Jump to content

Obesicu se o kvaku...


Cold Fingers

Recommended Posts

Znaci igrao sam WoW oko mesec dana na 56k modemu.Ishlo je kako-tako,pomalo laga,ali ok.I evo pre par dana uzeo ja 256k adsl kod euneta i sad uopste ne mogu da igram wow.Stalno neki tripovi ,sve ok jedno vreme i onda pocne opasno da laguje,gore nego sa modemom.Mislio sam da je do firewall pa sam promenio par razlicitih i na kraju opet isto.Sad ne znam sta da radim,pomagajte ...

Totentanz = Cold Fingers = OpT1mUs

Link to comment
Share on other sites

slichno se i meni deshavalo kad sam tek pocheo da igram preko ADSLa.

U principu to su dechije bolesti i to mora da se prelezhi... vreme lochi sve :(

naime, i sad mi se deshava da me disuje bez nekog razloga na okrugao sat konekcije 2 ili 3 sata, a ako prezhivim 3i sat onda me na 4tom disuje 100,1%, Ali samo na okrugao sat... chudno...

i naravno tu provajder nemozhe nishta (kazhu sve je do telekoma), pitash telekom oni kazhu da je do provajdera ili da se u tom delu grada trenutno radi na odrzavanju sistema i da ce sve biti uredu za 7dana.

E sad to su moja iskustva, nemora da znachi i da je kod tebe ista stvar... proveri

nema te logike koja ce me zaustaviti

Link to comment
Share on other sites

Samo da znash u vecini sluchajeva u zadnje vreme , ne lagujesh ti nego server na kome igrash . Budite srecni vi koji imate adsl , vi bar mozete da birate .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...