Jump to content

Recommended Posts

Znaci samo TFT igraci :

Human :

TmG)HomeRunBall

4K.ToD

WE.Sky

WE.Swain

T.MH]Storm

Orc :

4K^Grubby

T.MH]FarSeer

wNv.xiaOt

SK.Zacard

SK.ElakeDuck

Undead :

mouz.GoStop

T.MH]Lucifer

4K^FoC

WE.Sweet

ReiGn[KHAN]

Night Elf :

PanTech Moon

SK-Deadman

WE.SoJu

WE.ReMinD

SK.HoT

Hajde sada vi!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

slazem se, kod ud-ova out sweet i reign, a in winner i philbot, sa ostalim se slazem.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

E bash dugo nije bio "m16 ili kalash topic" :)

MOzda jedino mislim da je ipak tod bolji od homerunball-a , i naravno phillbot nedostaje...Ostalo je ok.

tod je precenjen, po meni su bolji od njega i sky i hrb

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Jeste tod precenjen, ali daleko da je losh po meni idu sky pa tod, a za treceg ne znam...

a hrb koji jebe i po evropi i po koreji nije na toj listi ?:)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

mene ste zaboravili bre!

prilikom danashnjeg banovanja chlanova i sredjivanja foruma, necemo te zaboraviti ne brini :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

prilikom danashnjeg banovanja chlanova i sredjivanja foruma, necemo te zaboraviti ne brini :)

FINALLY !!!11

Btw.. Stvarno de je tu philbot... Najbolji hit n run na svetu :P

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Highl1 je, po mom misljenju. u pravu. Hrb je trenutno u fantasticnoj formi (dobio je checka, npr, koji se usro u skyja na king of the hill), pa ide sky pa tod. Gogo( no offense ), dovoljno je bilo da si rekao samo od najboljeg do najgoreg, ili gradacijski, posto hronoloski znaci vremenski redosled, samim tim ne oznacava poredjenje po skillu.

Link to comment
Share on other sites

ToD>Sky realno,videcete kad tad,po meni ToD je najbolji human na svetu ali sa ovom formom HRB-a tu su negde.Sweet i ReiGn su mnogo bolji UDovi od PhilBoTa i to ce se dokazati na prvom LAN turniru.Phil nije nista posebno gledao sam skoro u prosloj verziji par repova njegovih i ne znam,DK+FL je ocaj...Drugo,ToD ga je unistio u onom showmatchu,pritom koristeci sve heroje sto ga dodatno ponizava...Tako da...

Link to comment
Share on other sites

,Oct 4 2005, 12:03]ToD>Sky realno,videcete kad tad,po meni ToD je najbolji human na svetu ali sa ovom formom HRB-a tu su negde.Sweet i ReiGn su mnogo bolji UDovi od PhilBoTa i to ce se dokazati na prvom LAN turniru.Phil nije nista posebno gledao sam skoro u prosloj verziji par repova njegovih i ne znam,DK+FL je ocaj...Drugo,ToD ga je unistio u onom showmatchu,pritom koristeci sve heroje sto ga dodatno ponizava...Tako da...

zeroxe philbot je definitivno top5 ud, nema sta da se pokaze u lanu kada ih philbot izuva sve i na netu sa 200ms vs 10ms :)

Edited by YuRi-
Link to comment
Share on other sites

ToD>Sky realno,videcete kad tad,po meni ToD je najbolji human na svetu ali sa ovom formom HRB-a tu su negde.Sweet i ReiGn su mnogo bolji UDovi od PhilBoTa i to ce se dokazati na prvom LAN turniru.Phil nije nista posebno gledao sam skoro u prosloj verziji par repova njegovih i ne znam,DK+FL je ocaj...Drugo,ToD ga je unistio u onom showmatchu,pritom koristeci sve heroje sto ga dodatno ponizava...Tako da...

tod ga ponizio sa 3-2 ?

omg kako ga je izgazio.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

,Oct 3 2005, 22:09]Znaci samo TFT igraci :

Human :

TmG)HomeRunBall

4K.ToD

WE.Sky

WE.Swain

T.MH]Storm

dobro samo mislim da je bjark zasluzio top5,stvarno je u extra formi,makar je bolji od swaina i storma,a sto se tice udova stavio bh 1. philbota i mladog winnera

elf-shoutime

Edited by el.Sendador

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

tod ga ponizio sa 3-2 ?

omg kako ga je izgazio.

pa ako je Grubby sa 3-2 i mass bat taktikom ponizio FroGa onda stvarno ne znam zasto ce cudis...

@Yuri : 200 ping uopste nije los ping,misli sta hoces,mozes opusteno micro i coil i novu da castujes,a on ide na 550 hp fiendove tako da ih nije tesko kontrolisati.Gledao sam dosta repova i Sweet i ReiGn su gazili PhilBoTa jako tako da sigurno nije top5

Link to comment
Share on other sites

da, i uzeo incup pre toga, i kvalifikovao se za wcg..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

HRB pobedio Grubby-ja jednu partiju i odma u prvih 5 humana na svetu? ...

Insomnia bi ga assrape-ovao.....

mnogi su dobili grubby-ja pa nisu u top5, hrb je isti dan tuko i lucifera i didi8 i da ne spominjemo koga sve inace gazi opusteno, pregazio je i reminda i mnoge korejanske elfove, enuff said

Link to comment
Share on other sites

Znaci ogorcim se od kada dodjem na ovaj forum i kada ljudi pocnu da lupetaju tako velike gluposti,da mi dodje da zatvorim jebeni rur,tipa HRB je noob kao dobio 1 grubbya pa je baja,samo jednom reci cu ti reci STFU vishe,ne znash ga kao prvo,nemash pojma ko je on,cuo si tek sada verovatno za njega itd itd,znaci on je po meni trenutno number 1 HUman ubedjivo,lik je lud i trudi se i svaka mu cast,ali najbolje je bilo kada je mile vs njega igrao na incupu i rekao mu da map hackuje :))Ja reko mile znash ti bre ko je to,a mile meni ma neki noob Hmn :),da se vratim na temu,mislim da su vam Yuri i highl1 rekli sve o HRBu i nema vishe sta da se kaze i ja isto mislim sto i oni,chovek je trenutno najbolji Hmn u svetu.

Sto se tice UDOva najbolji realno po meni je Fov,posle njega idu Lucifer/Winner i Philbot,njih necu da stavljam na 2,3,4 mesto jer sve zavisi kako kada od njih odigra ali su extra igraci,a po stilu igranja koji mi se svidja stavio bih Philbota na 2go mesto,samo sto je i lucifer lud,sto se tice elfova necu da ih spominjem,jer smrde jako i uvek ima neki novi ludi elf :) a realno najbolji je Moon,mada trenutno nije bash u extra formi.A orcovi Grubby ubeljivo...

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Znaci ogorcim se od kada dodjem na ovaj forum i kada ljudi pocnu da lupetaju tako velike gluposti,da mi dodje da zatvorim jebeni rur,tipa HRB je noob kao dobio 1 grubbya pa je baja,samo jednom reci cu ti reci STFU vishe,ne znash ga kao prvo,nemash pojma ko je on,cuo si tek sada verovatno za njega itd itd,znaci on je po meni trenutno number 1 HUman ubedjivo,lik je lud i trudi se i svaka mu cast,ali najbolje je bilo kada je mile vs njega igrao na incupu i rekao mu da map hackuje :))Ja reko mile znash ti bre ko je to,a mile meni ma neki noob Hmn :),da se vratim na temu,mislim da su vam Yuri i highl1 rekli sve o HRBu i nema vishe sta da se kaze i ja isto mislim sto i oni,chovek je trenutno najbolji Hmn u svetu.

Sto se tice UDOva najbolji realno po meni je Fov,posle njega idu Lucifer/Winner i Philbot,njih necu da stavljam na 2,3,4 mesto jer sve zavisi kako kada od njih odigra ali su extra igraci,a po stilu igranja koji mi se svidja stavio bih Philbota na 2go mesto,samo sto je i lucifer lud,sto se tice elfova necu da ih spominjem,jer smrde jako i uvek ima neki novi ludi elf :) a realno najbolji je Moon,mada trenutno nije bash u extra formi.A orcovi Grubby ubeljivo...

frimenov prvi pametan post na forumu, kazu sutra sneg :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...