Jump to content

Graficka Kartica


Serbia

Recommended Posts

Imam graficku karticu FX 5700 i jedan veliki problem.

A to je da u nekim trenucima FPS mi padne na 10 a nekada je 30.

Upocetku sam mislio da je to normalno medjutim to se najvise javljalo kada je u mom oruzenju oko 20 igaca i pogotovo se dasava u orgimaru i AV kada ima mnogo igraca na malom prostoru.

Normalno odmah sam poceo svasta da tripujem i bacio sam se na odklanjanje problema.

Najlakse mi je bilo da kupim jacu karticu i ja je uzoh NX 6600 VTD 256 Mb.

Medjutim sve se opet ponavljalo da poludis.

Onda sam se okrenuo Furumu na WoW sajtu i imao sam sto da procitam da se to i drugima desava koji god imaju FX tj. nvidia kartice.

I to je sve pocelo od patcha zadnjega.

Problem jos nije resen i pitanje je dali ce i biti.

Najbolje resenje je da se predje na druge kartice napimer ATI :)

Ali zanima me dali jos ima ovakve probleme ??????

I kolikoo= vam se krece FPS i koje kartice iamte ?????

Link to comment
Share on other sites

iz lichnog iskustva znam da je hdd bitna stavka za wow... mozhda ti je u medjuvremenu malo prso hdd pa netje lepo da chita virtuelnu memoriju :)

a mozhda je i do nvidie... mada ja najozbiljnije mislim da to nema veze... i iz primera nekih svojih drugara koji furaju nvidiju chak sam siguran da nema veze.

Link to comment
Share on other sites

Kupi 2 x 6800 gt ... kao ja :) reshen problem :) ... dobro , onda prodash kucu i porodicu u roblje ... kao ja .. .ali jbg wow >>> life ;D

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

iz lichnog iskustva znam da je hdd bitna stavka za wow... mozhda ti je u medjuvremenu malo prso hdd pa netje lepo da chita virtuelnu memoriju :)

a mozhda je i do nvidie... mada ja najozbiljnije mislim da to nema veze... i iz primera nekih svojih drugara koji furaju nvidiju chak sam siguran da nema veze.

Ma uzeo sam nov hard disk :) tako da neznam vise sta je ova igra ce me kostati zivaca :)

Sada razmisljam da uzmem naprimer ATI i da vidim dali ce sa njim da bude isto ???

Link to comment
Share on other sites

cudi me da sa 6600 toliko koci, to je prilocno dobra kartica. Na forumima pishe da ima problema sa fx karticama, nisu sve nvidia kartice fx, tvoja sad nije fx. Koliko memorije imash, procesor, Hard ? Probaj da stavish fresh windows ako nisi pri menjanju kartice.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Ma to ima najmanje veze sa grafickom karticom , u su ti ili hard ili memorija ili plocha sjebani ili osteceni , na neki definitivno uvrnut nacin ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...