Jump to content

Provale u doti


Sasuke-kun

Recommended Posts

@johnnie

baki ,znash i sam da ima raznih nacina kako da suplemnte ubaicsh u svoj organizam,

od praha do cokoladice i shprica!

ali pogledaj sta je on napisao,imbaboy-idem da pojedem malo kreatina

zar nije logicnije da popijem?ja pijem kreatin,(horse power ,btw)!a ako ti jedesh kreatin,onda mi reci taj proizvod ,cisto da probam!da vidim kakav li je to kreatin [:)]

btw CAPSULICE I tabletice se ne svrstavaju u jedenje ,ako si na to mislio [:D]

@imbaboy ,ne znam sta da ti kazem,nateraj ih da me banuju...

(Pravo si dete(boy) -a zastoooo??? [CRY]?)

pff necu vishe da vas smaram

@silencioo

JEL I TI izgledash tako strashno KAO RZVE. [:D]

da znam da se necimam do ns

nebitnost cije slike???moje?ako si mislio na moju,recicu ti NE LOZI SE!mogu iz par udarca da te usmrtim(dobijesh unutrashnje krvarenje,frakturu lobanje ocas posla,) ,samo sto ti toga nisi svestan!!!pa u teretani ne dizem ti ja bucice od 5 kila sine

ovo je polednje od mene!!!

postaje dosadno...

mislim da johnnie zna o cemu pricam(ako je ishao u teretanu)

to je sve

Link to comment
Share on other sites

nebitnost te slike = damketove

necu vise da smaram = ajde da vidimo

kreatin = zverine ne piju nego prozdiru

quote:nebitnost cije slike???moje?ako si mislio na moju,recicu ti NE LOZI SE!mogu iz par udarca da te usmrtim(dobijesh unutrashnje krvarenje,frakturu lobanje ocas posla,) ,samo sto ti toga nisi svestan!!

nije mi jasno zasto se petljas sa nama klincima kad smo mi dobri i hocemo da igramo dotu i znamo se svi i onda se ti stariji pojavis i sve nam upropastis :( nemoj da nam rusis zamak od peska mi smo dobra deca

Edited by ImbaBoY
Link to comment
Share on other sites

nebitnost cije slike???moje?ako si mislio na moju,recicu ti NE LOZI SE!mogu iz par udarca da te usmrtim(dobijesh unutrashnje krvarenje,frakturu lobanje ocas posla,) ,samo sto ti toga nisi svestan!!!pa u teretani ne dizem ti ja bucice od 5 kila sine

ovo je polednje od mene!!!

postaje dosadno...

mislim da johnnie zna o cemu pricam(ako je ishao u teretanu)

to je sve

Morao sam da se ubacim ali morao sam... Cemu sve ovo objasni mi majke ti? Ekstra je to nagruvan si nema sta al brate prepucavas se sa nekim ko je mnogo mladji od tebe...

ocu sada na rur-u da prihvatish da sam veci rzve nego ti !!

Ovim je dokazano da je on veci rzve od tebe, a da si ti neki iskompleksirani "bodibilder" koga su verovatno mnogo tukli kad je bio mali pa se sad izivljava nad istim!!

the end

KrLe @ SK-Gaming

PLESEM PO TERENU !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...