Jump to content

Najbolja klasa za PVP?


Jackal90

Recommended Posts

Da li da uzmem shamana ili huntera??-shaman ima toteme i sa time sabije sve osim huntera,jer on ima pet-a i range mu je preko 30

Kako sa shamanom da pridjem hunteru,poshalje peta na mene,ja ubijam peta a on me bocka critovima,,,please help??--""in the midle of something""

Pored sve shaman izgleda skroz bolesno u TenStorms setu!!

[zvajz] [rocket]

Edited by Jackal90
Link to comment
Share on other sites

Da li da uzmem shamana ili huntera??-shaman ima toteme i sa time sabije sve osim huntera,jer on ima pet-a i range mu je preko 30

Kako sa shamanom da pridjem hunteru,poshalje peta na mene,ja ubijam peta a on me bocka critovima,,,please help??--""in the midle of something""

Pored sve shaman izgleda skroz bolesno u TenStorms setu!!

    [zvajz]  [rocket]

Pa kad se boris protiv Huntera nemoj ni da obracas paznju na pet-a odma udri po Hunteru sabijes ga za nekoliko sec(kazem ti iz licnog iskustva),ja sam pokusavao prvo da ubijem pet-a a onda njega ali tako ne vredi.znaci odma sve po njemu i to je to

hampster.jpg

Jednostavno,il se rodis s'tim il ne.

Link to comment
Share on other sites

da jos mi samo reci kako da mu pridjem kad ukljuci aspect of the cheetah>>on bezi>ja za njim>mene kolje njegov petic>ja se okrenem da bijem peta>on ponovo Serpent Sting,Arcane shot,Aimed shot...nervira me sto je stalno udaljen od mene 40 yardi-ja sve sto imam od ofanzivnih magija su shokovi-20 yardi i Lighting bolt-30 yardi....jeste mnogo uzbudljivije igrati s shamanom u pvp-u,jer si UNIQUE

SHAMAN Rules-Spiritual Warrior

Link to comment
Share on other sites

neam veze ni sa hunterom niti sa shamanom ali ja to zamishljam kao: earthbind ( da pet ne smara), pridji koliko mozes, odma fr. shok, fire...neshto neshto totem ( baca fireball na 1 metu, da ne bi mogao cheetah da mu radi), i na oruzje bacish ili windfury ili frostbrand, Zavisi da li te sere ( a to ti najbolje znash :)), pa sa srecom :)

Link to comment
Share on other sites

e jackale pisacemo blizzardu peticiju da napravi jedan set za shamane specijalno za tebe. posto kada budes solo ocistio BWL i projahao na svom epicu ispalom od barona, te kompletirao ten storms za 2 nedelje postaces takva imba da ce morati da naprave specijalnu 40 man instancu koju ces ti naravno solirati jer si spiritual warrior... GL HF

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...