Jump to content

Urbana Legenda


RaveN

Recommended Posts

Има их много. Да ли су истина или нису, то се не може тачно утврдити, али вредно је чути их.

Ево нечега што сам чуо од другарице, скоро, каже да је жива истина.

Улази неки Турчин у полицијску станицу негде у Србији са неким папиром. Био је на пропутовању кроз Србију и покварила му се кола, а тај папир је био рачун неког мајстора успут и гласио је на 2000 еур. Он је мислио да је нека тешка превара, јер је рачун огроман за ситан квар.

Даде он рачун пандуру, а овај умре од смеха. Да другом, али и овај почне да се церека. Турчин, гледа, не зна где је дошао.

Испоставило се да рачун гласи:

Цар Лазар = 450еур

Царица Милица = 450еур

Милиш Обилић = 450еур

Девет Југовића, 9х50=450еур

итд.. све укупно 2000еур

preuzeto sa srbovanje.com

ja sam vrishtao :]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ogadish mi lebac, tu me cheprkaj

ladnooooo....HA umirem [:D][:D][:D]

meni je najbolje kad neko postuje urbanu legendu na nekom topiku, naravno u nezaobilaznom "jebo ja jednom jednu ribu" formatu :)

A bolje je kad se likovi koji postuju takve teme "nadmecu" ko je tu bolji od koga...

Edited by Zoltrix

-It is said that the first time Takamatsu saw Judo he was horrified. This was because they bend their backs during their techniques.

Link to comment
Share on other sites

ja znam bolju priču.. lik je prišao meksikancu i kupio špansku mušicu (koja je u stvari bila izmrvljeni andol).. kasnije ga je taj meksikanac video kako sipa to u piće njegovoj sestri.. lika više nikad nisu videli.

how about them apples?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...