Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa i ja bi glasao za moona,pa grubbyja....samo a oce moon da se baci po toorevima

jeste li procitali koje sve glaso?

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

,Oct 7 2005, 18:40]jedini human je ToD ovde,a i realno pojeo bi ga Remind...nisu stavili SoJua koji trese sve ove bez problema

generalno kao igrac tod je bolji od reminda, a i mislim da bi soju uglavnom popusio od vecine tu, i gde je freedom ;/

Edited by YuRi-
Link to comment
Share on other sites

,Oct 7 2005, 19:14]lupetate Spell je mozda top3 human kad se gleda miror u svetu smejali se vi ili ne...

bjarke,ciara,vankor,roterdam,abver,happy,terror ovo su samo par imena protiv kojih bi se spell mnogo pomucio i diskutabilno je od koga je uopste on tu i bolji, a seti se onog loghrama ili kako vec lik je bio najbolji u orc mirroru ali to ga nije proslavilo, sam grubby je bio priznao da je popusio dosta puta od njega orc mirror, eto lik sabijao mirrora a sada vise niko ni nezna njegov nick : )

Edited by YuRi-
Link to comment
Share on other sites

pazi ako su ovo pravi po trenutnom skillu onda moze ali ako su pravili po nekim lan turnir uspesima svih vremena nije dobro :)farseer se nigde nije dokazao i to njegovo mesto je donekle odoka on je zabo xxx gosu-a ali isto tako je i phillbot pa ga nema na listi

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

fov je na svetskoj listi ispred lucifera , a na azijskoj iza njega    oO??? ovo dokazuje sposobnost sudija  :p

nemora to nista da znaci, mozda se lucifer u koreji pokazao bolje od fova, dok ga je fov generalno sabio, problem je sto se tu verovatno gleda trenutno generalno stanje igraca, sto neznaci da onaj remind koji je 10. nebi objasnio todu ili nekim drugima koji su ispred njega, ali problem je sto mu on nije objasnio i sto se tod bolje pokazao i vise isticao od njega

Link to comment
Share on other sites

pa yurice necu da se ovo pretvori u raspravu izmedju tebe i mene ali brate svecka scena ti je koreanska sceni ni jedan ni drugi ne gube od evropljana (sem grubija) svi ostali protivnici ozbiljni su im koreanci sto fakticki znaci da ako je bolji u koreji bolji je u svetu....

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...