Jump to content

pocinjem druida


hellboy

Recommended Posts

A: onixija ima fazu dva gde mele ne moze da je pegla i to je od 67% do nekih 35% ako se ja dobro secam ... i pokenjam im se u warlocke ako im je mag prvi ...

B: kao sto rekoh u normalnoj situaciji medju normalnim ljudima mag ne moze bude prvi ...

mag == najbolji aoe i najbolji crowd control i to je to ... dmg ne a to sto se ti lozis kako si imba dmg ili sta vec su tvoji komplexi ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

NA CHEMU SI TI !?!?

meni su 3 puta u MINUTU trazili vodu LOL...... nisi ti video novi serv....

igrao sam na shadow moonu skoro god dana ... 2 maga lvl 60 i veruj mi znam sta je prosek ... to te usrao jedan dan ... uostalom zabole me ... kao na foru sada se samo meni deshava da mi max 3 uta traze vodu i da me svakih 3 dana pitaju za summon sa warlokom ... ajde beshte bre deco u kavez

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

A: onixija ima fazu dva gde mele ne moze da je pegla i to je od 67% do nekih 35% ako se ja dobro secam ... i pokenjam im se u warlocke ako im je mag prvi ...

B: kao sto rekoh u normalnoj situaciji medju normalnim ljudima mag ne moze bude prvi ...

mag == najbolji aoe i najbolji crowd control i to je to ... dmg ne a to sto se ti lozis kako si imba dmg ili sta vec su tvoji komplexi ...

Kome to prichas ? Meni ?

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ljudi blizzard je lepo smislio igru da jedna klasa bez drugih ne moze...cinjenica je da su glavni dmg dileri hunter prvenstveno..pa rogovi a moze u top5 da buda i mag/warlock ako decko ima zaista extra opremu i ako ga malo proseru kritikali...poenta je da svaka klasa treba i nije beskorisna...druid je po meni extra hibrid klasa....a ne znam sto se magovi drkaju na tu jebenu vodu i bafovanje...probajte vi da samonujete pola raid-a svaki put pa da vas pitam... :)) nego sve u svemu dosta stvari i varira od gilda do gilda i od igraca do igraca...i nemojte odma da se vredjate....a neman koji ti je to ortak u dark horizonsima ? ja sam bio tamo jedno vreme :)

P.S. ko da vas ta voda nesto kosta....

Edited by Figl
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...