Jump to content

Smrtna situacija 1


Recommended Posts

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

prodo bi sve sto imam i ceo dan trosio sa bliskim ljudima na sve sto sam zeleo a nisam hteo ili smeo :) ili imao :)

to tipa ubio bi sve ljude je detinjasto.

osetjao bi se lepshe..

nekako nabavish neko vatreno oruzhje, malo dopa... i opushtentzija...

tipa sumnjam da bi nashao bash kalash iza zgrade levo od bazena u zhbunu...ali..

Ph0r3w3r0-va privremena signa:

(u okviru Koletove aktzije "Ko-ti-je-kriv-shto-chitash-signature?")

Incest is the best, put your sister to the test

Link to comment
Share on other sites

Ko god da je napisao (mislim da je Kili) da bi ispucao sebi 100 metaka iz kalasha dok pada sa mosta, to je nemoguce, osim ako ne padash sa nekog mnoooogo visokog mosta, pa da stignesh da promenish sharzer koji put (ne znam tachno koliko metaka kalash prima, ali 100 ne prima)...a posebno ne bi to sve stigao da ispuca u glavu [:p][:D].

@topic: Kapiram da bih se jako izbedachio, pozdravio bih se sa svima, ishao da skachem padobranom odma`, ukrao neka dobra kola...ma ne znam ni sam, ne mogu da zamislim.

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

Tjeeee sta znam....Napravio the best zurku,pozdravio se sa ljudima koje volim,nekim osobama rekao sta stvarno mislim o njima(uglavnom nemam taj problem al jbg uvek se nadje neko :)),vrlo malo ljudi ne volim al njih bi totalno isqlirao...ribu nemam trenutno al da imam kapiram da bi palo nesto lepo sa njom(ne mora sex)...prodao bih sve sto imam i dao organizaciji za borbu protiv raka i side recimo.pojeo bih nesto lepo,i video da iscimam nesto da se pojavim na nekoj do jaja gledanoj televiziji i apelujem na ljude da malo razmisle o mnogim sranjima kojih ima na ovom svetu(ono...glad,bolesti,ratovi itd...)

P.S. a one ekzebicije sa kolima,padobranima ili tako neko zezanje takodje dolazi u obzir :)

Mrzi me...

Link to comment
Share on other sites

Tjeeee sta znam....Napravio the best zurku,pozdravio se sa ljudima koje volim,nekim osobama rekao sta stvarno mislim o njima(uglavnom nemam taj problem al jbg uvek se nadje neko :)),vrlo malo ljudi ne volim al njih bi totalno isqlirao...ribu nemam trenutno al da imam  kapiram da bi palo nesto lepo sa njom(ne mora sex)...prodao bih sve sto imam i dao organizaciji za borbu protiv raka i side recimo.pojeo bih nesto lepo,i video da iscimam nesto da se pojavim na nekoj do jaja gledanoj televiziji i apelujem na ljude da malo razmisle o mnogim sranjima kojih ima na ovom svetu(ono...glad,bolesti,ratovi itd...)

P.S. a one ekzebicije sa kolima,padobranima ili tako neko zezanje takodje dolazi u obzir :)

sve to za jedan dan :)

Link to comment
Share on other sites

a sxta ako se ne otvori?

Uf, onda bi to vec bio preveliki problem [:)]...

Tjeeee sta znam....Napravio the best zurku,pozdravio se sa ljudima koje volim,nekim osobama rekao sta stvarno mislim o njima(uglavnom nemam taj problem al jbg uvek se nadje neko :)),vrlo malo ljudi ne volim al njih bi totalno isqlirao...ribu nemam trenutno al da imam  kapiram da bi palo nesto lepo sa njom(ne mora sex)...prodao bih sve sto imam i dao organizaciji za borbu protiv raka i side recimo.pojeo bih nesto lepo,i video da iscimam nesto da se pojavim na nekoj do jaja gledanoj televiziji i apelujem na ljude da malo razmisle o mnogim sranjima kojih ima na ovom svetu(ono...glad,bolesti,ratovi itd...)

P.S. a one ekzebicije sa kolima,padobranima ili tako neko zezanje takodje dolazi u obzir :)

A jeeeeste...napravio bi vremeplov, vratio se 18 godina unazad, i tako kad god stignesh do tog dana, opet bi pravio vremeplov i tako bi ziveo zauvek...najjache da bi stigao sve ovo da uradish, probaj samo 2 stvari od ovoga da uradish pa cesh da vidish da ce i to da ti bude preteshko.

Link to comment
Share on other sites

Prvo bi proverio tu informaciju da li je to tachno. Ako jeste onda bi se oprostio sa najblizhima. Otishao kod devojke da se oprostimo (uz sex) i na kraju bi isekao svoju ruku i potpisao bi se krvlju na nekom zidu ("Live while you can..."). Pa dokle mi ostane krvi :D

kakva ti je riba? [:D]

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

otiso bi sa ortacima na neko zabod mesto.

izblejao bi sa njima.

ispricao se. skinuo sav trenutni teret sa srca.

popio par piva sa njima.

nista im ne bi reko (tipa umrecu).

otiso gajbi. i zaspo.

umro bi znajuci da imam takve ortake.

e da. pateticno bi znao da cu je vidim gore.

tako da bi bilo malo lakse.

Edited by byp_

69869493_l.jpg

i fuck my fans.

Link to comment
Share on other sites

isro bih po jedan divan topic za svaki forum

pozdravio se sa marvom na b.net-u

poklonio bih sve svoje ploche nekome kome je stalo do toga

ostavio gramofone i komp matorcima da prodaju i rade sa kintom shta hoce

otishao bih da se vidim sa par likova koje gotivim i onda bih otishao do ribe da joj u naruchju zaginem

lol

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...