Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

meni ovaj Freeman i dalje izgleda ko iskompleksirani-mnogo sam pametan a neznam dupe da obrisem-kreten.....ali to je moj utisak....mozda su samo lude godine u pitanju....

O boze,w/e ovaj rur se puni idiotima poput tebe koji samo seru i jedu govna a na turniru ni A ti ne kazu,bitno je da oni dodju na forum i iznapushavaju ceo RUR,pa pun mi vas je bre kurac,i pogotovo kada dodjete sa topicima HELP ORc vs UD i kakvo kakva govna.....a realno nisi svestan kolko meni puca kurac sta ti mislish ili neki idiot poput tebe...

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

boze unististe topic koga boli kurac da li je freeman idiot ili ne to misljenje zadrzi za sebe veruj mi nece ti pomoci mnogo da ga izneses na forum i da ga pretvoris u raspravu

a fato highli ja ne sporedim da je gostop igracina ali dok ja njeovo ime nisam spomenuo ja koliko sam video u predhodne 3 strane njegovo ime nije bilo u trci za top5 ud NITI GA JE IKO SPOMENUO isto kao i fjurija

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

boze unististe topic koga boli kurac da li je freeman idiot ili ne to misljenje zadrzi za sebe veruj mi nece ti pomoci mnogo da ga izneses na forum i da ga pretvoris u raspravu

a fato highli ja ne sporedim da je gostop igracina ali dok ja njeovo ime nisam spomenuo ja koliko sam video u predhodne 3 strane njegovo ime nije bilo u trci za top5 ud NITI GA JE IKO SPOMENUO isto kao i fjurija

Vladice likovi poput PlzNjoyUr3p su ti tipa kao onaj Panj.....

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

U prevodu kad tad se zerox pojavi na forumu.

lol...pwned!! :DDD

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

dobro samo mislim da je bjark zasluzio top5,stvarno je u extra formi,makar je bolji od swaina i storma,a sto se tice udova stavio bh 1. philbota i mladog winnera

elf-shoutime

A gde je ovde bjarke?nacin na koji on pobjedjuje sa humanom je zaista veoma dobar(ARCHMAG+BLOOD MAGE+PALADIN) . . .Stvarno je zasluzio . ..

blays2-200x75.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...