Jump to content

Ljudi imaju cudan mozak!


Recommended Posts

evo vako danas sam video onaj fazon sa napravis stranicu kako su nekog uhapsili ovo ono :D

i drugar mi kaze da postam na jedan bosanski forum(poznat po provalama) da vidim reakciju ljudi!

evo kratko da objasnim dok sam cito komentare suze su mi isle na oci,mislim da je moj drugar umro jer smo se toliko ismejali je moj cale mislio da sam puko u glavu!

evo da vidite zasto

OWNED

procitajte komentare znacete o cemu pricam !

ali pazi ovo sad posle 10 komentara odprilike admin tog sita posta pura se sali:D kako se napsi tako :D (znaci reko o cemu se radi) najsmesnije toga je sto jos 80% naroda nije shvatilo da se radi o sali:D pa su masovno poceli da dodaju mene na msn :D da me ispituju, a na forumu 3 stranice nakupili

ovo je mada fakin owned vidite sami!

Edited by Pura.
Link to comment
Share on other sites

Ovo je smesno,ljudi imaju mozak ko u mrava,lol za Gibu,ja bih mu pozeleo da mu zatvorski dani sto pre prodju [:D]

Edited by raazek

Gaming Is Not A Crime!!!

Hey Bon Jovi ko si ti

Hey Bon Jovi druze moj,

Ti si Bon Jovi iz Amerike ,

Ja sam Bon Jovi sa Cvetkove pijace,

Tebe voli omladina mlade zene,

Mene voli omladina mlade zene,

Ti si nekad bio faca, faca,

A onda sam dosao JA!

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo!!!

Link to comment
Share on other sites

najbolji je lik koji te psuje jer nisi napisao na ijekavici..

izvaljujem da su svi ex-yu narodi osim slovenaca žestoko iskompleksirani i opterećeni srbima.. pa eto nam malo moralne satisfakcije kad smo već realno sjebani do koske..

Link to comment
Share on other sites

Reko sam vam ljudi mada fakin owned verujem ni sam bU(admin) nemoze da veruje u ono on pred masom napise tamo Pura lazov :D napravi link i oni neshvate foru posle likovi neki opet kazu kako je fora to obicna oni opet neshvataju ...... kod mene lik stavio na msn (njegov nick)-blade zasto ti je to trebalo. e ma bruka nemogu samo da verujem da se narod popalio na ono :D 10% je shvatilo foru :D

kao sto sam napomeno

OWNED BY ME :D

btw onaj lik je najaci sto je napiso pise se vjest a ne vest .....ja mu odgovorim ,neki admin edituje moj comentar...

Jos su ljudi sto nisu shvatili foru poceli da mi salju privat msg kako sam retard ovo ono(tacnije krivo im sto nisu shvatili) :D

Edited by Pura.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...