Jump to content

Elektronske Sportske Lige SCG 1na1 izazov!


Recommended Posts

Eve 'vako, ima jos par sitnica koje treba dogovoriti i koje cu naknadno objaviti na ovoj strani. Za sad su prijave otvorene, datum odigravanja turnira je siguran.

turniri: Elektronske Sportske Lige SCG izazov! duel za 32 igracha

mesto: igraonica KGB, metro stanica Vukov spomenik, Beograd, Srbija i Crna Gora, Balkan, Evropa, Zemlja

podrazumevano: q3a 1.32 osp 1.03a timelimit=15 respawn time=5, mape - pdm6, pt4, pt7, ztnt1, hubaero, dm13

prezentacije: q3 TDM 4na4; domaci q3a filmici; strani defrag filmici; QUAKE 4

GTV mechevi prenos za vreme celog turnira: SBB inet serveri i SBB info kanal

Molim da se prijave samo igrachi koji mogu 100% da dodju na turnir.

Prijave shaljite na i-mejl adresu: niko@keepdsmile.com ili nikoc@sezampro.yu

Popunite sledece podatke:

subject: prijava za q3 turnir

prezime i ime:

nadimak:

i-mejl adresa:

broj mobilnog telefona:

posebne naznake: ovde napishite da li koristite neki poseban drajver za misha i slichno

*grad: odakle dolazite (igrachi koji su van beograda bice rasporedjeni da igraju svoje mecheve samo na drugi dan zbog finala)

attachement: ubacite vash konfig*

*konfige mozete slati i vishe puta najbitnije je da ih poshaljete do 27-og oktobra (chetvrtak)

Mocicete i na dan turnira da ih donesete na cd-u ili usb drajvu ali bih preporuchio da mi ih poshaljete mejlom kako bih izbegli jurcanje na 5 strana.

Ulaz na turnir se moze platiti pre turnira ili na dan odigravanja. Cena ulaza jos nije odredjena ali recimo da ce biti izmedju 200 i 300 dinara, u zavisnosti od troshkova.

Slobodni ste da donesete vashe tastature, slushalice, misheve i podloge. Za one koji to ne uchine moze se pozajmiti od igraonice KGB, tamo bi trebalo da stoje mx300/mx500/mx510/mx310/mx518 i samsung tastature i citiram Ajsa iz KGBa 'steelpad 4s i one plishane sa mehuritjima'.

Podeshavanja koja morate imati u konfigu su:

\com_maxfps 120

\snaps 40

\cl_maxpackets 40 do 60

\rate 25000

Raspored odigravanja svakog mecha ce biti objavljen nekoliko dana ranije, svi igrachi su obavezni da se pojave u 10:30 (ovo vazi za oba dana).

Prve chetiri grupe igraju u subotu, sledece chetiri u nedelju.

Sve grupe igraju paralelno, krecu u isto vreme, tako da gledajte da dodjete u 10:30 radi nameshtanja konfiga, zagrevanja itd.

Za svaki mech ce biti i zagrevanje od 3 minuta i svaki igrach ce dobiti papir sa brojem servera na kom igra, mestom na kom sedi itd.

Demoi se obavezno moraju snimati.

Ubacite u cfg negde bind ako vam je lakshe da ne zaboravite:

\autorecord

\stoprecord

(potrazicu negde i kako ide komanda kojom se ne ispisuje 'recording' na sred ekrana - ako je neko zna neka je napishe ovde)

Nagrade, konachno, za sada nepotvdjeno, znacemo tachnije do kraja nedelje. Prvo i drugo mesto dobija Quake 4 original, ostalo verovatno novchane nagrade od ulaza i ako stignemo da spremimo neko vece iznenadjenje.

Ako imate nekih pitanja, navalite. :)

1. Remedy*che

2. peja_

3. oveRk1nd

4. FraGeR

5. *Ice-Dice*

6. carnivoree

7. tiger21

8. sa1nt

9. sergio

10. veske

Edited by Niko

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

Ok, mislim da imamo veliki problem :) u subotu mi ispit pochinje u 13:00, a u nedelju u 17:30 (wtf? ovo je nagluplje vreme ispita ikada). Tako da chak i ne postoji opcija da ja eventualno uchestvujem.. E sad, oko organizacije.. odshtampatjemo ip adrese servera, ditji ih barem 8, napisati koja grupa se igra na kom serveru, i natji nekog crnca da upisuje rezultate :) pa nek se sami igraju.. ionako se svi znaju 100 godina.. whaddaya think?

Link to comment
Share on other sites

Iskreno mislim da mora neko da prisustvuje od organizatora turnira, jelte. Za simu bi mozda moglo da se iskombinuje da odigra te grupe u nedelju ujutru. Ali buduci da ce sigurno biti nosilac i samim tim prvi u grupi... hm... kako dalje?

Enivej, mislim da bi mnoooogo pomoglo kad bi niko napisao CEO kostur turnira....

tipa... grupe od a,b,c....h.

pa onda se ukrstaju:

a1 - h2, a2 - h1,

b1 - g2 , b2 - g1,

.

.

i tako dalje.... ali da bude ceo kostur, i onda kad dodjemo na turnir, lepo da se zalepi za neki zid ceo kostur i tamo da se upisuje napredak turnira... znaci , sve se zna unapred, mnogo bi lakse bilo tako mozda...

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Onako bezobavezno, sta bi sa disbalansiranim grupama? Bilo je inacijative sa moje strane i nekih pozitivnih klimanja glavom sa organizatorske strane, ali od tada nista.

Zavisi li od toga ko se prijavi ili?

Kad ce niko da igra na turniru? ;)

PS

Ako je tolika frka, sto ovo sve nije zakazano za vikend ranije ili posle? Sajam knjiga je tradicinalna manifestacija koja je stalno u istom peridu a ni datumi ispita nisu drzavna tajna, ako vidite sta hocu da kazem :)

Edited by oveRk1nd
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

am.. zato shto ja ne mogu da biram datum kada ce da mi poklone kgb za turnir...

grupe po dogovoru s tobom ostaju, zavise normalno od prijavljenih..

ranije, jbg,.. nisam stigao jer organizujem shtand za sajam a sima se sprema za ispite..

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...