Jump to content

oce li vise da se dignu serveri


Nby

Recommended Posts

Ja samo ne razumem zasto lepo ne napisu "Ljudi kad primenimo patch treba nam 24h da istestiramo sve i za to vreme ni ne pokusavajte" nego nas ebu u zdrav mozak sa nekih 13h. Pogledajte koliko je sati a jos nista ne radi. Krajnje neprofesionalno za takvu jednu firmu...

Cak i nas covek sa buvljaka kad ti kaze dodji tad i tad po to i to ti nabavi a oni bre lazu kao psi. A, ja sam se smorio kao plovak cekajuci da stvari dodju na svoje mesto :) Cak sam na nekom levom serveru na koji je hteo jedino da se uloguje napravio UD mage-a cisto eto 'nako pa je i tu zakucalo... Uzas uzas sta reci imam druida a ne mogu da isprobam sa novim patchom :)

Link to comment
Share on other sites

ma kako ne kapirate da pushtaju po malo ljudi da udje... ne mogu da puste sve odjednom... samo treba da te ukenja da uletish kad puste... eno moj ortak igra vec 4 sata...

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

spamujte login i uletece vam, samo ja ne vidim haumarush na listi

EDIT: addonovi su totalno sjebani, ja sam obrisao ceo wtf ,wdb i interface folder. Ali nashao sam glavne verzije glavnih modova

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Posle vishe od 1.5h spamovanja user/pass etc.. uleteo sam! =)

Na svu srecu nemam modove tako da mi je interface normalan, bez greshki ali vidim svi se zale da im je interface totalno sjeban.. jbg, u tom sluchaju delete: addons folder, wdb & wtf foldere i lepo sve ispocheka sa podeshavnjima etc.

Link to comment
Share on other sites

pa izbacena vam je nova verzija ct moda, ehh...

Na svu srecu nemam modove tako da mi je interface normalan, bez greshki ali vidim svi se zale da im je interface totalno sjeban.. jbg, u tom sluchaju delete: addons folder, wdb & wtf foldere i lepo sve ispocheka sa podeshavnjima etc.

DAMN U UI NOBS!!!! [:D]

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...