Jump to content

Hammer & Sickle


G!!!

Recommended Posts

brate G!! .. sad si me razocharao .. pa SS endzin je po meni najruzniji i najgori moguci u skorashnje vreme koji se pojavio ..

ono SS sam preshao 2 nivoa i momentalno deinstalirao igru .. blagi horor

ne verujem da cu probati ovo

? ja ne znam sta si igrao i na kojim setovanjima sa kojom makinom da ti se SS engine (koji je svuda proglasen kao sjajan, a sd vec ima 2 godina od kako se pojavio) tako zgadi... svakako nije D3, ne znam kome to treba u igri ovog tipa...

u glavnom igra nekog ili odusevi ili je nepodnosi....

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

da bih ti priblizio chemu zgrazavanje .. ko da se sve odigrava na kartonskoj podlozi sa kartonskim likovima .. to shto se tiche grafike

a shto se tiche mehanike nekako mi jednostavno ne pije vodu .. davno je bilo pa ne mogu da se setim konkretnih prituzbi sem da ti za operaciju oko lika treba jako mnogo a usushtini ne uradish mnogo ako kapirash shta hocu da kazem

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

SS endzin los? ne znam, meni se dopada, skroz moze da se zumira/vrti, odlicna detekcija ostecenja

jedino je zahtevan za ram, ali jbga sad

deinstalirao sam HS posle par sati bezuspesnog pokusavanja da predjem prvi nivo. SS sam presao (obe kampanje), kapiram da nisam potpuni pacer, ali ovo je brutalno. dolazi fazon 10 neprijatelja, uopste ne smes da pustis da te pogode jer AP i svi statovi odmah padaju do neupotrebljivosti. imas kao neke elajse koji su korisni u svakom petom pokushaju

lepo cu da instaliram sentinelse, jebesh ovo

jedna bomba odradi posao ocas posla :) posle izlecis oni prezivelu partiznaku sta li vec i mnogo je lakse jer pokupis opremu od ovih koje si koknuo

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...