi me davi na bnetu da ih pustim u klan tako da mi tog pitanja malo preko glave.Zato sam te i banovao kad si me whisperovao pola sata moleci da udjes u klan...

Link to comment
Share on other sites

@Imbaboy: O prepametni,kao prvo SATAN igra UDa a mi vec imamo 4 unda u klanu i najmanje sto nam treba je 5ti...Ja mogu da uzmem u klan dwowguarda a da ne zovem Dukea,to je moj izbor.Satan mi je ortak koga znam sa wara a i dolazio mi je gajbi da mi namesta net...(bar je tako rekao :P)).Znaci sigurno ga ne bih zajebavao.Pored toga,mnogo ljudi me davi na bnetu da ih pustim u klan tako da mi tog pitanja malo preko glave.Zato sam te i banovao kad si me whisperovao pola sata moleci da udjes u klan...

Zeroxe brate kao prvo tvoj problem je sto mislis da si najbolji, ok nemam nista protiv samo se dokazi, zao mi je sto je satan ud izvini stvarno nisam znao, ne bih da se svadjamo oko njega, uzmi ga ti ... nisam nikad nikog whisper-ovao da me primi u klan i fino sto te svi whisper-uju, nadam se da ces napraviti xtra klan. Satan je extra igro human-a na wcg-u protiv mene i zato ti kazem gospodine " popularni " da ne bi bilo lose da imas takvog igraca u klanu... inace igro je ranije random, izvini sto nisam igro solo 2 meseca, pa nisam u toku [:p]

Link to comment
Share on other sites

@Imbaboy: O prepametni,kao prvo SATAN igra UDa a mi vec imamo 4 unda u klanu i najmanje sto nam treba je 5ti...Ja mogu da uzmem u klan dwowguarda a da ne zovem Dukea,to je moj izbor.Satan mi je ortak koga znam sa wara a i dolazio mi je gajbi da mi namesta net...(bar je tako rekao :P)).Znaci sigurno ga ne bih zajebavao.Pored toga,mnogo ljudi me davi na bnetu da ih pustim u klan tako da mi tog pitanja malo preko glave.Zato sam te i banovao kad si me whisperovao pola sata moleci da udjes u klan...

omg omg can i join plzp lzp lz plz plz :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Zeroxe brate kao prvo tvoj problem je sto mislis da si najbolji, ok nemam nista protiv samo se dokazi, zao mi je sto je satan ud izvini stvarno nisam znao, ne bih da se svadjamo oko njega, uzmi ga ti ... nisam nikad nikog whisper-ovao da me primi u klan i fino sto te svi whisper-uju, nadam se da ces napraviti xtra klan. Satan je extra igro human-a na wcg-u protiv mene i zato ti kazem gospodine " popularni " da ne bi bilo lose da imas takvog igraca u klanu... inace igro je ranije random, izvini sto nisam igro solo 2 meseca, pa nisam u toku  [:p]

ne mislim da sam najbolji naprotiv znam gde sam...slobodno mozes da napravis svoj klan i zoves koga hoces a ne da teras mene da zovem ljude.plz ne mesaj se u politiku klana ^^(oduvek sam ovo zeleo da kazem) :D

Link to comment
Share on other sites

Nemojte pogreshno Zeroxa da shvatite... Mi zovemo u klan ljude koji su 1000% sigurni da ce da igraju stalno i koji su ozbiljni (pritom da nisu noobovi)... Satan jeste talentovan... ali ozbiljnost i odgovornost mislim da mu nisu jacha strana (no hard feelings znam ga in rl).

Zeroxu se mozhda smuchilo zato shto ga svaki dan pitaju po 100 puta. "E jel mogu u klan?" mislim i mene su smarali pa nishta qliram... Polako da malo stane klan na noge pa cemo lako recruit. [:D]

Hvala svima na razumevanju.

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Nemojte pogreshno Zeroxa da shvatite... Mi zovemo u klan ljude koji su 1000% sigurni da ce da igraju stalno i koji su ozbiljni (pritom da nisu noobovi)... Satan jeste talentovan... ali ozbiljnost i odgovornost mislim da mu nisu jacha strana (no hard feelings znam ga in rl).

Zeroxu se mozhda smuchilo zato shto ga svaki dan pitaju po 100 puta. "E jel mogu u klan?" mislim i mene su smarali pa nishta qliram... Polako da malo stane klan na noge pa cemo lako recruit. [:D]

Hvala svima na razumevanju.

voodo nema ti sta da se pravdas kazes clan trenutno ne regrutuje cao zdravo svi :) i to ti je to

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...