Jump to content

Pro Evolution Soccer 5


Ice Q

Recommended Posts

Pa neces sad preprichavati valjda svaki mech?:)

Ja sam vecheras u pes4 odigrao tekmu 7-6 inter-juventus:)

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Igram ovaj PES vec nekoliko dana, i konachno htedoh da odigram malo preko mrezhe kad ono prc...

Trazhi nekakav password, pa ne mozhe da se igra ni u LANu ni u onoj p2p varijanti. Znachi kako stvari stoje trenutno nema igranja u mrezhi bez kupovine originala...fuckin shit man... [:(!] [V]

Ajde ako neko ima nekih drugih "saznanja" nek javi.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

^^Sad sam skinuo taj hamachi sa Therionovog linka u klejbezablama...

Hvala za info anywayz... [:)]

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Kao igrac CounterStike-a i kao veliki fan Konami fudbala mislim da je igrica PES5 najaca simulacija fudbala ikad napravljena.....starih bagova nema a onih kojih ima treba samo provaliti,i igra je malo sporija sto se mnogima ne svidja itd....

Daj nek neko uzme u svoje ruke i nek organizuje turnire ...... PES5 rules

Izvini,jel znash mozda gde je put za novu godinu?

-Od Deda Mraza pa desno,e pa tu na uglu ti stoje neke sanke gde se nalazi kafana 2 irvasa... :pPpppPppp

Link to comment
Share on other sites

Posle gomile bezuspeshnih pokushaja igranja PESa u virtuelnom lanu preko hamachija opet sam doshao u staro stanje nervne napetosi i frustriranosti. [:(!]

Ajde molim vas da neko ko igra PES preko hamachija objasni proceduru shta i kako podesiti da bi radilo.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

pa ovako, pozdrav svima, eto ja do sad odigrao 230 tekmi online.

Ne odvajam se od compa, igra je odlicna i online je drugaciji, tezi i bolji, kako i zasto, pa sporiji je i nemoguce je davati golove kao u offline! :)

da bi se igralo online treba originalni kod, dakle kupiti original, igra se samo preko konamijevog lobija i to je to, svi igraci iz celog sveta na jednom mestu.

BPL PES5 Online liga je inace pocela i odigrano je vec 2 kola, naravno, ide sporije jer ima malo igraca sa kodovima za online.

BPL PES5 Online Liga i Turniri

U svakom slucaju ja sam zadovoljan tokom stvari, u pocetku sam mislio da su zasrali igru a sad vidim, pricam o online, da su to majstorski odradili. :)

Za PES5 je najbitnije naci zivog protivnika, igra protiv AI je smor.

Dakle, PES5 je OK, za one koji vole i bolji je od 4-ke, WE9i treba valjda da izadje pa cemo videti, to bi ustvari trebao da bude najbolji prizvod! :)

online: 128 upload, 512 download za sad provereno sljaka :)

Edited by Bati Gol
Link to comment
Share on other sites

Ajde bati, posto si ti u tim krugovima... raspitaj se da li radi ljudima sa 256/64... Posto bih ja vrlo rado kupio original, samo moram da znam da li ce da bude igrivo...

PES4 nije bash ishao najbolje...

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Ajde bati, posto si ti u tim krugovima... raspitaj se da li radi ljudima sa 256/64... Posto bih ja vrlo rado kupio original, samo moram da znam da li ce da bude igrivo...

PES4 nije bash ishao najbolje...

minimum: 512/128, u stvari - ne znam sa download ali uplaod mora da bude 128, probali smo sa 64 i ne ide!

zasto mora, pa u poluvremenu se smenjuju host i client, eto sranje, znam ali tako su napravili.

dakle jedno poluvreme si host, dakle tvoj uplaod, ako imas 64 nista od igre za onog drugog a drugo si klijent, dakle sad ti je vazan download i upload tvog protivnika, dakle mora uplad 128 a opet kazem, ne znam bas je minimum downloada 512, ali kako god da ogrenes, ako imas 128 uplaoad ne moz manje od 512 download, takvi su paketi, ili ja nemam pojma sa zivotom :)

Link to comment
Share on other sites

minimum: 512/128, u stvari - ne znam sa download ali uplaod mora da bude 128, probali smo sa 64 i ne ide!

zasto mora, pa u poluvremenu se smenjuju host i client, eto sranje, znam ali tako su napravili.

dakle jedno poluvreme si host, dakle tvoj uplaod, ako imas 64 nista od igre za onog drugog a drugo si klijent, dakle sad ti je vazan download i upload tvog protivnika, dakle mora uplad 128 a opet kazem, ne znam bas je minimum downloada 512, ali kako god da ogrenes, ako imas 128 uplaoad ne moz manje od 512 download, takvi su paketi, ili ja nemam pojma sa zivotom :)

Eto ti sranja... a rekli su da ce optimizovati net kod...

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...