Jump to content

Neko Mi Ukaro 2 Acc za Batlle Net


Recommended Posts

Brate napravi novi account stavi te tvoje stare u frendove,kad budu online pogledaj na ban listi koji je IP,idi do igraonica koje obilazis uporedi ip ove (znaci naces igraonicu) sedi za jedan kom uloguj se i cekaj....kad ga nadjes odseci mu prste i to je to!

Link to comment
Share on other sites

Poslao je i meni na pm neshto slichno ;)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

dobro kiki to je tvoj acc ali isnohope je bio mizin acc i imo je 10-0 pa su mu poceli disconekti i onda sam ja nastavio a jeli mozemo da se dogovorimo za taj tvoj acc javi mi moj broj je 0641541083.nisam imo tvoj br pa ti nisam mogo poslati javi pa cemo se dogovoriti ..... pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

dobro kiki to je tvoj acc ali isnohope je bio mizin acc i imo je 10-0 pa su mu poceli disconekti i onda sam ja nastavio a jeli mozemo da se dogovorimo za taj tvoj acc javi mi moj broj je 0641541083.nisam imo tvoj br pa ti nisam mogo poslati javi pa cemo se dogovoriti ..... pozdrav.

Brate sto prosto ne napravis novi account...ne kontam.!?

Link to comment
Share on other sites

ma jok, idi na pink, reci da ti naprave nekakvu "macho macho men" emisiju, mozda cak igranu seriju "vladica bravo". [:D]

sumnjam da bi to dobro proslo na pinku, posto su gledaoci pinka uglavnom maloumni ljudi [8D] i vole samo spanske serije i grand(moronic) paradu [:D]

it's time to raise the Flag of Hate

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...