Jump to content

Pro Evolution Soccer 5


Ice Q

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

izaslo, tezina 2.13gb :D

pochinjem download!!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Kooooonachno...

Ovo se chekalo.

Fifu nisam ni tako' zbog ovog PESa...valjda ce da opravda ochekivanja.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Highli si skinuo,brateeeee????Pricaj...

tek sam na 15%, igra je povelika, sacekajte malo :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

heh.. kad bi smo mogli da udruzimo konekcije pa da skidamo zajedno:))

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Samo par rechi:

Jebem ti novosadski SBB...

Puuuu bre!

[:(!]

Ovo sranje sa p2p-om traje vec predugo...

Izgleda da cu morati pronadjem PES na neki drugi nachin...

aaaaaaaaaaaaaaaa

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

E evo igram PES5 na kompu vec dva dana, pa da iznesem malo svoje utiske [:D] Igra je mnogo realnija ngo PES4 sto sa sobom nosi i dobre i lose strane.

Pozitivne strane:

-Driblinge je mnogo teze izvoditi nego ranije. Pogotovo driblinge u trku. Dalje, ona fora sa uletom po strani i onda naglim zaokretom unazad vise skoro uopste ne pali [:D]

-Pasovi su mnogo neprecizniji. Vise nema onog "sitnog" veza na sredini terena. Takodje su i through pasovi, kako obicni tako i visoki, mnogo neprecizniji, pa ce se igraci koji su svoju igru zasnivali na visokim pasovima naci sada malo u "nebranom grozdju" [:D] Takodje vise nije tako lako izvesti centarsut sa strane, pogotovo onaj 2xO jer je i on mnogo neprecizniji.

-Cini mi se da je poboljsan AI odbrambenih igraca. Tako da sada odbrambeni igraci koje vi ne vodite, mnogo bolje markiraju protivnicke igrace i mnogo bolje pokrivaju prazan prostor.

-Pojedini napadaci nisu vise tako dominantni u odnosu na odbrambene igrace. Tako da ce sada u guranju odbrambeni igrac mnogo lakse zaustaviti napadaca, sto je i mnogo realnije. Vise se napad nece moci zasnivati samo na jednom ili dvojci napadaca.

-Poslednje ali ne i najmanje bitno je poboljsanje netcoda. Cuo sam dakle da sada i oni koji imaju vezu 512/128Kbps, mogu opusteno da igraju.

Generalno poboljsanja se odnose na povecanje realnosti, a samim tim ce se od igraca zahtevati veca raznolikost u napadu.

Mane:

-najveca mana koju sam ja primetio je preosetljivost dugmeta za sut.Mozda je to malo i zaostavstina PES4-ke ali meni je maltene svaki sut leteo "nebu pod oblake". Ovde je za efektan go iz daljine potreban samo kratki stisak dugmeta.

-U 5-ici se golovi iz slobodnjaka daju lakse nego u 4-ki, ali to mozda i nije toliko lose s'obzirom da ce te ih ovako jako tesko postizati [:D]

-I jos jedna mana je igra protiv kompjutera, koja je sada cini mi se nekako monotonija nego u prethodnom delu. Sada morate da budete Hudini ne bi li izbili sami ispred golmana, prakticno kompjuter je nezajebiv.

Eto to su neki moji prvi utisci o igri. Petica je dosta realnija od cetvorke, dok je cetvorka cini mi se bila ipak igrivija. Uostalom vreme ce pokazati. Voleo bih da cujem jos necije utiske. Pozdrav! [:D]

Link to comment
Share on other sites

E evo igram PES5 na kompu vec dva dana, pa da iznesem malo svoje utiske [:D] Igra je mnogo realnija ngo PES4 sto sa sobom nosi i dobre i lose strane.

Pozitivne strane:

-Driblinge je mnogo teze izvoditi nego ranije. Pogotovo driblinge u trku. Dalje, ona fora sa uletom po strani i onda naglim zaokretom unazad vise skoro uopste ne pali [:D]

-Pasovi su mnogo neprecizniji. Vise nema onog "sitnog" veza na sredini terena. Takodje su i through pasovi, kako obicni tako i visoki, mnogo neprecizniji, pa ce se igraci koji su svoju igru zasnivali na visokim pasovima naci sada malo u "nebranom grozdju" [:D] Takodje vise nije tako lako izvesti centarsut sa strane, pogotovo onaj 2xO jer je i on mnogo neprecizniji.

-Cini mi se da je poboljsan AI odbrambenih igraca. Tako da sada odbrambeni igraci koje vi ne vodite, mnogo bolje markiraju protivnicke igrace i mnogo bolje pokrivaju prazan prostor.

-Pojedini napadaci nisu vise tako dominantni u odnosu na odbrambene igrace. Tako da ce sada u guranju odbrambeni igrac  mnogo lakse zaustaviti napadaca, sto je i mnogo realnije. Vise se  napad nece moci zasnivati samo na jednom ili dvojci napadaca.

-Poslednje ali ne i najmanje bitno je poboljsanje netcoda. Cuo sam dakle da sada i oni koji imaju vezu 512/128Kbps, mogu opusteno da igraju.

Generalno poboljsanja se odnose na povecanje realnosti, a samim tim ce  se od igraca zahtevati veca  raznolikost u napadu.

Mane:

-najveca mana koju sam ja primetio je preosetljivost dugmeta za sut.Mozda je to malo i zaostavstina PES4-ke ali meni je maltene svaki sut leteo "nebu pod oblake". Ovde je za efektan go iz daljine potreban samo kratki stisak dugmeta.

-U 5-ici se golovi iz slobodnjaka daju lakse nego u 4-ki, ali to mozda i nije toliko lose s'obzirom da ce te ih ovako jako tesko postizati [:D]

-I jos jedna mana je igra protiv kompjutera, koja je sada cini mi se nekako monotonija nego u prethodnom delu. Sada morate da budete Hudini ne bi li izbili sami ispred golmana, prakticno kompjuter je nezajebiv.

Eto to su neki moji prvi utisci o igri. Petica je dosta realnija od cetvorke, dok je cetvorka cini mi se bila ipak igrivija. Uostalom vreme ce pokazati. Voleo bih da cujem jos necije utiske. Pozdrav! [:D]

Izostavio si naudzen Brazil i Real

sonic.png

1110.png

70.jpg

residentevilfan5tc.gif

Link to comment
Share on other sites

Danas sam odigrao najchudniji mech ikada finale European cup-a England (ja)-Italy 4:5

Povedu Italijani izjednachim,povedu izjednachim, i ponovo .Pocese produzetci dam gol.

Oni izjednace na samom kraju 1produzetka, i kasnije na kraju drugog zabiju pobedonosni gol.

Staces desava se [crap]

Edited by Ice Q

sonic.png

1110.png

70.jpg

residentevilfan5tc.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...