Jump to content

Fable: The Lost Chapters


Lex

Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam kud i kamo pichio questove van priche i kupovao imanja i tako to, tako mi je trebalo nekih 10etak sati da je predjem. Igra je stvarno dojaja.

Linearna je shto se tiche questova, ali stvarno zapanjujuce shto se tiche real life akcija...pogotovu ono evil/good. Ja sam prosto odushevljen igrom.

Dodushe nije ni chudo shto je tako dobro odradjen fazon sa evil/good, sa opijanjem, brakom, seksom, shutiranje kokoshke u dalj i tako to jer su igru radili ljudi koji su radili Black&White...

Link to comment
Share on other sites

ma jok bre... samo prekopirajte ceo dvd u temp folder i ond apokrenite instalaciju... radi kao sat... ne znam ko je provalio da dvd verzije ne valjaju, ali kad se javi ta poruka da trazi cd to znaci da su od 4 cd 'manuelno' napravili dvd pa se mora ovim postupkom instalirati :)

poz

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

lose kapiras legendo.

familiar nema veze sa tim. Aligment je to da vidis koliko si dobar,a koliko rdjav:)

to drugo ima veze za tvojom reputacijom, tj. u koliko meri ti ljudi klicu kada te vide, da li ti tapsu...

Blah, kapiras:)

Ma znam sta je aligment bre... ali familiar inace u svetu fantazije znaci da si potrcko djavolu u slobodnom prevodu :) pa rekoh da to znaci da sam napravio prvi korak ka ultimate evilu.... i cak mislim da sam 90% u pravu posto imam q (a nigde ga nisam uzeo) da odem da zrtvujem nesto u neki hram da bi se popeo na visi nivo evila [:(]

a bukvalno sve radim da budem good.

i dalje nemam odgovor na pitanje. imam bar za aligment (odvojeno od tog bara za reputaciju ili kako se vec zove) i na tom baru napredujem uveliko ka DESNO, a mislim da je desno evil.

Link to comment
Share on other sites

damn, i ja sam bio skroz desno, i opet sam bio good.

taj quest ti guildmaster "sapne" kada pratis one trgovce kroz darkwood. I neces ga resiti, barem ja nisam nikad. A vodio sam ljude na zrtvovanje...

ma i ja sam good, sad sam izvalio... kreten.

ali ipak ostaje da je jako cudno napravljeno to za aligment... neki itemi daju + recimo i to znaci ka good, a neki spellovi koji su good(heal) daju - na aligment... a na kraju ispada da se u oba slucaja povecao good aligment. ako si shvatio ovo sada do jaja :P

Link to comment
Share on other sites

btw jel neko resio quest sa onim bolesnim detetom?Treba da se nadje valjda 4 plave pecurke.Jednu sam nasao,jednu kupio i ni makac vise

jednu upecas u gildi kod onih kamenih vrata sto govore, jednu kupis za 1.500 golda, za jednu moras da prvo pricas sa nekom ribom u picnic area pa onda da igras onaj kozacki ples par puta dok se smiluje da ti da pecurkicu. A poslednju dobijes kad se iscimas do onog prvog sela gde pocinjes igru, i tu pricas sa nekom ribom koja kaze da je bila na nekoj zabavi u guild woods (mislim da se tako zove mesto, onaj mali sumarak u koji ulazis iz dvorista gilde) i tamo joj se svideo neki lik. pa onda odes do tog lika i on ti da neku pesmu da vratis onoj seljancici pa ona salje odgovor nazad i onda ti lik da poslednju pecurkicu. uffff smora [:D]

Edited by Ramirez
Link to comment
Share on other sites

ma i ja sam good, sad sam izvalio... kreten.

ali ipak ostaje da je jako cudno napravljeno to za aligment... neki itemi daju + recimo i to znaci ka good, a neki spellovi koji su good(heal) daju - na aligment... a na kraju ispada da se u oba slucaja povecao good aligment. ako si shvatio ovo sada do jaja :P

kapiram. isto tako i onaj spell taking life force out of the opponent(znam da je lakse nauciti kako se zove spell nego description:) ti daje -(tj. ides u evil).

pa divine fury i infernal wrath su potpuno iste magije, pa su to zbog "evil" i "good" detalja. Kozmetika.

Forum neprikladan za signaturu!

:)

Link to comment
Share on other sites

weasel kopaj i pecaj kljuceve gde stignes... ima neki chest na kraju koji zahteva 30 komada, a ja sam imao 26-7 pa nisam otvorio a mrzelo me da trazim jos tih par kljuceva. bas me interesuje sta je unutra... ali ne toliko da se cimam da trazim kljuceve sad kad sam presao [:D]

Link to comment
Share on other sites

pa kljucevi su uglavnom dostupni samo kopanjem i pecanjem, stim da ima par da se nadju i na neki drugi nacin.

kopas tamo gde nadjes da je zemlja malo drugacija ili cudna nekako... i obavezno kopaj kad nadjes negde malu cistinu na zemlji u obliku kruga pravilnog, a oivicenu cvecem ili pecurkama ili stagod [:D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...