Jump to content

SC grupe na velikom finalu WCG-a u Singapuru!


Recommended Posts

samo napred vanilo, rekoh ti i na msn-u, od tebe i pedje ochekujem medalju sad :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ti si bas neki kao lik! sta mislis da se ja lozim po netu?? pa nisam ja pacenik da se kurcim perko neta ako ima nekih problema a ja sam umesan reci direktno a ne ovako! Rekao sam ti da cutis jer nemas pojma o ovoj igri i kvalitetu naseg igraca! ja mislim da vanila nezivi u Srbiji najvecem sranju od drzave bio bi progamer!!!!!!

nije mi jasno shta te se tiche uopshte moj post napisan vanili ? jednostavno, sa takvim razmishljanjem on je unapred izgubio .. a shto se tiche tvog "kurchenja", ne znam te, al' sam igrao SC kada se pojavio, tako da ne mozhesh da mi kenjash da ne znam nishta o toj igri.. a i koliko mi se chini, pitanje sam ti postavio direktno ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

da i ja dodam nesto....jeste da sam nov na forumu i sve to i slab igrac sc-a ali da dodam ipak nesto [:)]

mislim da je kvalitet naseg igraca mnogo veci od moguceg...jer koliko se zna net je tek sad krenuo po srbiji i sve to...lako je nekom koreancu sto ima adsl 2048 da uvati nekog srbina pa da ga ispreskace za 3 minuta...mislim ono

ali stvarno GL Vanili na turu [:)]

humans-groupphoto2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...