Jump to content

Vade Crve Zivom liku iz noge!


Recommended Posts

Znaci gledao sam samo kraj. A buraz mi prica da lik boluje od necega i da ne moze rana na nozi da mu zaraste...pa se sve zagnoji i moraju da ciste ranu. Onda mu doktori valjda naprave mali rez i tu ubace CRVE! pa zatim to zaviju.

Fora je u tome da crvi POJEDU samo trulo meso...to jest raspadnuto, otpalo ili kako vec.

Kad lik oseti golicanje onda su crvi odradili svoje pa ih vade.

Znaci nisam mogao da verujem, gledam u tv i gadi mi se...neka doktorka odvija ranu kad ono CRVA PUN K***C! Sve neki beli,debeli...ona ih vadi i stavlja u nesto. Jos dodaje neki komentar kako su se ugojili...fuj.

Jel gledao neko ovo...?

Bas me interesuje sta je bilo u stvari.

Burazer je nesto radio na kompu a tv bio ukljucen pa nije bas pratio.

Ali ono sto sam video...zgadilo mi se.

-It is said that the first time Takamatsu saw Judo he was horrified. This was because they bend their backs during their techniques.

Link to comment
Share on other sites

najodvratnije sto su mogli da stave je zenski porodjaj. sa sve vaginom i izlaskom deteta. zajebi crve.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Stvar jeste gadna,samo sto je to bilo i na b92 pre neki dan.

A najzajebanije za gledati je definitivno operacija oka!Ja,koji sam gledao bajpas i najopustenije zderao pritom neke snicle,sta vec,kod operacije oka sam se najezio,i morao da prebacim program.Ubace kokain (mmmm!),pa onda zasecaju oko,pa ubacuju cocivo/implant neki sta vec...Verujte mi,nista nije gore od toga!Kakvi qrac crvi!

Btw,oni crvi su zakon za pecanje,tokom leta sam stalno sa njima 'u drustvu',i ne znas koliko su cool,dok jednom ne odes na pecanje bez njih (kupuju se,tako je lakse:),pa zaglavis sa smrdljivim glistama!Bljaks!

Edited by millancche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

ja sam gledao na discovery, tip je imao saobracajku, i neka zardjala cev mu se pobila po sred cela, znaci bukvalno kroz centar i izashla na drugu stranu negde na potiljku i to shiroka cev, npr shirine prsta na ruci. Tip se probudio kad su doshli spasioci i hteo da izvuce cev, medjutim ovi ga sprecili i odvezli ga u bolnicu. Tamo su mu je izvadili. I doktori su mislili da ce ostati u komi i umreti od infekcije.Dali mu neke minimalne shanse. Ali kad neko ima srece, tip se totalno oporavio, moze da hoda, normalno razmiskha , malo teze prica, , ali s obzirom shta je preziveo...

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Secam se slicne sheme iz "zivot pise drame" u zabavniku, jos pre 10ak godina...na nekom atletskom mitingu lik dobio koplje posred glave. I ostao ziv i zdrav..

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Najaca fora je bila sa jednim japancem (oko 40 godina). Naime, lik je mnogo voleo da klopa sushi, i gde god je bio na svetu je isao po sishi restoranima (ali najvise je jeo po Japanu - iamo je takodje trip da je probavao stalno nove restorane, i uporedjivao). Odjednom je krenula glava da ga cepa neverovatno, tako da se javo doktoru sa problemom. Posle snimanja doktor je reako da moraju da pogledaju unutra, jel snimak je bio strasno cudan.

Scena, doktor otvara glavu na operacionom stolu, kad ono oko mozga MILION malih belih crva ispadaju na sve strane ... totalno obklopili mozak :)

elem, taj lik umire do pola godina zbog toga sto pri pravljenu sushija sushi-master nije dobro ocistio ribu koju je spemao a u to doba je u moru bio neki spec. vrsta parazita-crva koji se zavlace ribama pod krljust (nadam se da sam ovo dobro napisao) a nakon toga se uvlace i u organizam i ribu ubijaju :)) Tom liku se dovukli do mozga, i tamo krenuli da se razmozavaju ...

Posle je bila frka gde je taj lik to jeo, a i jos jedna zena se javila sa istim problemom, i sa istim crvima u glavi, ali posto je bila u mnogo boljoj situaciji (citaj - manje crva se namnozilo) uspeli su da je spasu :)

Negde na netu sam nasao i slike, cek ako nadjem dacu vam ali meni se bas gadno povracalo ...

Ali, koja smrt ... never eat sushi ...

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Secam se slicne sheme iz "zivot pise drame" u zabavniku, jos pre 10ak godina...na nekom atletskom mitingu lik dobio koplje posred glave. I ostao ziv i zdrav..

Mislim da je u pitanju vrat. Shit happens...

@topic: Gledao sam ovo...odvratno, fuj. A bilo je josh gore na RealityTV-ju kada prikazuju ljude koji imaju gubu (ili kako se god zvala bolest), i fale im prsti, ushi...delovi tela uglavnom. Uff...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...