Jump to content

vF + ryzeer otisli u Singapur


GcV.Bjeli

Recommended Posts

Juce avionom u 12:30.

Posto idu malo zaobilazno, preko Francuske i zastaju u Parizu, trebalo bi da u Singapur stignu za 30ak sati, a prvi mec ce igrati u sredu u 20h po nasem vremenu.

Da potsetim u grupi su sa Catch-Gamer (team9 nece ipak ucestovovati na WCG finalu) i Play.it . Sa prvima igraju cbble, a sa drugima inferno. Buduci da samo prvi iz grupe prolazi dalje bice dosta zajebano, al uvek se treba nadati najboljem :)

Sto se Pedjine grupe tice ne razumem se u Fifa igrace tako da cu ostaviti da neko drugi prokomentarise to bolje.

Sutra bi trebalo da imamo vise vesti, pa cu javljati oko scorebota, ip-eva i sl. za sve one koji su u mogucnosti da gledaju CS:S meceve na netu.

Da li ce biti nekog organizovanog prenosa za sada ne znam.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Realno to je fuckin CS:S tako da mislim da imaju shanse da dobiju play.it i uz malo srece catch , igra je svima nova ko se bolje adaptira , ne verujem da su catch i play.it neshto specijalno vezhbali za ovo kao i sve ostale ekipe idu da se provedu najverovatnije , tako da uz malo srece vF prolazi , good luck.

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

gl ima sanse uvek....

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

pedja bi trebalo bez nekih vecih problema da prodje grupu a dalje videcemo.

sto se tice Play.it-a njihova ekipa nije ni malo uigrana jer su do skoro sredjivali celu ekipu i nije se znaco tacno ko ce ici i igraci pod imenom play.it. CG je u CS-u dobra ekipa ali u css-u se ne moze racunati znanje iz CS1.6 sto se pokazalo i u nasim kvalifikacijama. :)))

sve u svemu SRETNO :D

Link to comment
Share on other sites

gl vF (perakid-u) i naravno ryzeer-u gl guys.

Gaming Is Not A Crime!!!

Hey Bon Jovi ko si ti

Hey Bon Jovi druze moj,

Ti si Bon Jovi iz Amerike ,

Ja sam Bon Jovi sa Cvetkove pijace,

Tebe voli omladina mlade zene,

Mene voli omladina mlade zene,

Ti si nekad bio faca, faca,

A onda sam dosao JA!

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo!!!

Link to comment
Share on other sites

@juicer : ako je ovo uzrokovano mojim postom koliko znam idu i predstavnici za NFS i za WC3 (Duke, ako se dobro secam). Ja sam samo napisao za njih 6 posto sam njih dosao da ispratim juce u plato, a ostale ne poznajem jel :\

@raazek : pera nije igrao kvalifikacije tako da on ne ide u singapur

Link to comment
Share on other sites

@juicer : ako je ovo uzrokovano mojim postom koliko znam idu i predstavnici za NFS i za WC3 (Duke, ako se dobro secam). Ja sam samo napisao za njih 6 posto sam njih dosao da ispratim juce u plato, a ostale ne poznajem jel :\

Aha ok ja sam mislio da si ti dao svojevrtsan report o odlasku , pa reko kako nisu ishli ovi za nfs i wc3 al ovim je sve resheno :D zaboravih Vanilicu treci edit :D

Edited by btl ^ juicer

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

ne mogu vam raci gl jer mislim da nemate nikakve sanse provtiv catcha ali se zato lepo provedite i opalite meleskinje

маракана дал је пуна ил смо само ми,

наша ће те песма увек звездо носити,

не жалимо наша грла нити дланове,

а ти само храбро бори се.

http://www.sk-gaming.com/member/stepa-/

Link to comment
Share on other sites

pedja bi trebalo bez nekih vecih problema da prodje grupu a dalje videcemo.

Vidi Marko, Pedja bas i nema laku grupu. Tu je bivsi sampion WCG-a nemac, pa brazilac pobednik Fifa UEFA takmicenja na x-box-u (znas onaj krupni sto je Mateju-Jevreja pobedio u finalu), onda uvek zajebani rus Wer, i spanac koji mislim da nije bas nesto. Ostala trojica su mislim slabi za Pedju, mada je singapurac za mene najveca nepoznanica.

Koliko sam ja video raspored, Pedja igra sa svima prvi dan, znaci 7 dvomeca i ceo dan igranja. To mozda moze da mu ide u prilog obzirom da znamo i ti i ja da sto vise igra sve je bolji, a prve dve tekme igra sa slabijima.

Po meni ce biti veliki uspeh ako prodje grupu, tj. bude 1 ili 2. Ako prodje dalje, svasta je moguce.

Sve u svemu GL & HF i Pedji i vf+plato-u...

PlatoPlus * FIFA Squad | MaliZmaj

@quakenet.org

#platoplus

#esl.fifa

http://www.esl-europe.net/scg/fifa2004/1on1/ladder/

http://www.fifa-serbia.com

Link to comment
Share on other sites

ma ide pedja na prvo mesto zna se !!! :D

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

teshko da je u 6

http://www.worldcybergames.com/tournament/...matchsch_03.asp

kaze 11am, a poshto je vremenska razlika -7, to je 4am

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...