Jump to content

Recommended Posts

^^i tata bi sine :)

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

I Kako ce sad biti odredjivan skill , posto u season 2 levelom nije , odnosno (fak ne znam kako da objasnim)  kako ce sve to izgledati , oce biti ko u season 1 gde si za lvl morao da se porodish i oce se gledati u matchmakingu stats ili lvl??

To cemo da pitamo Sharkya on sve zna........ Sharky, oooooo Sharky?????

dotrcd.jpg

vladica.gif

Link to comment
Share on other sites

a da zaboravih Vladicu (kako sam mogao samo) :D^^

btw Gogo nosis li neke svoje sluske????

Ja ne koristim zuvk u warcraftu :), ali nosim tastaturu, misha a tamo me docekuje neka imba podloga :)

Zvuk ne koristim zato shto postajem agresivan kada mi umiru jedinice i cuje se plac dok umiru, nedo bog heroj da mi umre pa da cujem kako vrishti, mnogo me iznervira taj zvuk da mi skroz poremeti tempo igre...

Edited by Goga[TT]
bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ja ne koristim zuvk u warcraftu :), ali nosim tastaturu, misha a tamo me docekuje neka imba podloga :)

Zvuk ne koristim zato shto postajem agresivan kada mi umiru jedinice i cuje se plac dok umiru, nedo bog heroj da mi umre pa da cujem kako vrishti, mnogo me iznervira taj zvuk da mi skroz poremeti tempo igre...

ROFL ^^

Link to comment
Share on other sites

Zvuk ne koristim zato shto postajem agresivan kada mi umiru jedinice i cuje se plac dok umiru, nedo bog heroj da mi umre pa da cujem kako vrishti, mnogo me iznervira taj zvuk da mi skroz poremeti tempo igre...

Ista situacija i kod mene, i to ne samo u warcraftu, nego i counteru, quake-u... A i jednostavno me nerviraju slushke ko slushke shto mi vise na glavi.

Link to comment
Share on other sites

Shto se periferije tiche,meni je opushteno tastatura najbitnija stvar,dok mish manje vishe(ono bitno je kako ti lezi u ruci,ali ne toliko,koliko je bitno da ti se prsti naviknu na jednu tastaturu).

Edited by SavKe

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

i polako se krece u godisnji pohod na ladder,pa da oko do tada igra bude jos ziva

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

evo ovako prvo za sluske nosim ejr slusam mp3 dok igram :)

za temu ovo restartovanje blizzarda mi je totalno retardirano i debilno je sve postalo znaci kazu sacemo da resetujemo par dana posle 1.19 verzije da vidimo kako je balans i MASA IM KAZE DA IM SE NESVIDJA BALANS lik dodje na blizzard forum i kazem: ) sve je to lepo lep je to balans i sve ali kako ja da jebano ubijem medvede sa humanom?:) hehe i svi ga podrze non elfovi

a drugi topic napravio fury ili neznam ko i svi gosui se slozili da se vrati 1.14 sistem igranja i oni to ignorisu mislim sta se trude da baransiraju i da izlaze u korist korisnicima kad to uopste ne cine...

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

evo ovako prvo za sluske nosim ejr slusam mp3 dok igram :)

za temu ovo restartovanje blizzarda mi je totalno retardirano i debilno je sve postalo znaci kazu sacemo da resetujemo par dana posle 1.19 verzije da vidimo kako je balans i MASA IM KAZE DA IM SE NESVIDJA BALANS lik dodje na blizzard forum i kazem: ) sve je to lepo lep je to balans i sve ali kako ja da jebano ubijem medvede sa humanom?:) hehe i svi ga podrze non elfovi

a drugi topic napravio fury ili neznam ko i svi gosui se slozili da se vrati 1.14 sistem igranja i oni to ignorisu mislim sta se trude da baransiraju i da izlaze u korist korisnicima kad to uopste ne cine...

LIFE IS A BITCH,AND THEN YOU DIE!

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...