Jump to content

Jao Ch1zro :)


Recommended Posts

@LaG: [roflmao] za kolektivno smesni i poentu price

Inache , ja odavno kazah metalci su komedija ziva , nije da ih mrzim , vishe su mi smesni i zao mi ih je , jer je 90% slucajeva bash taj fazon ruzan sam , aj se josh vishe oskrnavim.

Meni jedina smesna cinjenica kod metalaca je to da su 90% njih koje ja znam bili ustvari nedruzeljubiva i "otudjena" deca koja kasnije postaju metalci.Odnosno to je neko nepisano pravilo kako se metalci ponasaju dok su normalni , odnosno tacno znash koji ce klinac postati metalac...

Poenta price je da smatram da su vetjina metalci jer su morali to da budu , nije im bilo druge ako su hteli neko drusto i da budu prihvatjeni od strane nekoga , jer cisto sumnjam da nekome moze tek tako po defaultu da se svidja takva rtd muzika...

Svaki ali svaki metalac koga znam je u ranoj mladosti (5-6) rared bio klinac koga su svi tukli , terorisali , zajebavali , podjebavali , ispaljivali itd...

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

metal ribe su u 90% slucajeva debele i ruzne, sa tripovima iz detinjstva, u fazonu mrzim ceo svet meni niko ne treba, ceo svet mrzi mene, ja volim smrt, ja sam mracna.

a tebi longley u vezi onog "rtd muzika" preporucujem da bolje ne pocinjes da me prozivas, jer ocigledno nemas pojma o cemu pricas

Edited by dvnityCker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

uf uf uf...

od cega da krenem prvo....

aj ovako..

@ lag

slika je doyaya [:D]

jel to sa exita ??

enivaj.. to su skroz kul likovi... bar po meni...

i meni su isto tako smesna decica koja furaju lance i katance, koji su kad se skupe zajedno tezi od njih, al jbg... ako je njima kul, meni je jos kulje...

@ Longleyy

hmm.. rtd muzika... aj ovako... da se postavim kao tr00 metalac..

pusi ga.

a inace, nijedna muzika nije rtd ukoliko je poslusas malo bolje.. svaka ima neki svoj fazon, i neku svoju filozofiju... ako se npr meni licno svidjaju textovi tipa "zaklacu ti majku, i naterati te da pojedes njena creva....", to znaci da sam ja retardiran... ali isto tako znaci da sam se pronasao u necemu, i sta tebe ima da interesuje u cemu sam se ja to pronasao...

jos jednom, ako je meni kul, ostalima treba da bude jos kulje.. (naravno, sve dok ih ne ugrozavam).

@ cela prica o majicama

slazem se sa stavom da se majice nose iz postovanja prema muzici/bendu. ja znam da iz tog razloga nosim sve majice maidena koje imam... i btw, naravno da ne nosim samo majice maidena.. imam i normalnu garderobu, koju podjednako cesto furam...

i ne znam.. mrzi me da sad drvim muda ovde o celoj toj prici, posto ce se uvek naci neko poput Longleyy-a koji ce da kaze "metal je retardiran, metalci su kompleksasi", ili poput lagishe koji ce da kaze "vi ste smesni, i boli me kurac za sve argumente koje mozete da iznesete.. jednostavno me ne interesuje, shutnite se u glavu".

ceka prica postaje pointless onog trena kad se ukljuce ljudi koji odbijaju da sagledaju stvar iz vise uglova...

tako da, jos jednom, svima koji ne slusaju metal : pusite ga [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

e chizra bash umesh glup da ispadnesh

pazi ovo

poenta cele moje priche je bila ovo

......

i meni su isto tako smesna decica koja furaju lance i katance, koji su kad se skupe zajedno tezi od njih, al jbg... ako je njima kul, meni je jos kulje...

i onda dodje i napishe

poput lagishe koji ce da kaze "vi ste smesni, i boli me kurac za sve argumente koje mozete da iznesete.. jednostavno me ne interesuje, shutnite se u glavu".

dakle rtd? ili mozhda neshto vishe od toga?

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Tek sam sad provalio koliko je ovo glupa rasprava :) Mislim poceli da pricamo o odevanju i longleyy onda ulece u pricu sa metalci i metal su rtd...i onda sve ode u majcinu :)

E da i ja sam tamo negde na onoj slici samo malo iza :)

Edited by Chodah

Mrzi me...

Link to comment
Share on other sites

Svaki ali svaki metalac koga znam je u ranoj mladosti (5-6) rared bio klinac koga su svi tukli , terorisali , zajebavali , podjebavali , ispaljivali itd...

Znachi ne znash mene [:D] Bio sam metalac i svi moji ortaci koji su bili (neki i ostali) metalci su likovi od 2 metra i 100 kila (neshto kao ovi koje je LaG okachio).

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Ova slika je extra, mislim da je sa chillouta (bar na mojoj kopiji stoji dole chillout.co.yu :) )

Najjači su likovi u rokerkama i sa dugim kosama, izgledaju ko oldskul tresheri, bas jebacki... aj da dovedemo neku normalnu ribu, stavimo joj sliku lika desno od onog sivog, i sliku nekog raspalog fensera, i da je pitamo kome bi radije dala :))

Link to comment
Share on other sites

Ova slika je extra, mislim da je sa chillouta (bar na mojoj kopiji stoji dole chillout.co.yu :) )

Najjači su likovi u rokerkama i sa dugim kosama, izgledaju ko oldskul tresheri, bas jebacki... aj da dovedemo neku normalnu ribu, stavimo joj sliku lika desno od onog sivog, i sliku nekog raspalog fensera, i da je pitamo kome bi radije dala :))

dodji u novi sad i nadji normalnu ribu

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Znachi ne znash mene [:D] Bio sam metalac i svi moji ortaci koji su bili (neki i ostali) metalci su likovi od 2 metra i 100 kila (neshto kao ovi koje je LaG okachio).

Pa znam da su metalci takvi , to je nebitno jer su picke [:D]

Salim se , ali ono , ima jedan preveliki i predebeo metalac tu u kvartu koji je pravio 18-i rodj na gajbi , i ono gore divljaju , polivaju se pivom , deru se , pustaju muziku preglasno , i 1 moj drug popizdi i sam ode gore i uleti na gajbu i kao smanjite muziku smeta nam dole sve cu vas isamarati i 20 takvih debelih velikih kao ok , nema problema , izvini... Tako da ono , takva su mi iskustva sa njima

Link to comment
Share on other sites

@ Longleyy

hmm.. rtd muzika... aj ovako... da se postavim kao tr00 metalac..

pusi ga.

a inace, nijedna muzika nije rtd ukoliko je poslusas malo bolje.. svaka ima neki svoj fazon, i neku svoju filozofiju... ako se npr meni licno svidjaju textovi tipa "zaklacu ti majku, i naterati te da pojedes njena creva....", to znaci da sam ja retardiran... ali isto tako znaci da sam se pronasao u necemu, i sta tebe ima da interesuje u cemu sam se ja to pronasao...

jos jednom, ako je meni kul, ostalima treba da bude jos kulje.. (naravno, sve dok ih ne ugrozavam).

Svaka tebi cast ako si se ti pronasao u tim textovima , da li sam ja jedini kome smeta javno priznavanje i pokazivanje da postujesh "zaklacu ti majku i naterati da pojedesh njena creva" text??

Shto se radi upravo nosenjem tih majca...

Link to comment
Share on other sites

ja se nisam pronasao u tim stihovima... d'oh

samo sam rekao upravo to sto je i sa1nt... teraj svoje i uzivaj... ako pocnem (ja ili bilo ko) da te ugrozavam, reaguj...

a ako ti smeta majica sa logoom nekog benda, ili nekom malo krvavijom slikom, pa... to je samo majica... nije da neko nosi zaklanu bebu oko vrata...

za to bi skoro svako reagovao.... doduse, ja ne bi.. osim ako mi beba nije neki rod.. :P

serem.. al sve u svemu, jednostavno isqliras... sta tebe boli q ;]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

longli, jel' ti to imash neke komplexe? : )))) mislim, iskuliraj sa nipodashtavanjem tudjih stavova, live and let other live!....

  ja se nisam pronasao u tim stihovima... d'oh

samo sam rekao upravo to sto je i sa1nt... teraj svoje i uzivaj... ako pocnem (ja ili bilo ko) da te ugrozavam, reaguj...

a ako ti smeta majica sa logoom nekog benda, ili nekom malo krvavijom slikom, pa... to je samo majica... nije da neko nosi zaklanu bebu oko vrata...

za to bi skoro svako reagovao.... doduse, ja ne bi.. osim ako mi beba nije neki rod

Josh jednom bih naglasio da ja NE MRZIM metalce , samo su mi smesni , sto je skroz razlicito , znaci nikad ga ne bih dirao samo zato sto ima drukciji ukus (nikog ne bih samo zbog toga) , nego im se smejem , sto je ok [:D]

Link to comment
Share on other sites

Ova slika je extra, mislim da je sa chillouta (bar na mojoj kopiji stoji dole chillout.co.yu :) )

Najjači su likovi u rokerkama i sa dugim kosama, izgledaju ko oldskul tresheri, bas jebacki... aj da dovedemo neku normalnu ribu, stavimo joj sliku lika desno od onog sivog, i sliku nekog raspalog fensera, i da je pitamo kome bi radije dala :))

Odacu ti jednu tajnu ribe ne vole tipove koji smraduckaju na znoj i pivo, imaju masnu kosu itd...

Naravno svako bira ono sxto mu prija, ali moje je misxljenje da je metal faza ok ako prodje do 20-te godine, ako se nakon toga i dalje zadrzxala...onda tu nije nesxto u redu :))))))

fml

Link to comment
Share on other sites

ovaj.

svi se sutnite u glavu.

koe su vam bre ovo pointless rasprave?

word..

ali moram ipak da spomenem metalke, gotičarke i slične ženske varijante.. 1% su iskrene u tim tripovima (dz :p), a ostatak je u tom fazonu jer su debele a fazon zahteva nošenje široke odeće.. misim.

Link to comment
Share on other sites

Odacu ti jednu tajnu ribe ne vole tipove koji smraduckaju na znoj i pivo, imaju masnu kosu itd...

Naravno svako bira ono sxto mu prija, ali moje je misxljenje da je metal faza ok ako prodje do 20-te godine, ako se nakon toga i dalje zadrzxala...onda tu nije nesxto u redu :))))))

Znaci ja sam lud, jel? :)

Slusaj vako, ja ionako decu do jedno 16-17 godina koja kao slusaju metal ne uzimam zdravo za gotovo. To je verovatno jedna od prolaznih faza i ko zna na cemu ce zavrsiti do dvadesete. Ali ko pocne da slusa metal relativno kasno (kao ja npr.), to verovatno znaci da je do tad izvrteo sve i svasta i napokon nasao nesto u cemu ce da uziva. I vise smarate sa tim predrasudama, nije svaki metal klanje ubivanje... mada kako bi i znali za drugo, kad vam je "Sad But True" vrh vrhova :))

I da, definitivno nije u redu kad neko ko ima vise od 20 slusa nesto sto stalno ide "t-k-c-t-k-c-t-k-c" ;)))

Link to comment
Share on other sites

platinasta silikonjara ≠ normalna riba ;)

pa aj, probacemo

ovaj.

svi se sutnite u glavu.

koe su vam bre ovo pointless rasprave?

vazhno je da se hejtujemo

!!!!!!

ko ima vise od 20 slusa nesto sto stalno ide "t-k-c-t-k-c-t-k-c" ;)))

e vidish upravo si ispao veci retard nego sva prisutna deca

samoupucaj se, ukopaj negde u shumi i shutni se lancem u chelo

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...