Jump to content

Gothic 3


Yellow

Recommended Posts

Vidim da se raspravljate kako ce Oblivian biti extra zahtevan... a sta kazete za ovo? oO

http://www.actiontrip.com/features/gothic3.phtml

http://www.strategyinformer.com/pc/gothic3/screenshots.html

posetite oba sajta, nisu isti shotovi

Ne verujem ni da deda mraz ima mashinu dovoljno jaku da pokrene ovo chudilo [xx(]

Edited by Yellow
Link to comment
Share on other sites

Gothic kec,dvojka i expanzija za dvojku su mi najbolje igre!A za trojku znam da cu se nacekati tako da uopste vise necu da gledam slike.Samo cu se iznervirati.Veruj mi,engleska verzija nece pre aprila-maja sledece godine.

Upravo tako... presao sam kec jednom, dvojku 5 puta, NotR 1 , i evo ponovo igram NotR (ali sada eng verziju) [:D]

Najbolje da se ne razlikuje lol...

Mogu da zamislim sta ce trebati da se pokrene 3ci deo...

Pa nista nam ne preostaje nego da zamolimo deda mraza za neku mashinu od 2000-3000 jura. [:I]

btw... Procitao sam da je Blizzard odao "respect" JoWood-u i isto sam procitao da ce Gothic 3 biti najbolja igra ikada napravljena za PC i da ce biti potpuno nelinearna.

Link to comment
Share on other sites

Meni je Gothic bio bolji od Morrowinda iz mnogo razloga.svaki lik lepo ima svoj glas pa kad pricas s'nekim onda pricas a ne citas tekst.Borbeni sistem je daleko bolji kod Gothic-a ali je i on daleko od savrsenog.Doduse i Morrowind smatram za genijalnu igricu i Oblivion ce to definitivno takodje biti.

Sta reci o Gothic-u 3?Ocekujem zaista mnogo.Da unaprede igru ali da to ostane to.Bas taj bezimeni junak sa svim sto je imao do sada.

Igra sasvim sigurno nece biti nelinearna kao morrowind,nece biti ni blizu tome

Link to comment
Share on other sites

Morrowind u nekom momentu(20+ lvl) prestaje da bude izazov, jer nemas vise protivnika koji bi mogao da ti predstavlja problem. Samo lagani questovi s jednog na drugi kraj mape do iznemoglosti. Gothic je po tom pitanju perfektno izbalansiran do kraja. Ali plus ide Morrowindu zbog vece nelinearnosti.

Mada verujem da ce Gothic napraviti ogroman bum sa 3cim delom.

E sad se secam kolko sam ljudi terao da igraju ghotic 1/2, i evo svi koji su me poslusali nisu se pokajali :)

Mada opet ponavljam, sve igre tog tipa, a da su single player, nemogu da se mere sa bilo kojim mmorpg-om, definitivno. Verujte mi, u odnosu na recimo wow, sve ostalo mi je sada tako smesno :)

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

ovde nije rec o expanziji vec trecem delu... a uostalom vecina ljudi ne moze da priusti sebi totalan nestanak sociajlnog zivota ma kako on siromasan bio :)

ako nesto ruzno moze da se desi to je da ti igra postane obaveza a mmo upravo tome tezi jer nije bas ni jeftino da je igras kad god stignes onako opusteno, a tu je naravno i sam faktor zaraznosti...

ma sta kenjam igrao bih i ja mmo samo da imam vremena :(

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...