Jump to content

Novi CS 1.6 Server


minist@r

Recommended Posts

admine mi nepominji debil do debila :D veze nemaju :D

smrajau po ceo dan neki {m!x} clan koji se furaju da su najaci :D

kad ih sretnete pitajte ih kako su prosli 4on2 tj. 4mix vs Pura. & Suba :D

i jos nesto:D onaj ko zna malo bolje da igra cs neka nejde na server posto dobijas kick + ban jer si ucio igrati cs dok su oni gledali pokemone :D

Link to comment
Share on other sites

POZ

Evo citao sam ove odgovore i da kazem nesto:

U pravu se u potpunosti i ja se slazem sa vama. ALI:

Terra je jedan ISP u Bijeljini i vode ga 2 coveka. DALABU je vlasnik a HellraiseR je glavni admin. maju 35 god i veoma su ozbiljni i korektni. Upoznao sam ih dobro. Ali posto server mora da ima admine jbg oni su ga u pocetku dali ko je naleteo i tako su admina dobili klinci koji to niti znaju da rade niti zasluzuju.

Ja sam dobio admina pre 5-6 dana i posle mene sam doveo jos ekipe sa logina.

login > an1h1l@t0r, ceed, Silencer, M!k|KX, Babusnica, keen., Gg, Hrmp4l1j4, bucher.uGc, InsaneAllmighty. A admin je i Minist@r sa tehnikoma.

A dosadasnji: switcfart, [mix]Lunatic, sniper, NBK|no one walks alone i tako ti od ranije polako ostaju bez admina iz razloga koji ste vi gore naveli.

Dakle potpuno vas razumem, server je i meni bio shit, ali eto celnici odlucili da od njega naprave ozbiljan server a i mi koji smo ostali bez najpopularnijeg servera Login videli smo sansu da napravimo Login 2.

Situacija se menja, server ce biti sve bolji, samo polako i uz vasu podrsku, a u planu je i CW server.

Budite pozdravljeni i nadam se da cete pomoci u gradjenju jednog obiljnog servera. Pucamo se (login > an1h1l@t0r) [:)]

P.S. Posto je ovo pocetak mozda server nije pun, ali polako ce biti a ako imate neke primedbe MOLIM VAS da to iznesete na forumu:

http://www.terra.net.ba/modules.php?name=Forums

Edited by iggy_bus
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...