Jump to content

Prebacivanje likova


Rakija

Recommended Posts

posto je shadow moon tolko prso da skoro vise niko ne pravi nove likove ja sam hteo da migriram svojeg 22lvl warrior-a na neki drugi server ali trt.odem ja na opciju za prebacivanje i pise ako je neki lik moguc za prebacivanje pisace ti ispod a meni ne pise nista - bez veze.Kolko ja znam shadow moon je krcat server i cudi me da ne dozvoljavaju migraciju.Sta da radim ? da pisem blizzardu mail ?

Link to comment
Share on other sites

Ovako: igram wow od aprila i tesko da mi je ovo prvi lik :D.Stvar je sto nemam vremena da ponovo bacim 20+sati na pravljenje novog warrior-a.I ja sam ranje igrao po 8 sati kada sam imao vremena a sada ako odigram 3 sata ja sam srecan tako da me je ovo bas sjebalo.Sto je najgore imam i priest-a 30 lvl u syndrome gildi na haumarsh-u a oni sad kikuju ako nisi online nedelju dana.I sta sad treba da odvojim vremena da igram priest-a i da rerolujem warrior-a wtf?

Link to comment
Share on other sites

pa nek kikuju, ne razumem? evo ja se nisam ulogovao nekih 20ak dana, nemam vremena + imam gomilu problema u lichnom zhivotu, i sad josh da se cimam shto su me kikovali iz gilde? (nisam siguran da jesu, nisam se logovao, mada pretpostavljam da ako su rokali sve koji nisu tu, spucali su i mene)..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...