Jump to content

Replays !!!


Recommended Posts

dakle:

ja se stvarno svima izvinjavam jer smaram ovakvim topicom i pitanjima ali plz nek neko odgovori...

mene zanima da li neki nasi igraci (npr.Sharky,Vladica,Rista,Green,Ghost,Fata,Duke...(izvinjavam se ako sam nekog izostavio))...kache negde repove i gde?jer sa ovog wcg turnira repova nigde...a i greenche mi je rekao da nose kompove posle tura odmah.. T_T

dakle ako negde ima repova bilo kod naseg boljeg igraca plz dajte link...

tnx unapred [:)]

humans-groupphoto2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Koliko ja znam slabo trenutno, eventualno ako se budu pravili neki packovi u buducnosti, kao shto je ranije to bilo na Junku. Mozesh da nadjesh na WPL siteu (ima topic o tome (ono Highl1, shto ne prijavish or sth)). I lepo shto si me svrstao u nashe bolje igrache iako nisam igrao ~6meseci [:)]. Ali, sad sam opet krenuo i valjda cu i da zasluzim da budem na ovoj listi [:)].

Link to comment
Share on other sites

pu skote zeleni, igramo i dalje, menjaj to igrao :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pu skote zeleni, igramo i dalje, menjaj to igrao :D

tako je nedaj se jos ste u igri :)

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

dakle:

ja se stvarno svima izvinjavam jer smaram ovakvim topicom i pitanjima ali plz nek neko odgovori...

mene zanima da li neki nasi igraci (npr.Sharky,Vladica,Rista,Green,Ghost,Fata,Duke...(izvinjavam se ako sam nekog izostavio))...kache negde repove i gde?jer sa ovog wcg turnira repova nigde...a i greenche mi je rekao da nose kompove posle tura odmah.. T_T

dakle ako negde ima repova bilo kod naseg boljeg igraca plz dajte link...

tnx unapred  [:)]

posto si prvo reko sharky pa vladica necu ti dati moj secret uber mega gosu rep pack [;)]

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Dechko je tu napravio sudbonossnu greshku... :)

Neznam za ostale,ali Ristine repove koliko ja znam valjda mozesh da nadjesh na brave heart sajtu,ako to josh postoji.Za link pitaj nekog iz Novog Sada.

Edited by SavKe

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

a vladice sunce ti pa i greencheta sam spomeno i on je reko fala brate jer si me spomenuo...a ti oma se ljutis...ccc...BROOKA

a i lazar je odlican igrac iako nisam razmisljao o tome koga cu na koje mesto staviti...ionako je duke na kraju a decko je bio prvi sada...sto ne treba iskljuciti...

ti brate ako imas repova daj(plz)ako neces sta sad...dace laza valjda nesto :)

peace ljudi :D

humans-groupphoto2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...