Jump to content

pala ftw


PrimEviL

Recommended Posts

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pozdrav. zanima me koliko paladina ima ovde...

i koje je vase misljenje o palama...

da li si svestan shta si upravo zapoceo [:D]

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

otprilike ovako: kasno sam saznao da su na haumarush-u srbi uglavnom u hordi. a razlog zasto sam na tom serveru uzeo alijansu, posebno paladina, jesto zato sto je jedan prijatelj tu undead warlock(mada sam ja kasno saznao da se undead heroji ne tretiraju kau undead-ovi), i ja bi da ga grindujem... [}:)]

pitanje za immortalis-a: racunajuci sve moguce buff-ove, potion-e, whatever, koliki ti je maximalni crit?

lik mi je 42 nivo, dwarven paladin, ime lika je Jeelyt.

p.s.:to mi je prvi lik, obzirom da sam wow kupio pre 3 nedelje...

Link to comment
Share on other sites

prosto i jednostavno ne postoji max crit, ko zna kakva situacija gde kako, koje oruzije,koji skill, milion faktora, odkud znam, koliko se ja secam max sa mainom sam uradio 7600 execute na abominaciji iz stratholma, ako ti neshto znaci

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Gajo Gajo Gajo ... AHAHAH bravo gajo care :)

"lik mi je 42 nivo, dwarven paladin, ime lika je Jeelyt."

nisi to morao da mi govorish , nashao sam te vec jednom , nacicu te opet ! AHah :) :)

Znachi ovo sto vi kazete sam mu prichao xyz puta u rl ... ali jebiga tvoglavost je tvrdoglavost :)

btw ozbiljno sada , ima ovde par paladina ... ne mnogo ... vecini je to prvi lik zzlzlzlzlzl ima sta cesh , pogreshi covek ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

LOOOOOL

btw c0nfy pogledacu imam li negde sc. Kazem to mi je najveci crit koji sam zabio.

Edit: evo nashao sam jedan sc, sa 4793 critom,

wowscrnshot0815051859584so.jpg

nije 7k , ali i to je dosta. Tom liku to verovatno nije najveci crit. Eto cisto da pobijem tvoju teoriju da ne moze. Imam negde na hdd-u sliku sa 7k , kad je nadjem postovacu i nju.

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Sta god , ovo dovoljno dokazuje koliki je imba ... buff me pls buff me :)

sta god , next patch citam na forumu plavi post +1 iq per lvl za palija :)

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...