Jump to content

Recruid a friend for 30 days free ???


Immortalis

Recommended Posts

ja sam uzeo wow al nisam jos krenuo da igram pa ako neko hoce moze meni da posalje tih deset dana... :) evo mail pa da se dogovorimo marko_p92@yahoo.com sutra bi aktivirao nalog pa ako neko hoce ovo daj da odradimo...

.......O Pepelguzi ovo bila je balada

Ka*ala se dok je bila mlada.

Sad je nesto ostarila, u plucima je gusi

ali svome princu jos presrecna pusi.

Link to comment
Share on other sites

mozhda nebi bilo loshe da moderatori stave sticky u koji cemo svi mi koji imam 10free guest key da se upishemo i da ljudi koji hoce da uzmu mogu lepo da vide ko sve ima na listi da izaberu ili po redu da se uzima tj, da se kontaktiraju vlasnisi guest key-ja koji ce po izvrshenoj transakciji editovati topic da su poslali svoj key, tako da unutar topica bude azhurirano ko sve stoji na raspolaganju eventualnim novajlijama.

mislim da je bolje tako nego da se svi sad trpamo novajlijama da uzmu bash moj.. mislim na key...

i naravno da novajlije putem PMa kontaktiraju vlasnike keyja i da ostave svoju emajl adresu.. :)

nema te logike koja ce me zaustaviti

Link to comment
Share on other sites

e nemoj neko da se zajebava, ja sam prvi postovao i moj je samo moj !!! :DDD, zezam se,imam problema sa creditnom pa bi mi dobro doshlo mesec dz, zato sam i otvorio ovaj topic.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

The HTML graphics in this message have been displayed. [Edit Preferences - What's This?]

lepo sam imao to dugme i kada sam kliknu na njega otvori novi prozor i error 500 (internal server error)

to je bilo jutros...

a veceras nema dugmeta, a nisam nishta dirao u podeshavanjima...

nema te logike koja ce me zaustaviti

Link to comment
Share on other sites

Ja takodje treba da pocnem ovih dana..igrao sam do sad mesecima na piratskim servirama...ali oni su TOTALNO bezveze..ubagovani,pola stvari ne radi..nema vise od 100 ljudi na celom serveru i sl...

dakle nista bez ORIGINALA...eh taj prokleti blizzard:)))koliko je samo para pokupio:)svaka mu cast

ko hoce da mi posalje tih 10 free dana nek se javi na mail

bojanbelgrade@yahoo.com

posle toga kupujem original...

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

poslao sam ti mail

izgleda da ne mogu da pokrenem EU server,jer imam US igru instaliranu...

postavio sam topik o tome ali niko ne odgovara...

to verovatno znaci da mi ostaje samo US varijanta???

DA LI NEKO ima US 10 day trial??? posto ne mogu da pokrenem EU (nije dovoljno da se samo promeni realmlist..;( )

Edited by qwert00

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...