Jump to content

Evo vam humani


Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jeste da svako vajnuje protiv svoje rase,bas zato kazem da human nije najslabiji,i da undeada moze da sabije na 3 nacina.am,mk,paladin,a kad bi ud poceo sa bilo kojim drugim herojem sem DKa to bi bilo jadno gledati...tako da postoji samo pitanje " Mozes li da kontriras ili ne?"

Link to comment
Share on other sites

sve rase su smeshne protiv humana na lt-u.

ja se ovde u potpunosti slazem sa tobom ako nije close spots svaki human sa boljom rutinom iste mape nebi trebalo da izgubi vs bilo koje rase

i phill bot tuce sve na findove sto je na taktiku i cl prvi vs orca i power creep znaci ja ne govorim da decko nema skill daleko od toga ima skillchine ijuu ali mu je igra kao npr sharkiju i miletu zasnovana na taktici i elementu iznenadjenja a ne na samom skillu ponavljam ovo i toga imaju ovi igraci ali igra im nije zasnovana na tome sto je mozda i pametnije duno :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

shta,abusuje archerice od 200 i kusur helta i heroje sa sumonima ? :)

get real, mile je jedini koji kod nas zna da igra sa tim low-hp jedinicama, da iskoristi skrol na vreme, i da se expanduje kad treba. Kad bi josh nauchio da koristi hanterke i da igra lt, bio bi vishe od top3 igracha u Srbiji, tj bio bi jedan od boljih elfova u Evropi.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

totalno se slazem sa hajlijem, gogo da mozes i da umes i ti bi radio isto ali posto ne znas onda ne komentasi druge na taj nacin.

LT i da koristi hunts poneki put i kao sto rece hajli jedan od boljih elfova u eu,realno!

Misho ponekad se zapitam da li ste ti i mile u nekakvoj emotivnoj vezi :), cudnim putem ide ovaj svet...

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

shta,abusuje archerice od 200 i kusur helta i heroje sa sumonima ? :)

get real, mile je jedini koji kod nas zna da igra sa tim low-hp jedinicama, da iskoristi skrol na vreme, i da se expanduje kad treba. Kad bi josh nauchio da koristi hanterke i da igra lt, bio bi vishe od top3 igracha u Srbiji, tj bio bi jedan od boljih elfova u Evropi.

pa ne moze da igra lt kad nece da ga ukljuci na ladderu

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

ja nigde nisam jebnao reko da phill bot nema skilla ali je na tu taktiku cimanja postigo svoj uspeh a ne na skill..

a mile igra do jaja sa low hp jedinicama ali mu je glavna snaga u sablonu timingu i ne standardnoj elf taktici kao i sharkiju :) to je realno ko jos igra dr vs humana to je cisto iznenadjenje sa kojim je dobio insomniju a da je isao dh medvede drajade pitanje je da li bi ... ?:)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

ja nigde nisam jebnao reko da phill bot nema skilla ali je na tu taktiku cimanja postigo svoj uspeh a ne na skill..

a mile igra do jaja sa low hp jedinicama ali mu je glavna snaga u sablonu timingu i ne standardnoj elf taktici kao i sharkiju :) to je realno ko jos igra dr vs humana to je cisto iznenadjenje sa kojim je dobio insomniju a da je isao dh medvede drajade pitanje je da li bi ... ?:)

sada vec previshe lupetash gluposti za philbota,ako cesh tako da gledash onda svako moze da kaze za Hmn rasu da nema 3 cuke da igra nego samo na taktiku @ LT samo mass twoers i onda tenkici ili ptice samo na taktiku no micro no nothing....

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Evo Storm uzeo incup(a human je), pobedio fova izmedju ostalog.

Dzontra, skapirah iz par postova da si pametan momak (za razliku od vecine ovde), te da ti uputim jedan savet, ne trudi se da objasnish glupacima neshto shto je ochigledno (da nema najslabije rase) jer ces se samo ti iznervirati.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Dzontra, skapirah iz par postova da si pametan momak (za razliku od vecine ovde), te da ti uputim jedan savet, ne trudi se da objasnish glupacima neshto shto je ochigledno (da nema najslabije rase) jer ces se samo ti iznervirati.

hajli, to je anonymus iz mojoa ;)) ili kako se vetj podpisivao ;p

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...