Jump to content

serveri sa nasim igracima,koji su?


Jackal90

Recommended Posts

pa probaj da igrash do 60 i da vidim koliko ces normalan ostati posle :P

lvl40 i super je ekipa ljudi sa kojima igram, bilo je problematicno stvarno ranije bio je jako veliki queue 300-400 ... al sad je bash brzo, laga ima jako retko i od kako su prebacili ljude uopste nema cekanja za ulaz, ne znam mozda su drugi imali losha iskustva meni je skroz ok, ko djuska na shadow moon-u neka se javi nick: wahwah

p.s. ima barem 10-tak 45-60lvl nasih ljudi na serveru koje ja znam (verovatno ima i mnogo vishe)

a da, ako ima neko vishka zlata neka me kontaktira da napravimo razmenu ;)

Edited by stinger
Link to comment
Share on other sites

Manda obrisao lika...opa pa dobro ostaju mu josh 3 lvl 60ice i sada je on pocheo warra samnom (obojica warra) i ja dodjem do 15 i odem na ekskurziju, vracam se 2 dana kasnije kad on lvl 30 O_O.....pretvara se u kineza.....

Ja kolko sam skontao on je pobriso jos neke likove, nije valjda da igra wara...Aj pozdravi ga i kazi mu da je cava sto je otiso sa Haumarusha...A ne znam sta je problem na SM serveru, svi su kukali u fazonu sve sami epic setovi i te price, a onda migrirali na novi server gde je jos gore.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja kolko sam skontao on je pobriso jos neke likove, nije valjda da igra wara...Aj pozdravi ga i kazi mu da je cava sto je otiso sa Haumarusha...A ne znam sta je problem na SM serveru, svi su kukali u fazonu sve sami epic setovi i te price, a onda migrirali na novi server gde je jos gore.

Ma ne kazem ja za magth. da je sranje po pitanju itema, ljudi, guildi, naprotiv serv je boles' po tom pitanju, sve epici na sve strane i pro ljudi, vec je problem lag koji se na svi srecu ovih dana stishao :)

btw manda je sad lvl 57 :S ludak....

Link to comment
Share on other sites

pa ima ne mnogo ali dosta likova i na harm.. sa po 60 lvl ali ono na kom god serveru da krenes moraces malo da prodjes to maltretiranje likova koji su veci lvl od tebe [:D]

pa igra sa likovima veceg levela od tebe nije "maltretiranje",2 gathering profsss>money>dobra oprema>shaman i divota [:D]--mislim....doci cu i ja na 60-ili tad vec 70lvl

Edited by Jackal90
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...