Jump to content

Haumarush, prestajem da igram,


Ramirez

Recommended Posts

salim se [:D]

nego, istekao mi wow a necu da uplatim opet posto planiram da prodam account.... a opet ocu da cujem sta se desava sa gildom i sa ljudima koje znam iz rl ili ingame... ogi, staljo, bleki, migsolino, saint, kole, muade, imm... i svi ostali javite se i keep me informed na ovom topicu [:D]

Link to comment
Share on other sites

E hoces da prodas acc?Reci cenu?

Ne trebaju mi likovi samo acc.

najaci si,vidi imas na wow forumu ljudi prodaju acc

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

heh editovan je naslov topica by some1 on the high position... conspiracy i tell ya

[:D]

@nidza

brate isteko mi wow i stvarno nemam vise ambicija da provodim po 12 sati dnevno uz pc igrajuci wow sa debilima iz belog sveta, i jos da placam to 1300 dinara mesecno uz 2000 kolko placam net sada. Ne dobijam vise penziju posto nisam vise redovan student pa nisam u fazonu da zickam pare za wow kad mogu for free da blejim u kraju sa debilima koje znam ceo zivot makar [:D]

@cali

kakvi guild forumi? mislis na syn-wow? iskreno tek sad se setio ali i da mi je palo na pamet ranije neverujem da bi tamo napravio topic. prvo na engleskom je a svi koji mene zanimaju su nasi ljudi koji i ne posecuju syn-wow tolko cesto.

@imm

ne zezam, bas mi je dosta [user]

@SS

brate im svega u grad, na netu mozes da prodas i kutiju za ps bezps unutra [:D]

@Z

mislis da ti prodam account, sto znaci i ceo retail paketic posto mi igra ne znaci nista ako nemam account a po jednom retail paketu ide jedan acc kolko ja kapiram. Pazi to sto ti trazis bi trebalo da je dosta jeftinije od ovoga sto ja ocu, mislim ti mozes i da kupis novu igru za 50 evra i otvoris acc, a ja ocu da prodam likove sa acc i da uzmem 200 evra

Link to comment
Share on other sites

@Z

mislis da ti prodam account, sto znaci i ceo retail paketic posto mi igra ne znaci nista ako nemam account a po jednom retail paketu ide jedan acc kolko ja kapiram. Pazi to sto ti trazis bi trebalo da je dosta jeftinije od ovoga sto ja ocu, mislim ti mozes i da kupis novu igru za 50 evra i otvoris acc, a ja ocu da prodam likove sa acc i da uzmem 200 evra

Onda nista,idem dalje da trazim posto hocu samo acc.

hampster.jpg

Jednostavno,il se rodis s'tim il ne.

Link to comment
Share on other sites

@nidza

brate isteko mi wow i stvarno nemam vise ambicija da provodim po 12 sati dnevno uz pc igrajuci wow sa debilima iz belog sveta, i jos da placam to 1300 dinara mesecno uz 2000 kolko placam net sada. Ne dobijam vise penziju posto nisam vise redovan student pa nisam u fazonu da zickam pare za wow kad mogu for free da blejim u kraju sa debilima koje znam ceo zivot makar  [:D]

GL in RL , i ako bude neka cirka , zovi [:D]

latencyqv9.png Just great...
Link to comment
Share on other sites

btw zar nemaju guild forumi za ovako neshto?

Imamo.

salim se

nego, istekao mi wow a necu da uplatim opet posto planiram da prodam account.... a opet ocu da cujem sta se desava sa gildom i sa ljudima koje znam iz rl ili ingame... ogi, staljo, bleki, migsolino, saint, kole, muade, imm... i svi ostali javite se i keep me informed na ovom topicu

Jebaga, sretjno u RL i msg me kada se vratish WoW-u! ;)

Link to comment
Share on other sites

Jebaga, sretjno u RL i msg me kada se vratish WoW-u! ;)

and another nice try... gl sindromu u wow-u, ja se za sada fino snalazim u rl.

vise ne picam o instancama kad izadjem uvece... to jest sad izlazim, ne govorim lol vise i ne pokazujem neke idiote na ulici govoreci vidi koji paladini... niti decu zovem gnomovi

Link to comment
Share on other sites

btw cyro kad si rerollovao priesta koliki lvl si morao da budesh da udjehs u guild?

[roflmao] mislim da znam odgovor al objasni mi molim te =p

Hmmm.. ne znam gde i shta je fora ali u trenutku kada sam rerollovao Priest-a req lvl je bio 20 tako da sam ushao u guild kada sam dobio 20. lvl.

Link to comment
Share on other sites

Da si ti meni ziv i zdrav - nego ako uspes sa akcijom javi mi majke ti na private message (ovde na forumu - ne na whisper u WoW ^^) kako i de da i ja probam. Sto reche bleki aka File da prodam ova dva lika 60 pa da kupim novi WoW i uplatim 6 meseci igranja ^^

a ne to nikako ne valja da opet uplatite wow... idi citaj zeni neke ruske pesme bolje [:D]

javljamo ti ja i nkin u rl sta smo uradili sa prodajom [;)]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...