Jump to content

Pugna


I7APTI/I3AH

Recommended Posts

Omg ne verujem sta citam tt ae da je neko drugi iz tvoje ekipe reko al ti :) shame on u ... Akasha, vestica,zevs lich i furion NE VALJAJU ?!?! Akasha sabija, lich i vesica su uvek dobri, pugna sa guinsoom ima blizu 200 dmga+2 disablea(ako decreptify racunash u disable, posto ipak magije mogu da se bacaju iz njega), maidenka isto rastura sa aghanimom+blink+avatar ili tako nesto, Zevs da ne pricam sta moze da uradi...Jedino furion kao ajde, ali i njemu isto ako napravis hex desolator ili slicno ubija

Najezim se kad vidim da neko inteligenciji pravi desolator.... strashno... Za 4500 mozes da kupis eul's (2500) + oblivion staff (2000) i jos ti fali 400 za recept, a dezolator daje, koliko, 50 damage-a? Guinsoo 60, + jos ima neku funkciju: regenerise manu ko blesav, i imas hex. Orb od desolatora je po meni medju losijim orbovima, tu je negde sa maim-om, malo bolji.

Nisam rekao da je lich los heroj, ali u late-game-u, ako imamo 3 svinje, i te 3 svinje prime 3 chainfrosta, creepovi neka prime 2, ovi low hp (pretpostavicemo da ih ima u late game-u) primaju samo 2. Dobro je to ako gangujete 2 heroja pre pusha, pa im picku polupate, ali to necete uspeti da odradite nekoj boljoj ekipi, to mozete samo nama da prodajete...

images.jpgNe dajte mi divine u ruke! :P
Link to comment
Share on other sites

u pravu je ali se dzaba pravi pametan kad niko nije rekao da su neki heroji beskorisni...tako da je odvalio glupost...

pujke reko sam prvo uvek furionu hex(to ti je guinsoo :P) a posle mozes sta oces,da li dagon,ili aganim ili desolator ili nesto peto :) to je tvoja stvar ^^

Edited by LoSmi
Link to comment
Share on other sites

u pravu je ali se dzaba pravi pametan kad niko nije rekao da su neki heroji beskorisni...tako da je odvalio glupost...

pujke reko sam prvo uvek furionu hex(to ti je guinsoo :P) a posle mozes sta oces,da li dagon,ili aganim ili desolator ili nesto peto :) to je tvoja stvar ^^

Nemoj sad da se vadis! Rekao si hex, desolator ILI slicno! :P

images.jpgNe dajte mi divine u ruke! :P
Link to comment
Share on other sites

e desolator je mnogo cool praviti sa slardarom, i jos ako imas tu nekog heroja tipa nevermora onda to postaje bolesno , na 14. lvlu mozete protivnicima da skidate 25 armora !!

Sto se pugne tice, danas sam mu napravio aegis ^^

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

Kad pomenu slardara, meni jako budjav (tj. ja ne znam s njim). Ajde dajte neke taktike/bildove/equipove/whatever za njega. Koji poso mogu s njim u timu da radim? Ako navatam nekog solo ne mogu mu nishta poshto svi uspeju da zbrishu, ako naletim na grupu naprave mi redaljku i ugase me. WHAT TO DO?

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

Kad pomenu slardara, meni jako budjav (tj. ja ne znam s njim). Ajde dajte neke taktike/bildove/equipove/whatever za njega. Koji poso mogu s njim u timu da radim? Ako navatam nekog solo ne mogu mu nishta poshto svi uspeju da zbrishu, ako naletim na grupu naprave mi redaljku i ugase me. WHAT TO DO?

Garant igras ko moj drug Chetnik stomp + krst! Sprint zabija!

Ako imaju puno vracheva, ides na avatara, dobar je s&y, blink ne smes da zaboravis, a ako imate puno tenkova, moze i da bije, sa nekim mkb-om, basherom ili sta vec, i naravno, ako ne mogu da (vam) gurnu na pocetku, napravis midasha, mozes masku ili neki health da mu kupis. Kombinuj.

images.jpgNe dajte mi divine u ruke! :P
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...