Jump to content

k-pax


Elyuk

Recommended Posts

Gledao daaaaavno...

U svakom sluchaju slazhem se sa Rancid Bladeom - film je PERVERZNO dobar.

A Kevin Spacey mi je oduvek bio jedan od omiljenih glumaca...

Od njegovih filmova evo da preporuchim npr. The Life of David Gale.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

film je zapravo remake jednog argentinskog filma (koji nisam gledao ali po mishljenju ljudi kojima verujem je mnogo bolji KAO FILM) naravno kevin spaceyeva gluma je dovoljna da se gleda bilo koji film sa njim...

ne verujem u to,film je radjen po romanu

Kevin generalno ima ql filmove:Americka lepota,Poverljivo iz LA,i naravno,ja mislim

njegov najbolji film Dezurni Krivci

Obito.jpg

What?! The land of the free? Who ever told u that is your enemy

Link to comment
Share on other sites

film je zapravo remake jednog argentinskog filma (koji nisam gledao ali po mishljenju ljudi kojima verujem je mnogo bolji KAO FILM) naravno kevin spaceyeva gluma je dovoljna da se gleda bilo koji film sa njim...

ne znam, pomalo me je već smorio taj kliše da je rimejk uvek lošiji od originala.. mada, ne sećam se da sam ikad gledao dobar rimejk, ali cela ta priča mi zvuči kao ono "metalika je sranje posle bleka"..

a k-pax je mega film..

Link to comment
Share on other sites

ne verujem u to,film je radjen po romanu

Kevin generalno ima ql filmove:Americka lepota,Poverljivo iz LA,i naravno,ja mislim

njegov najbolji film Dezurni Krivci

da usual suspects je jedan od njegovih najjachih filmova.Mnogo je dobar glumac tako da mi je skoro svaki njegov film da kazem dobar

I

Link to comment
Share on other sites

Jel neko gledao ovaj film/

Po meni je ovaj film jedan od najboljih cak mozda i najbolji koji sam gledao

Gavn glumac je Kevin Spacey

KO nije gledao film nekaga obavezno pogleda jer je mnogo dobar.

Gledao sam film jos pre 2 ili 3 godine,mislim da nije losh !!!

On beshe vanzemaljac ili tako neshto,znam da se radnja odvija

u ustanovi za mentalno poremecene ... i da se na kraju oprastaju

od njega jer se vraca u P**** M******* ili gde vec ...

podseti me malo brate ...

p0z....

Link to comment
Share on other sites

posto vidim da ste svi pohvalili film,sad cu da ga dlujem pa da odgledam...

stize posle komentar..

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

evo ovako,skinuo sam film ali je bio sinhronizovan na SHPANSKI ali to naravno nigde nije bilo naglasheno...onda sam jedva naso prevod za dotichni jer je kompresovan nekako blentavo tako da je odgovarao sam neki subtitle na engleskom,tako da sam vise proveo vremena citajuci nego gledajuci film,ali me je odushevio,extra je film !!!! btw. kada je ranije bila najava za dotichni mislio sam da je uzas neki bilo je tipa "da li je covek ili je dosao sa druge planete...k-pax" tako neka glupa najava :)))))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...