Jump to content

Spiterbot,


Recommended Posts

Skoro sam nabavio spiterbot-a 0.52, sto je valjda poslednja verzija. Zanima me kakva su vasa iskustva sa doticnim, ako ste uopste probali.

Meni se ne dopada to sto je nerealno precizan. Rekao bih da pogadja rejlom u situacijam kada ljudi ne bi ni pomislili da pucaju. I to standardno. Moze li da se igra s njim na tezinama preko 60 i kako?

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Pa ni kiki ne pomisli da puca pa ne mashi :) mislim da ti superprecizni botovi mogu da sluzhe samo za vezhbu kretanja i chuvanje rejla.. (ako te je nekad xaero gadjao plazmom znash o chemu pricham).

Ali realno.. batali botove i igraj se sa ljudima koji zhive ispod zemlje (aka metro). Naravno, chim izadje q4 :)

Link to comment
Share on other sites

Ne slushaj ih - SpiterBot je dobar za vezbanje brojanja mege i oklopa a sto se preciznosti tice natprosecnu preciznost tog bota neutralishesh stitovima.Isto kao i sa ljudima u igri :) Ja samo sa njime i igram i strava je kao protivnik.Kolko - tolko se ponasha kao covek a i broji kao cooler tako da ima prednosti vezbati sa njim ako ne mozesh sa ljudima(kao ja u sd-u npr.).Pozdrav overk1nd-u :)

jinjan7dg.gif
Link to comment
Share on other sites

ql.. ali botovi.. nije isto kada gadjash bota rejlom i choveka to je prvo... a drugo nije isto ni kad te chovek gadja rejlo ili bot,.. razlichita su kretanja u oba sluchaja,.. bot ako ne promashuje onda ne promashuje nema kretanja koji to mozes izbeci, chovek puca unapred predvidjajuci gde ces se kretati u sledecoj stotinci dok bot direktno,.. a u gadjanju na bota,. bot - sad ne znam za spiter itd, koliko znam ni jedan nema kretanje za izbegavanje rejla i da ima o5 ne moze nikako biti isto kao shto bi to igrach uradio...

za shta su botovi dobri ne znam.. . :)

eto vezbash brojanje, kretanje po mapi recimo.. mislim da za pucanje i izbegavanje nema mnogo efekta..

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

Rekoh kretanje_protiv_plazme.. poshto ona ide u mlazovima, botovi su jako dobri u "predvidjanju" tvog kretanja.. chak i najgluplji bot dobro gadja.. Mislim.. ako si vetj primoran da igrash protiv bota :) A ako taj spiterbot ne samo da ima dobar tajming, nego ume na svakoj mapi da nadje/skochi po megu/crveni onda je za svaku pohvalu.

A anti-rejl kretanje se ne mozhe vezhbati sa botom.. stavite spectate na bota i ne treba dalje objashnjavati zashto :)

Link to comment
Share on other sites

Naravno da ne moze. Bot je algoritam koji pogdja rejlom sa fiksnim procentom :) Spiter mene pogadja i sa 90%!!! To niko ne moze.

Ok je za brojanje. Na tri mape radi. Na ostalima stojiu mestu :) Radi one velike skokove i RJ-e tamo gde i ljudi rade. Ali me i dalje nervira kada me pogadja kroz tri ivice bez da ga i vidim. Tera me da igram pomalo defanzivno. Vise nego sto ja hocu.

Dok ne dodje Q4 i ljudi opet ne krenu u igraonice, nadam se, ostajumi mi botovi :(

Otpozdrav frageru :)

PS

Mali offtopic, kakvi ste vi narode sa upozorenjima zbog spama? Ja sam na 10% :)

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

@niko Sa zadovoljstvom prihvatam bacenu rukavicu. Nemoj da dude 2/2 i to je 100%, ili slicno :)

@taurrus OK, bot nij ealgoritam, izvinjavam se. Ali program bi trebalo da bude. Nije nikakvav projekat AI-a?

Ajd' neka neko okaci zvanicnu najavu turnira 29. i 30. ako me se niste prepali pa otkazujete turnir [:)][:D][:)]

Edited by oveRk1nd
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Navlacite se polako :)))

stavi ga na 50 - 70. Mozes i na 100 ali mene malo smara tada.

Igra pdm6, ztnt1, pt4 - e ovde bi se i kiki smorio na 100 :). Nisam probao na hub-u ili dm13. Na vecini ostalih samo stoji u jednom mestu.

Inace jako je defanzivan. Mozes da ga ubijes par puta i da se stekas. Nece te juriti, cak i ako nega ima 200/200. Igraj sa njim. Juri ti njega. Tako se vezbas, kol'ko-tol'ko :)

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...