Jump to content

DJ Tiesto


Recommended Posts

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne moram dovoljno je da kazem vec gore spomenuto

Pa morash poshto tiesto jeste proglashen za najboljeg dj-a po mnogim eminentnim top listama , zato shto su te liste pravljene prema tome koliko ljudi je chulo njegove setove live , a ako uzmemo u obzir da je pushtao na otvaranju olimpijade dolazimo do veoma zanimljivih brojki , kojima ne mozhe da se pohvali ni jedan drugi dj , tako da bi bilo lepo da obrazlozhish malo.

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

Pa morash poshto tiesto jeste proglashen za najboljeg dj-a po mnogim eminentnim top listama , zato shto su te liste pravljene prema tome koliko ljudi je chulo njegove setove live , a ako uzmemo u obzir da je pushtao na otvaranju olimpijade dolazimo do veoma zanimljivih brojki , kojima ne mozhe da se pohvali ni jedan drugi dj , tako da bi bilo lepo da obrazlozhish malo.

ko je rekao da tiesto nije jedan od najboljih dj-va na svetu.cak stavise dao bih i 40-50 evra.zasto sam mu rekao da je glup mrzi me da objasnjavam poslao sam mu pm tako da ono

Link to comment
Share on other sites

top lista nije sastavljena po djingu vec po popularnosti

da je jeff mills radio pesme koje mozhe zhenski um da shvati imao bi +100% glasova

da je jeff mills radio rekla mu za motorolu imao bi josh +10% glasova

da je jeff mills troshio vishe vremena na pravljenja albuma nego na pokushavanja da bude najbolji dj ikada imao bi +200% glasova

da je jeff mills pushtao hitice i namigivao ribama u masi imao bi +300% glasova

jeff mills bi bio prvi a tiesto treci (poshto je pvd trenutno prvi)

dakle tishina o vezi izmedju njegovih setova i rezultata top listi

kad vec pljujem da ispljujem i ishkurs guide

lik je retardiran i, iako neke stvari fino odradi, neke totalno zasere i veoma subjektivno obradi

tako npr po njemu najveci hauserski zhans u poslednjih deset godina ne postoji (progressive house)

btw poslushajte na junge/drum'n'bass/pesma broj 7

stvarno je head nod :))

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Aman, zajebite prepucavanja chiji je bolji dj, kome se svidja taj tje da ide na tiesta. I Seka Aleksitj je odvratna po muzici pa ipak moze da napuni arenu punu fenseraja. Ja realno idem zbog dobre zabave i zike, a ne iz rispekta prema dj-u. Jedini je dakbe shto tje da oni isti seka-fensitji biti tamo.

Link to comment
Share on other sites

Ne kontam shto svi misle da ce Grand Prodakshn fensici biti tamo , pa hvala bogu moja skola je prepuna njih i kad im kazem sta slusam ili josh gore kad mi uzmu slusalicu i poslusaju malo svi kazu nesto od ponudjenog:

1.Kako mozes da slusaj jedan te isti ritam 3h

2.Kako mozes da slusas ovo ispiranje mozga

3.Kako kazes da se ne drogirash a slusas ovo

4.Kako to da slusas ovo, pa izgledash mi normalno

5.Ti si Narkoman

itd...

Link to comment
Share on other sites

Ne kontam shto svi misle da ce Grand Prodakshn fensici biti tamo , pa hvala bogu moja skola je prepuna njih i kad im kazem sta slusam ili josh gore kad mi uzmu slusalicu i poslusaju malo svi kazu nesto od ponudjenog:

1.Kako mozes da slusaj jedan te isti ritam 3h

2.Kako mozes da slusas ovo ispiranje mozga

3.Kako kazes da se ne drogirash a slusas ovo

4.Kako to da slusas ovo, pa izgledash mi normalno

5.Ti si Narkoman

itd...

sve sem 5. ;D

Link to comment
Share on other sites

Vrlo sam svestran covek sto se tice muzike...Iako najvise slusam metal (zbog melodicnosti i solaza, jelte npr Children Of Bodom) nije mi problem da izgotivim trance. Najbolji drug mi sluza elektroniku (ex metalac) pa mi stvorio privlacnost prema trance-u. Uz to se moze igrati i super se zabaviti, so why not? Sve sto coveka ispunjava pozitivnom energijom i srecom...

Verovatno cu ici na Tiesta (od svih trance dj-a sam najvise njegovih setova poslusao).

Never underestimate the predictability of stupidity!

'Ajde mala bubice, vreme je za pesmicuuu!

NOS.gif

TSsaradnik.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ne kontam shto svi misle da ce Grand Prodakshn fensici biti tamo , pa hvala bogu moja skola je prepuna njih i kad im kazem sta slusam ili josh gore kad mi uzmu slusalicu i poslusaju malo svi kazu nesto od ponudjenog:

1.Kako mozes da slusaj jedan te isti ritam 3h

2.Kako mozes da slusas ovo ispiranje mozga

3.Kako kazes da se ne drogirash a slusas ovo

4.Kako to da slusas ovo, pa izgledash mi normalno

5.Ti si Narkoman

itd...

Ih pa boze to je normalno, standardna pitanja :)

Inace taj guide ko sto reche lag i nije nesto, ali je najbolji koji moze da se nadje trenutno ,tj. barem sto sam ja video.

dosta je interaktivan :)

Link to comment
Share on other sites

top lista nije sastavljena po djingu vec po popularnosti

da je jeff mills radio pesme koje mozhe zhenski um da shvati imao bi +100% glasova

da je jeff mills radio rekla mu za motorolu imao bi josh +10% glasova

da je jeff mills troshio vishe vremena na pravljenja albuma nego na pokushavanja da bude najbolji dj ikada imao bi +200% glasova

da je jeff mills pushtao hitice i namigivao ribama u masi imao bi +300% glasova

jeff mills bi bio prvi a tiesto treci (poshto je pvd trenutno prvi)

\

Kao shto rekoh :D Da Baba ima Mishura ishla bi u vojsku mislim ono ..... :D niko ne spori Millsa.......ali Tiesto zna kako se prave pare a to je namiguj ribama i budi veliki shmeker pushtaj komercijalu i gg...da ne bude zabune ne volim ga , shto se moze zakljuchiti iz gore navedenog , hvala na razumevanju :D

Edited by btl ^ juicer

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

cinjenica je da je tiesto komercijala, samim tim ce biti krs reklama za ovaj nastup koje privlace gore navedene fensice

a opet je on (zvanicno) no.1 dj in the world

Izvuche mi rec iz konteksta , lepo sam ti posle obrazlozio zasto mislim da ih netje biti :(

Recimo ja na Cecu nikako ne bih otishao ma koliko se ona reklamirala i bez obzira sto se na nju lozi 90% nashe nacije i bez obzira shto je napunila marakanu.

Kontash , njih to ne zanima , vetj sam ti rekao sta pomenuti ljudi misle o toj muzici , tako da mislim da ce koncert proteci bez njih.

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

Izvuche mi rec iz konteksta , lepo sam ti posle obrazlozio zasto mislim da ih netje biti :(

Recimo ja na Cecu nikako ne bih otishao ma koliko se ona reklamirala i bez obzira sto se na nju lozi 90% nashe nacije i bez obzira shto je napunila marakanu.

Kontash , njih to ne zanima , vetj sam ti rekao sta pomenuti ljudi misle o toj muzici , tako da mislim da ce koncert proteci bez njih.

takvi likovi zapravo i ne znaju sta ih zanima, uzimaju ono sto im se prvo nudi, u ovom slucaju to je grand, koji kao sto svi znamo obmanjuje siroke narodne mase bljestavim i sjajnim igracicama i sta ti ja znam vec cime, kicom i sundom

fora je sto ce reklamiranje tiestovog nastupa verovatno biti podjednako bljestavo, sto ce, logicno, privuci masu naivne fenseraje

sta sam ti ja zapravo izvukao iz konteksta?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...