Jump to content

Auuu


Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

od tebe niko nije ni ochekivao da to znash ;)

[jupi]

Ali najjace...gleda lik gde je Iran...hmm, where are we....oh there we go - tup zastavica po sred australije...

nije mi samo jasno da li je moguce da cak ne zna ni da cita...pa na atlasu je bre pisalo AUSTRALIA ja sam chak video a ne on !

Edited by cosmiC

Arbeit macht Frei.

Link to comment
Share on other sites

[jupi]

Ali najjace...gleda lik gde je Iran...hmm, where are we....oh there we go - tup zastavica po sred australije...

nije mi samo jasno da li je moguce da cak ne zna ni da cita...pa na atlasu je bre pisalo AUSTRALIA ja sam chak video a ne on !

Ahm, onda si i ti slep, jel kako koju zemlju kazhu tako promeni ime austaliji ...

Tj. da se bolje izrazim, posred australije je pisalo IRAN i to se dobro vidi, isto tako je pisalo i north korea, i france :))

U svakom sluchaju, najvishe ce stradati australija :))

Link to comment
Share on other sites

Strasno...pa cak i da su izbacili one koji su tacno odgovorili opet...

@byp u pravu si kod nas je obrazovanje mnooogo jace neko tamo,veruj mi znam

@svi Ameri JESU glupi..tj ne toliko glupi koliko njih boli qrac za sve ostalo...znam dosta amera i mogu vam reci da su strasno ogranicena nacija(u svakom pogledu)

Mrzi me...

Link to comment
Share on other sites

moja drugarica nije znala da pokaze gde je Francuska na karti Evrope.... u gimnaziji

Moja ortakinja u Osnovnoj (neki 7. razred, ako se dobro secam... ) nije znala da pokaze Evropu na karti Evrope... :) Jeste glupa i sve to, ali mislim da bi znala da ju je to pitao na pochetku ispitivanja, a ne posle niz pitanja na koje nije znala odogovre, pa smo joj se jos smejali... sva se izgubila, onda je neko dobacio, "gde je Evorpa..." i nastavnik je ladno to pita, a ona stala i gleda kartu... vrhunac :)

Link to comment
Share on other sites

Uffff ... kad se setim geografije...

Nabroj mi zemlje balkana:

Ortakinja iz odeljenja:

-.....Sr...bi..ja

-Da dobro, dalje

-Hhhhhh ... rvatska ?

-Lepo ..

*okrece se ka meni*

- Reci mi neshto, pomozi nemoj da si pi.ka

- *u sebi: A pi.ka jeli?* ZIMBABVE

-Zinbadne (ne nije greshka)

-Molim ?

-Pa Zinbadne

-Sreca pa sam popila lekove .... Sedi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...