Jump to content

So who will it be?


Recommended Posts

grubby ce ga sigurno dobiti. decko ima tajming(otprilike tacno zna gde kripuje) i mnogo sto sta i usput orc :) a sto se tice gledanja verovatno ce izaci movie na progameru.ru ili nekom drugom sajtu ali nece biti live koliko ja mislim

a Moon nema timing i ne zna sta da kripuje?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma nema svrhe igrati sa vecim pinom od 80ms + ovakav match

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

yurice brate pricas nebuloze laga ce biti ali nece biti 150 si ti lood pa ja i ti sa 128k sbb-a imamo na eastu 100 a neki gruber koji moze na west i to ne na eastu scor od 150-2 ima sigurno ping do tamo 30-40-50 a moon i svi koreanci imaju na americke server isto tako nesto 40-50 tako da bice ali to je skroz igrivo

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

a Moon nema timing i ne zna sta da kripuje?

brate zna on sta da kripuje ali nema tajming kao grubby uostalom sto se mi prepiremo kada se nista ne zna. sto se tice taktike nije ni grubby sedeo kuci i zajebavao se i on je vezbao.oba igraca imaju svoje kvalitete. mada sto se tice taktika ja iskreno mislim da nece biti nekih novih. ja samo mislim da ce grubby napraviti takav sou od partija da moon nece pomisljati da opet igra protiv njega

Link to comment
Share on other sites

yurice brate pricas nebuloze laga ce biti ali nece biti 150 si ti lood pa ja i ti sa 128k sbb-a imamo na eastu 100 a neki gruber koji moze na west i to ne na eastu scor od 150-2 ima sigurno ping do tamo 30-40-50 a moon i svi koreanci imaju na americke server isto tako nesto 40-50 tako da bice ali to je skroz igrivo

vladiceeeeeeee protok nema veze sa tim! gotovo je neizvodljivo da ce igrati na hostu na kome oboje imaju delay 50ms!!!, jer ne postoji sansa da grubby iz holandije ima na westu ping manji od nekih 130!, a korejanci na westu imaju isto oko 100 ako ne i vise, korejanci mozda furaju ping manji od 100 na kanadskom hostu ali grubbiju bi kanadski host bio 200 tako da nema sanse. Kontam da im ping nece biti ispod 100ms da ga jebes!, ali manje vise ping i 150 je igrivo ali ako jednom zalaguje u nezgodnom trenutku moze sve u kurac da ode.

Edited by YuRi-
Link to comment
Share on other sites

,Oct 12 2005, 21:40]i ja bih voleo ali realnost je da ce Moon da ga polomi :)

igrace na GG clientu koji radi na foru LANA koliko sam shvatio,rece onaj WC3L.Baschi da nece biti laga uopste,ne bi ni 1 od ove dvojice pristao da izgubi od ovog drugog zbog laga...

ako gg client radi kao hamachi onda je bolje igrati na delayu nego na njemu.Hamachi je kao smanjivao delay a zato je igra konstantno spike-ovala. Pa sa samog hamachija kada pingujes usera dobijas isti ping kao da ga pingujes normalno : )

Edited by YuRi-
Link to comment
Share on other sites

vladiceeeeeeee protok nema veze sa tim! gotovo je neizvodljivo da ce igrati na hostu na kome oboje imaju delay 50ms!!!, jer ne postoji sansa da grubby iz holandije ima na westu ping manji od nekih 130!, a korejanci na westu imaju isto oko 100 ako ne i vise, korejanci mozda furaju ping manji od 100 na kanadskom hostu ali grubbiju bi kanadski host bio 200 tako da nema sanse. Kontam da im ping nece biti ispod 100ms da ga jebes!, ali manje vise ping i 150 je igrivo ali ako jednom zalaguje u nezgodnom trenutku moze sve u kurac da ode.

onda bi bilo najbolje da nadju neki neutralni host npr u africi:))

Link to comment
Share on other sites

anketa se kaze poll, pool je bazen..

dalje vladice ne lupaj, nema leba da u sluchaju us east/west hosta moon i grubby imaju po 50, minimum je nekih 120/130. Niko iz evrope nema na eastu ispod 80, a na westu ispod 150 cenim.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Dobro , nebitno , vidish da si skontao o cemu pricam...

brate, skontao sam jer je ovo milioniti put da neko greshi kod te rechi..

a i po onoj studiji koju su radili studenti sa oxforda, znash o kojoj se rechi radi ako znash prvo i poslednje slovo,a ova izmedju su izmeshana :)) tako da nije bilo teshko provaliti

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

brate, skontao sam jer je ovo milioniti put da neko greshi kod te rechi..

a i po onoj studiji koju su radili studenti sa oxforda, znash o kojoj se rechi radi ako znash prvo i poslednje slovo,a ova izmedju su izmeshana :)) tako da nije bilo teshko provaliti

:P

Nisam znao da te toliko zivcira , sry. :)

Uglavnom jel se moze editovati ili ne?

Link to comment
Share on other sites

hmm ja neznam ja samo vidim da i koreanci i grubi sam su na i eastu i westu pravili skorcine od 150 na prema svega 2-3 sto ja cenim ma koliko god bio slabiji ladder nemoze da se ostvari sa losim pingom yurice nisam ja rekao da oni imaju veci protok ali im je provider ide npr holandija nemacka east cost a mi idemo neznam madjarska austrija nemacka pa neko tamo selo u americi pa onda na server zato im je pign manji a 100% sam siguran da im ping nije veci od 70 ako je nama ping 55 na evropi a njima 5-10 onda im je i tamo bolji za 40-ak (a verovatno i vise jer je veca relacija a nasi tu uvek nesto sjebu ukradu :P ) tako da im je igrivo skroz siguran sam naci ce oni hosta nekog uber dobrog za obojicu stoji da to nije lan ali nemoze se niko izvlaciti da nije mogao svoj maximum da pokaze zbog laga...

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

hmm ja neznam ja samo vidim da i koreanci i grubi sam su na i eastu i westu pravili skorcine od 150 na prema svega 2-3 sto ja cenim ma koliko god bio slabiji ladder nemoze da se ostvari sa losim pingom yurice nisam ja rekao da oni imaju veci protok ali im je provider ide npr holandija nemacka east cost a mi idemo neznam madjarska austrija nemacka pa neko tamo selo u americi pa onda na server zato im je pign manji a 100% sam siguran da im ping nije veci od 70 ako je nama ping 55 na evropi a njima 5-10 onda im je i tamo bolji za 40-ak (a verovatno i vise jer je veca relacija a nasi tu uvek nesto sjebu ukradu :P ) tako da im je igrivo skroz siguran sam naci ce oni hosta nekog uber dobrog za obojicu stoji da to nije lan ali nemoze se niko izvlaciti da nije mogao svoj maximum da pokaze zbog laga...

ne lupaj oko stvari koje ne znash ni 1%..

@longley: nema svrhe stavljati taj poll, kad su pola foruma indijanci

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

e ljudi sto se prepirete kao debili oko jbn pinga i da li moon igra sablonski ili ne uostalom videcemo ko ce dobiti. I moon i grubby ce dati maximum (nista se nezna sta ce ta dva momka da prirede jedan drugom) oba su fenomenalni igraci i imaju fenomenalan micro i macro. mozemo samo da cekamo

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...