Jump to content

Killers...


da li biste bili u stanju da ubijete coveka (pod ovim se podrazumevaju oba pola kao "mete", naravno...) ??  

72 members have voted

  1. 1. da li biste bili u stanju da ubijete coveka (pod ovim se podrazumevaju oba pola kao "mete", naravno...) ??

    • Da
      53
    • Ne
      19


Recommended Posts

Hmm... naleteh na neke online testove pre par dana, pa posle toga nesto pricao sa drustvom.. enivej, da ne davim...

al kao aj da bude ozbiljan topik... znaci razmislite, promislite.. i date odgovor... ne mora cak ni neko objasnjenje tipa "da ako ovo... ili mozda.."

naravno ko oce, moze da se obrazlozi :)

ja glasam za DA.

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ehhh mnogo puta prepricana tema iz kraja.

da mogao bih... i to ne samo mogao nego bi mogao i sistematski sapun da pravim.

naravno ne svakog i ne zbog toga sto sam lose raspolozen or whateva ali imao bih tacno napravljenu definiciju ko je fit to live this world.

ako mislis na neki trip tipa placeni ubica(ubojica:) / hitman / assasin / sniper ... hehe meni je to i bio plan nekako da postanem. Cak sam i vezbao dugo sa malokalibarkom... a onda sam procitao dosta stiva na temu, skapirao da treba da provedem par godina u specijalnim jedinicama MUP-a ili vojske, eventualno drzavnoj/vojnoj/diplomatskoj bezbednosti.... i na kraju odrastao. Na kraju ostaje samo da budem snajper u nekom ratu ako se zadesi.

Link to comment
Share on other sites

Iskreno da kazem: ne znam da li bih mogao... Zbog toga sam glasao za "NE".

Mislim da nijedan normalan chovek ne bi mogao da ubije drugog choveka bez razloga. I znam sigurno da svakog choveka moze neshto da natera da ubije drugog choveka...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Da,preke sam naravi.

Plus svako moze da ubije,izuzetaka nema.Sve se svodi na situaciju u kojoj si.Verujem da bi i pacifista ubio u kranjem slucaju, da se izbor svede na ubiti ili biti ubijen.

znam coveka za koga sam jako siguran da ne bi mogao da ubije u toj situaciji "ubi ili budi ubijen"... ali ko zna sta bi uradio u situaciji "ubi ili ce neko (porodica recimo) biti ubijen"

Link to comment
Share on other sites

znam coveka za koga sam jako siguran da ne bi mogao da ubije u toj situaciji "ubi ili budi ubijen"... ali ko zna sta bi uradio u situaciji "ubi ili ce neko (porodica recimo) biti ubijen"

E zato je poenta da se nebavis takvim nacinom zivota ,da mozes sebe da dobedes u situaciju da biras izmedju navedenih izbora (ubi ili budi ubijen itd)

Ali ako se slucajno to desi onda naravno da bi izarao da ja ubijem nekog tako da sam glasao za DA

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

Iskreno da kazem: ne znam da li bih mogao... Zbog toga sam glasao za "NE".

Mislim da nijedan normalan chovek ne bi mogao da ubije drugog choveka bez razloga. I znam sigurno da svakog choveka moze neshto da natera da ubije drugog choveka...

o verujmi bi

kad se iznerviram bash dojaja zbog necega al to je retko da ponesem pistolj napolje ubio bi jedno 5toro ljudi mada pazi ubio bi najverovatnije one koje mi se najmanje svide po izgledu ili me pogledaju onako mrsteci se tako da si delimicno upravu

Link to comment
Share on other sites

@Tibor:Nadam se da se ovo odnosili na drugog Ivana slovenca :)

@Topic

Da

Dodje neko pobije vam pritom i siluje ,iskasapi unakazi vashe bliznje ,pritom krene na vas a gle chuda imate pishtolj ili neko orudje u rukama sta biste uradili .

1.Pustili da vas ubije

2.Siluje

3.Iznabada

4.Sve u isto vreme i jos po nesto ili

5. Ubili skota ,makara posle toga robijali 10 godina bez razloga(u najgorem sluchaju )

Svako od nas je u stanju da ubije tako da oni koji kazu ne lazu sebe i druge .

Link to comment
Share on other sites

Iskreno da kazem: ne znam da li bih mogao... Zbog toga sam glasao za "NE".

Mislim da nijedan normalan chovek ne bi mogao da ubije drugog choveka bez razloga. I znam sigurno da svakog choveka moze neshto da natera da ubije drugog choveka...

exactly.

Edited by Sa1Nt
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...