Jump to content

Potrebna pomoc oko FM 2006


Recommended Posts

Juce sav srecan nabavih menadzera(piratskog naravno), al kad sam instalirao ono - ne radi. Instalira se tako sto iz daemon toolsa ili alcohola pokrenes" Football manager 2006.mds" i onda tek pocne instalacija gde biras u koji ce direktorijum igra da ide itd. To se sve zavrsi i sve je kao super, dok ne kliknes 2 puta na ikonicu da se pokrene igra. Tada mi trazi da ubacim CD. Jel ima neko slicnih problema i dal neko zna kako ovo da resim?

Link to comment
Share on other sites

1.Skinite sa neta Virtual-cd-hide( oko 50kb) i daemon tools(oko 500kb) (podrazumeva se eda imate fajlove FM 2006.mds i FM2006.mdf) koji su negde oko 700 mb i recimo da sve ovo stavite u direktorijum "c:\Football Manager 2006\"

2.Instalirajte Daemon tools i restartujte kompijuter.

3.Kada se kompijuter podigne pokrenite VirtualCDHide.

4.Kliknite u donjem desnom uglu na ikonicu VirtualCDHidea i odaberite opciju "Hide all virtual drives"

5.Desnim klikom u Daemon toolsu odaberite opciju Virtual CD\Dvd Rom ==>Mount image. Udjite u direktorijum c:\Football Manager 2006\ i odaberite fajl "FM 2006.mds"

6.Instalirajte igru u koji god hocete direktorijum, ali nemojte da brisete nista iz direktorijuma "c:\Football Manager 2006\"

7.Kada se zavrsi instalacija i kada se na desktopu pojavi ikonica "Football Manager 2006" kliknite desnim dugmetom na nju, odaberite properties==>Compatibility. Stiklirajte opciju "Run this program in compatibility mode for" i izaberite Windows 2000

8.Igrajte Menadzera!!!

*Svaki put kada budete ugasili i upalili ili restartovali kompijuter moracete ispocetka da aktivirate program "VirtualCDHide" i opciju "Hide all virtual drives"

Molim

Link to comment
Share on other sites

ne moras da koristis blax.odmah posle instalacije kliknes drugi klik na ikonicu i stikliras "use windows NT copmatibility" i radice

- Ne, ne trebaju mi pare. Ja se ne prodajem za pare. Ja sam umetnik i jebe mi se za pare! Jebe mi se za vas i vašu jebenu modu, jebe mi se za vaše liftinge, stajlinge, pilinge, i kenja mi se od vaših dijeta, bookova, lookova...

Link to comment
Share on other sites

1.Skinite sa neta Virtual-cd-hide( oko 50kb) i daemon tools(oko 500kb) (podrazumeva se eda imate fajlove FM 2006.mds i FM2006.mdf) koji su negde oko 700 mb i recimo da sve ovo stavite u direktorijum  "c:\Football Manager 2006\"

2.Instalirajte Daemon tools i restartujte kompijuter.

3.Kada se kompijuter podigne pokrenite VirtualCDHide.

4.Kliknite u donjem desnom uglu na ikonicu VirtualCDHidea i odaberite opciju "Hide all virtual drives"

5.Desnim klikom u Daemon toolsu odaberite opciju Virtual CD\Dvd Rom ==>Mount image. Udjite u direktorijum c:\Football Manager 2006\ i odaberite fajl "FM 2006.mds"

6.Instalirajte igru u koji god hocete direktorijum, ali nemojte da brisete nista iz direktorijuma "c:\Football Manager 2006\"

7.Kada se zavrsi instalacija i kada se na desktopu pojavi ikonica "Football Manager 2006" kliknite desnim dugmetom na nju, odaberite properties==>Compatibility. Stiklirajte opciju "Run this program in compatibility mode for" i izaberite Windows 2000

8.Igrajte Menadzera!!!

*Svaki put kada budete ugasili i upalili ili restartovali kompijuter moracete ispocetka da aktivirate program "VirtualCDHide" i opciju "Hide all virtual drives"

Molim

Stavke 3, 4 i 7 nisu potrebne. Dovoljno je odavde:

http://cdmediaworld.com/hardware/cdrom/cd_...isc%204%20Hider

skinuti SafeDisc 4 Hider, onda montirati image preko Daemon Toolsa, u SD4 Hideru kliknuti na Hide, a posle igranja na Restore... kod mene

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...