Jump to content

Urbana Legenda


RaveN

Recommended Posts

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A to je ustavri prica sa valjda neke tv emisije,kad likusi za rodjendan dovedu njenog najveceg miljenika u kucu,citaj:riki martina i sakriju ga u ormar.I kao svuda postave kamere u kucu i cekaju da ona dodje iz skole/posla i onda krece scena sa lizanjem euro krema sto se prenosilo uzivo na tv-u.Likusa se navodno posle toga ubila,skocila sa mosta ili sta vec.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

u sm ima lik, zovu ga Djura istina.Sve najjache priche potichu od njega, chak se i lik kune da je on taj koji je radio zgibove na mostu sa tormom :D

inache, peca on na savi i uhvatilo se neshto veliko. Vuche on, vuche, kad odjednom pukne zhica ili shtavec i on stavlja pecaljku pored da promeni. Kako je menjao izlazi periskop iz vode sa njegovom udicom. I izadje cela podmornica iz save i otvara se ono gore, izlazi kapetan i pita

Izvinite, gde je put za Beograd???

I kazhe on samo pravo!!

Ili ista ta pricha od istog lika, kako je izvadio smederevca u kom je josh uvek vatra gorila :D

ima on gomilu takvih pricha, samo nikako da ga nahvatam u igraonici da pricha

Alan Smith ftw.

Link to comment
Share on other sites

u sm ima lik, zovu ga Djura istina.Sve najjache priche potichu od njega, chak se i lik kune da je on taj koji je radio zgibove na mostu sa tormom :D

inache, peca on na savi i uhvatilo se neshto veliko. Vuche on, vuche, kad odjednom pukne zhica ili shtavec i on stavlja pecaljku pored da promeni. Kako je menjao izlazi periskop iz vode sa njegovom udicom. I izadje cela podmornica iz save i otvara se ono gore, izlazi kapetan i pita

Izvinite, gde je put za Beograd???

I kazhe on samo pravo!!

Ili ista ta pricha od istog lika, kako je izvadio smederevca u kom je josh uvek vatra gorila :D

ima on gomilu takvih pricha, samo nikako da ga nahvatam  u igraonici da pricha

[roflmao]

Link to comment
Share on other sites

u sm ima lik, zovu ga Djura istina.Sve najjache priche potichu od njega, chak se i lik kune da je on taj koji je radio zgibove na mostu sa tormom :D

inache, peca on na savi i uhvatilo se neshto veliko. Vuche on, vuche, kad odjednom pukne zhica ili shtavec i on stavlja pecaljku pored da promeni. Kako je menjao izlazi periskop iz vode sa njegovom udicom. I izadje cela podmornica iz save i otvara se ono gore, izlazi kapetan i pita

Izvinite, gde je put za Beograd???

I kazhe on samo pravo!!

Ili ista ta pricha od istog lika, kako je izvadio smederevca u kom je josh uvek vatra gorila :D

ima on gomilu takvih pricha, samo nikako da ga nahvatam  u igraonici da pricha

E, ali ja sam bez zajebancije chuo za ovog lika...samo shto je u mojoj verziji sa Miljakovca...i imao je neke lazi tipa zabodem ja lika, on preleti zgradu, dotrchi opet, ja ga opet zabodem...

Link to comment
Share on other sites

mislim da je vreme da ispricham onu old skul (mozda neko ne zna):

otac i sin na lovu negde u shumama srbije. razdvojili se svako fura po pushku (valjda su divljach lovili). u jednom trenutku mali chuje neko zavijanje iz obliznjeg grma. prilazi blize zvuku a tamo medved koji lezi i pokazuje neshto na shapu. mali skupi muda pridje medvedu i vidi shta ovaj pokazuje i vidi da medved ima trn u nozi. izvuche mali medvedu trn iz noge i medved brundne i zadovoljno se izgubi u shumi. zavrshi se lov i vratishe se matori i junior u kolibu koja je pa ono po sred shume. nije josh ni dobro svanulo te probudi ih neko lupanje na vrata. mali brzo skache na noge otvara vrata, kad ono ima shta da vidi, medved mu doneo teglu meda da se zahvali

sad sam se setio i druge (inache obe sam chuo od ortaka koji je chuo od ortaka koji je u fazonu ovog djure istine):

kosim je tako pshenicu sa caletom na imanju i kosim i kosim kad ono veliko imanje nikako da pokosimo i tako negde oko 17h mi nismo stigli ni do pola kad vidim gore prolece helikopter. sazali se vozach helikoptera na nas kako kosimo ceo dan i okrene helikopter naopachke i poseche ostatak pshenice

ima josh samo ne mogu tachno da se setim .. al mi je zao shto lika nikad nisam uzivo upoznao =))

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Najjacha fora kad u nedelju dana chujesh 3 puta istu prichu, od istog lika, koji svaki put doda neshto ...

Nego mojih 2 cents ...

Pricha ortak:

E pricho mi ortak, vozio on tako 250 autoputem, i dolazi mu kamion sa suprotne strane (wtf ?) i on na kochnicu, otpadnu mu zhice, on volan, ostane mu u ruci i on od muke razbije instrument tablu i vrati onu kazaljku unazad rukom i izbegne kamion ...

i dan danas mi nije jasno kako je mogao tako da se prosere

Link to comment
Share on other sites

Imam ja jednu...

(napominjem da nisam procitao ceo topic, mozda je vec neko napisao).

Znaci lik otisao u diskoteku/klub/splav/kafic... upoznao na tom mestu neku devojku, i krenuli da igraju, da se vataju... ljube. Par sati kasnije, reshili da ubace u sledecu brzinu i krenuli ka njegovom stanu, buduci da on zhivi blizu. Usli, gajba super, ludilo, elegancija, djakuzi, jebachki krevet... Popili tamo par pitja, krenuli da se jebu, i posle par sati jebanja lik zaspi/izgubi svest/ legne da spava....

Kad se probudio, provalio je da se nalazi u kadi, zatrpan kesama leda skroz, pored njega je stajao telefon na koji je bila zakachena poruka "Pozovi hitnu pomoc, izvadjen ti je bubreg"

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Ima kod mene u kraju lik "Nesa Baron"(mislim da ime govori sve)...Inace lik je bolestan(patoloski lazov).

Jedno vece se ja vracam sa koncerta i nosim neki plakat (gorgoroth) i lik bleji u dva sata napolje i sretne me i kaze:"aha to je neko zlo a?Epa ja imam kuci Nekronomikon stampan(!?!?!?!) na ljudskoj kozi.ali ti nemogu dati da ga citas opasan je.Jer nocu ti dok spavas isisava dusu kroz korice(!?!??!) i zavija i zove djavolovo ime."

Ja ga pitam a gde to drzis a on meni

"pa ja sam obuceni paladin(!?!??!?!) ja se borim sa njim svake noci"....

Inace lik je imao bruka izvala tipa vozio je avion u rikverc pa ga izbacili iz americke baze jer ga je preopteretio i sl.Ludnica

bolesniku, idi zrtvuj domace zivotinje negde

Ja samo zrtvujem kokoske.A ti bas mnogo mrzis kevu i sestru izgleda...

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

meni je dobra pricha sa dzogerom, plavushom i dizelom na adi.

dzoger u prolazu sluchajno zakachi dizela koji je shetao plavushu. dizel ga smara, ovaj pokushava da smiri situaciju, ali mu u jednom momentu pukne film i reche: hocesh pichku da ti polomim? dizel sav srecan kazhe: ajde!

lik napenali ribu u glavu i zapali [:D]

Link to comment
Share on other sites

Phoenix> Dude, wanna hear a fucked up story?

Phoenix> So, Im at the usual weekend frat parties and i've been talking to this girl for the majority of the night.

Phoenix> Anyway I ended up going back with her to her dorm. About another 8shots later, we end up fooling around on her bed.

Phoenix> So about 10min's into her giving me head, I had to drop the fattest shit in my life.

Phoenix> All my meals were followed by 3tsp of metamucil so I could get lots of fiber in me to combat the carbs a litte. Anyway im holdin my #2 in and finally it goes away. We both end up passing out on her bed, she's butt naked and im in my boxers.

Phoenix> I wake up to piss and I find myself covered in shit. It was all over the bed,sheets,etc.... Im freakin out so I did the most horrible thing in the world.

Phoenix> She's sleeping with her back towards me, so I take my boxers off, scoop up some shit and gently smear it on the inside of her butt, her lower back, and a little on the back of her hammies.

Phoenix> I get dressed and leave... This poor girl is gonna think she did it. I didnt know what else to do though. I have no clue what im gonna do when I end up running into her.

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Ma ima jos toga.Npr za vreme bombardovanja(ja sam u Batajnici) neko nalozi likove da je pao avion i da idu da love pilota.I naravno jurcali likovi po njivama ko budale i vratili se svi smoreni i umorni.Samo Nese Barona nema.Nema njega 2-3 sata ka dolazi on sav iscepan,krvav jedva se vuce.Pitali ga sta je bilo a on (pazite sad ovo):"Vidim ja nekog vuce padobran i ide ka 13.Maju.i krenem da ga jurim i vicem STOP,a on pocne da bezi,I tako jurim ga ja,jurim a on bezi ka dunvau i nemogu da ga stignem.i nekako ga stignem kod obale kad odjedanput tik iznad vode izlece apac i pocne da puca na mene>Neznam kako sam peziveo ali svuda oko mene granate padaju.I dok sam bezao ja se okrenem kad ono on ulazi u Apach i odlaze."

Sta je stvarno bilo rece nam jedan komsija koji je radio na 13.Maju.Lik je dosao do 13.Maja i preskocio ogradu i navatao ga vojnicki vucjak iscepao ga ko krpu. [:)]

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...