Jump to content

Highl1 sto ne prijavis...


Recommended Posts

da, ali barem ti elfovi razmishljaju kao elf igraci, dok za ud-a treba drugacije razmisljanje i drugacija igra, ko te jebe kad ocesh da ubijesh elfa na koil/novu, idesh lepo dual aura, ghoulovi/shniclobacaci, posle menjash ghoulove za abome i tjao, ali morash da pratish njegove expanzije, nemoze to "imba elf se expandovao" kita imba ako i ti imash expand.

Da to je taj mozak :) ma elf bre netreba nista da razmislja samo treba da jebeno igra igricu,da pravi vojsku,creepuje i apsulutno expanduje kada hoce,uopste netreba da ima neki timing i neke kurce,uopste netreba da razume sta je imba zasto je nesto tako ili ovako....totalno mu se jebe za to jer svaki elf igra svoju sopstvenu igru...creep i stampaj jedinice bilo koje jer sta god da napravish nisi pogreshio :)

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 240
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pazi to stoji ivane ali kad pogledas on pravi hunte/archere da ti kontrira gulove na startu etc, posle pravi dryade/hipose da ti kontrira garge,posle toga dodaje mede ako ides na bube i kimere ako ides na abose znaci napravi sve samo da bi te kontrirao :)

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Da to je taj mozak :) ma elf bre netreba nista da razmislja samo treba da jebeno igra igricu,da pravi vojsku,creepuje i apsulutno expanduje kada hoce,uopste netreba da ima neki timing i neke kurce,uopste netreba da razume sta je imba zasto je nesto tako ili ovako....totalno mu se jebe za to jer svaki elf igra svoju sopstvenu igru...creep i stampaj jedinice bilo koje jer sta god da napravish nisi pogreshio :)

a ti naravno necesh da igrash elf-a posto bi bio predobar i osvajao wcg, jel tako?

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

o boze kakva glupost.... necu ni da odgovaram na ovako nesto...i kakve to inace ima veze sa onime sto sam ja gore napisao sada?

Brate, ja kazem da elf nije imba, probao sam da igram sa elfom, drugciji je tip igre, ali nije nebalansirano govno kao sto pola ns-a misli. Lepo hajli kaze da ti i juri imate bubice u glavi o imbalansu. Igrica je izbalansirana i ljudi koji neznaju, netje, nemogu da kanteruju nesto zbog njihovih psihickih nemogucnosti, nazivaju to imbalans, a to su patjenici i muka mi je od njih.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Brate, ja kazem da elf nije imba, probao sam da igram sa elfom, drugciji je tip igre, ali nije nebalansirano govno kao sto pola ns-a misli. Lepo hajli kaze da ti i juri imate bubice u glavi o imbalansu. Igrica je izbalansirana i ljudi koji neznaju, netje, nemogu  da  kanteruju nesto zbog njihovih psihickih nemogucnosti, nazivaju to imbalans, a to su patjenici i muka mi je od njih.

Po x put cu ponoviti MENI ELF NE SMETA!!!! sabijam elfa,ali sam i dalje pri tome da ima dosta velike prednosti nad ostalim rasama!

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Po x put cu ponoviti MENI ELF NE SMETA!!!! sabijam elfa,ali sam i dalje pri tome da ima dosta velike prednosti nad ostalim rasama!

Nad kojim ostalim rasama? kad pogledam neku partiju gde human ide masu brejkera sorserki i rajflmena prodiv mecki i drijada i pita se : "kako sam izgubio?"

jednostavno on ima t3, a ti imash t2, ti si glup a on je pametan. Ima ljudi koji dobijaju sa t2 elfovski t3, ali ti ljudi imaju 2x vishe skila od elfovskog igraca. A orkovski t2 dobija elfovski t3, neznam u cemu je problem.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Ako cesh iskreno ghoste Orkovski T2 mozhe bilo koje nacije T3 da sabije...

To je zato sto ork zapravo nema pravu t3 jedinicu osim taurena, a orku t3 sliuzi za pojacavanje t2 jedinica, sto ih nekim delom cini t3 jedinicom. Npr razlika izmedju vajverna bez pojzna i vajverna sa pojznom je ogromna, sobzirom da iz jednog udarca, posle nekog vremena, ostavlja seljaka na dinar kada mu je pojzn unapredjen. Ista stvar se desava sa kodoima i sa hedhanterima.

Sto se tice humana, nemozesh da unapredish frenzy na footmenima ili da apgrejdujesh markanship na rajflmenima kada imash t3, zbog toga human ima najbolji t3 od svih ostalih rasa, grifoni/mortari/tenkovi, i nesme sebi da dopusti da doceka neprijateljski t3 sa svojim t2, nego ce morati da izvuce respektivne t3 jedinice koje kanteruju protivnicke jedinice.

Promociju moje nove knjige "Ghost's strategy guide" mozete pronatji u plato knjizarama za samo 99,99$, ako pozovete odmah, dobitjete moju sliku i podpis na knjizi (u cenu je uracunat PDV). [:D][:D]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

To je zato sto ork zapravo nema pravu t3 jedinicu osim taurena, a orku t3 sliuzi za pojacavanje t2 jedinica, sto ih nekim delom cini t3 jedinicom. Npr razlika izmedju vajverna bez pojzna i vajverna sa pojznom je ogromna, sobzirom da iz jednog udarca, posle nekog vremena, ostavlja seljaka na dinar kada mu je pojzn unapredjen. Ista stvar se desava sa kodoima i sa hedhanterima.

Sto se tice humana, nemozesh da unapredish frenzy na footmenima ili da apgrejdujesh markanship na rajflmenima kada imash t3, zbog toga human ima najbolji t3 od svih ostalih rasa, grifoni/mortari/tenkovi, i nesme sebi da dopusti da doceka neprijateljski t3 sa svojim t2, nego ce morati da izvuce respektivne t3 jedinice koje kanteruju protivnicke jedinice.

Promociju moje nove knjige "Ghost's strategy guide" mozete pronatji u plato knjizarama za samo 99,99$, ako pozovete odmah, dobitjete moju sliku i podpis na knjizi (u cenu je uracunat PDV).  [:D]  [:D]

Da,samo sto taj isti Hmn bez expanzije ne moze da ide na T3,dok taj isti elf uzima i exp i T3 :),isti taj elf sa T2>svaciji T2,i dok taj elfovski T3>svaciji T3...dok elfovski exp>svaciji exp,hmm e pa da to su te malecke prednosti :)

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

pazi to stoji ivane ali kad pogledas on pravi hunte/archere da ti kontrira gulove na startu etc, posle pravi dryade/hipose da ti kontrira garge,posle toga dodaje mede ako ides na bube i kimere ako ides na abose znaci napravi sve samo da bi te kontrirao :)

Ta prica ne pije vodu, ja isto tako mogu da kazem da vadim gulove da bi counterovo archere, garge da bi counterovo huntresice, meat wagon-e da bi counterovo dryade, itd itd itd...

retired...

Link to comment
Share on other sites

hmm ghoste pazi mozda si malo suvise uzdigao human t3 ja sam igrao sa humanom na t3 i na mk i pali kao i ti sto igras 1000 puta grifoni i morari lik demon prvi dark rangerku drugu i natrpa je da nemogu nuk da odradim i medvede i hipogrife ja hawkove on silence nemogu da namasujem giropotera a tenkovi se dosta dugo vade a i kad sam izvadio imao je 2 armora bacio protectio zaleteo se scrool of heal ubio sve grifone i otisao a mede su pojasnije kopnu a sve je non stop pod silencom tako da nije bas tako jednostavno a orc ima t3 isto kao i sve druge rase :) blood lost healing ward isto kao iner fire i polimorfe samo nedobija tu pticu ko human i ud nego taurena :) i limene burrow-e sto je mozda i najbitnije i orbinu koja isto ko undedova jebe kevu a od humanove je prcka bolja :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

U tom slucaju girokopter ne pije vodu, kada on ima rendzera, tvoj hero order je mk / alch i kasnije mozda pitlord, znaci dual debuff, i umesto girokoptera tenkovi, jeste da se prave mnogo dugo, ali kad imash 4-5 komada, na 7-8 papagaja, onda elf zna sta mu sledi :) , tvoji papagaji sluze samo par minuta npr on ima 3-4 papagaja, ti mu uhapsish 2-3, onog isfokusirash, kasnije kad se elf premasuje morash na aoe, znaci tenkovi/ mortari/ grifoni i 2-3 prista na masteru samo da izbacaju buffove na tvoje jedinice i ti radish dual debuff na elfa, znaci -30% dmg i -3 armora. Naravno sve zavisi kako ti odigrash, posto ako grifoni budu tukli papagaje umesto mecetine , onda ce mortari da ti ispushe i ako mortari budu tukli mecetinu onda grifoni pushe, a tenkovi svo vreme trebaju da budu izmedju mortara i medveda iliti ispod grifona.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

U tom slucaju girokopter ne pije vodu, kada on ima rendzera, tvoj hero order je mk / alch i kasnije mozda pitlord, znaci dual debuff, i umesto girokoptera tenkovi, jeste da se prave mnogo dugo, ali kad imash 4-5 komada, na 7-8 papagaja, onda elf zna sta mu sledi :) , tvoji papagaji sluze samo par minuta npr on ima 3-4 papagaja, ti mu uhapsish 2-3, onog isfokusirash, kasnije kad se elf premasuje morash na aoe, znaci tenkovi/ mortari/ grifoni i 2-3 prista na masteru samo da izbacaju buffove na tvoje jedinice i ti radish dual debuff na elfa, znaci -30% dmg i -3 armora. Naravno sve zavisi kako ti odigrash, posto ako grifoni budu tukli papagaje umesto mecetine , onda ce mortari da ti ispushe i ako mortari budu tukli mecetinu onda grifoni pushe, a tenkovi svo vreme trebaju da budu izmedju mortara i medveda iliti ispod grifona.

sve u svemu to tvoje ne pije vodu :D :)

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...